Skocz do zawartości

Motocykle są wszędzie. Akcja naklejkowa


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sie ma

Na podkarpacie większą ilość ma dostać Mycior, będzie to kilaset sztuk, ale jeżeli ktoś np chce wziąć mniejsze ilości np 40-50 do Jarosławia, Sanoka czy Przemyśla to dawajcie znać. W łikend latam po bieszczadach, a w niedzielę będę w Małej więc mogę wziąć trochę więcej ;]

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlepy juz mam i juz sie zaczeły rozchodzić, wieć jak ktos chętny to PW. W tym roku nie bede mogł rozesłać większych ilości dlaej - poniewaz sam dostałem jakieś 10-20 % tego co podczas wcześniejszej akcji. W kazdym razie postaram sie to jakoś tak podzielić, zeby jak najwiecej ludziów to dostąło i powlepiało na autka.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlepy juz mam i juz sie zaczeły rozchodzić, wieć jak ktos chętny to PW. W tym roku nie bede mogł rozesłać większych ilości dlaej - poniewaz sam dostałem jakieś 10-20 % tego co podczas wcześniejszej akcji. W kazdym razie postaram sie to jakoś tak podzielić, zeby jak najwiecej ludziów to dostąło i powlepiało na autka.

 

pzdr

 

Jak naklejek zostanie to jeszcze Ci kilkaset wyśle, na razie musimy tak w miare po równo po regionach porozsyłac. jak zostanie to się bedzie dosyłać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyleciała do mnie setka naklejek na Jarosław i okolice. Ludzi z tych terenów chętnych by je otrzymać proszę o kontakt na PW, za jakieś dwa tygodnie będę w domu to się ustawimy wszyscy na raz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do ponizszych posłałem po kilkanascie wlep, wiec mozna sie do nich zgłaszać, jak ktoś jest na miejscu.

Przewaznie paczki to 20 - 50 sztuk.Wlep zostało mi nie za duzo ,ale jak ktos jeszcze chętny to dawac z adresem na PW - no chbya ze juz posłałem w tamt rejony - to kontaktowac sie z forumowiczami.

 

Doktoor - Rzeszów

 

pAq - Rzeszów

 

kornol - Jasło

 

tnt1200 - Sanok

 

RAFAL - Stalowa Wola / Nisko

 

gacu76 - Żurawica

 

 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałam trochę cyfralowi, część miałam zarezerwowaną dla gacu76 ale skoro Ty mu wysłałeś to nie wiem jak to jest?

 

Reszta trafi do jarosławskich motocyklistów na początku czerwca, gdy się tam pojawię.

 

Ćma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Naklejki będą u mnie w przyszłym tygodniu, jeszcze nie wiem ile ale miejmy nadziej że dużo ;-). będę w Małej i będę miał wlepy ze sobą. Rozdam ile będzie chętnych i ile wystarczy.

Ze względu na to ze jest ich mało to naklejki naklejamy na POJAZDY - tak żeby przyniosły korzyść wszystkim. Nie naklejamy tego w garażu, pokoju na szafkę czy obklejamy bezsensownie miasto - to jest ZABRONIONE.

Naklejki można odebrać również osobiście jak i pocztowo bezpośrednio u mnie. Nie wysyłam po 2-3 naklejki tylko tak jak w zeszłym roku po 30-40 sztuk na większe regiony - jak wystarczy oczywiście.

Jak ktoś chce naklejkę żeby tylko ją mieć i kisić dla siebie to niech sobie odpuści i da szanse komuś kto po przez naklejenie jej na samochód uratuje komuś życie.

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...