Skocz do zawartości

Motocykle są wszędzie. Akcja naklejkowa


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszystko pójdzie okej to spotkanie o 19 na podpromiu. Pisząć wszystko mam na myśli, że nie nawali Poczta Polska i nie będzie lało. Jak się ni uda to na Małej bede miał też wlepy.

 

Druga ustawka będzie w D-cy. Dzień obojętny i godzina w sumie tak po 17 najlepiej. Nie wcześniej niż w czwartek - bo jeszcze wlep nie ma.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej

Jeszua dosłał mi jeszcze z 300 sztuk :notworthy: , więc moja pełna rozpiska wygląda następująco:

 

Tarnobrzeg

użytkownik Krajan - około 120 sztuk - WYSŁANE

 

Tarnów

- Salon KAWASAKI - 100 sztuk DOSTARCZONE,

- Serwis YAMAHA - 100 sztuk - DOSTARCZONE

- WATAHA dostała około 50 wlep - DOSTARCZONE

 

Dębica

- cały czas się rozchodzą i już spokojnie 100 poszło - DOSTARCZONE

- na rozpoczęciu sezonu w Małej około 200-250 sztuk - DOSTARCZONE

- sklep motocyklowy "w ciasnej" - około 50 sztuk - DOSTARCZONE

- można się do mnie zgłaszać po jakieś pojedyncze sztuki.

 

Rzeszów

- spot na podpromiu ponad 100 sztuk - resztkę powinien mieć użytkownik pAq - DOSTARCZONE

- Intermotors na Armii Krajowej - około 100 sztuk - wiem że mało ale już praktycznie nie mam - DOSTARCZONE

- WMW - około 100 sztuk - DOSTARCZONE

 

Jasło

- WMW powinny być w po łikendzie Majowym bo czekam jeszcze na paczkę od Jeszua około 100 sztuk - WYSŁANE PRZEZ PRACOWNIKA

 

Mielec

- sklepu JESIORO, - około 80 sztuk - WYSŁANE

 

Krosno

- Nadal nie mam nikogo chętnego, a jechanie mi nie po drodze więc jak coś zostanie i ktoś się zgłosi to podeślę.

Zostało mi jeszcze około 80 wlepek i jak ktoś nie ma dilera w ww to pisać podeśle jakąś większą ilość - nie wysyłam 5 sztuk. Po 5 trzeba się pofatygować.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że wtryniam się Wam między zdawczą a łańcuch

rzućcie proszę okiem na ten temat:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=130703

 

organizujemy paradę w Sandomierzu 19 czerwca i można by ją było (paradę) połączyć z akcją naklejkową

 

staram się zorganizować jak największa ilość maszyn na tą paradę, ludzi będzie mnóstwo, akcja-parada przebiegała będzie pod hasłami bezpieczeństwa motonitów, więc połączenie tych eventów byłoby napradę fajnym przedsiąwzięciem

proszę o przyłączenie się do akcji

z góry dzięki

Jeśli nie Hayka, to co?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no możem, ale wlepek już nie wile zostało i maja iść na Krosno - może jeszcze udało by się wysupłać coś do 19 czerwca, ale to raczej małe ilości kolo 100-200 max.

Druga sprawa że ona mają się zachować jak najdłużej więc kleimy tylko na swoje auta i znajomych , a nie gdzie popadnie - to nie ulotki

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie, nie - ja nie w tym sensie

już wiem że 19 czerwca będzie mnóstwo motocyklistów, którzy nie biorą aktywnego udziału w życiu Forum - prawdę mówiąc właśnie o nich myślałem.

Entuzjazm jaki okazują i chęć pomocy jest dla mnie powalająca. Dlatego też uważam, że z równą siłą wsparliby akcję "naklejkową"

Jeśli nie Hayka, to co?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też uważam, że z równą siłą wsparliby akcję "naklejkową"

Jest też nr konta na forum na które przelewaliśmy kasę na te naklejki więc mogą śmiało pomóc :icon_mrgreen: - podać?

Co do wlepek to tak jak mówię niewiele mi zostało a jeszcze czekam na kogoś z krosna bo to mój rewir. Jak innym grubym rybom coś zostało to mogą przesłać od razu do Ciebie, ale raczej na większe ilości bym nie liczył , bo akcja trwa już miesiąc a było tylko 25 tys naklejek tej kasy co zebraliśmy.

Planowo te wlepy mają śmigać na autach, a nie ktoś wsadzi za pazuche na zlocie a potem przyklei sobie w garażu bo zmięta już na auto jest BE.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...