Skocz do zawartości

SUZUKI MOTO SZKOŁA


goncior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę, to tak.

 

"Suzuki Motor Poland oraz Polskie Stowarzyszenie Motorowe organizują Moto Szkołę dla posiadaczy motocykli Suzuki"

 

http://www.suzuki-moto.pl/page.php?id=aktu...sci&news=060409

Edytowane przez czarnymilion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chamstwo, to zwykły aparthaid.

Na drzewo!!!

 

Dlaczego chamstwo..? Swiadczy to bardzo dobrze o marce i o tym jak dba o swoich nabywcow..Mozecie miec pretensje tylko do pozostalych marek ze nie robia takich extrasow dla swoich wielbicieli.. :clap:

 

Albo.. kup Pan suzuki.. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie wiem kto z Was był obecny w Niedziele w Nowym Miescie nad Pilica, ale moze Was to zainteresuje.. ;)

 

 

 

Skoro nie dałeś tego w "szkoła jazdy, stunt, wypadki", to można się pośmiać przy piwie? :D

Bo chodzi o promocję strony, nie sam fakt SMS, rozumiem :bigrazz: .

 

 

 

p.s. Brałam udział w pierwszej edycji, nie pamiętam - 2006 czy 2007. Pewnie, że lepsze to niż nic :).

Edytowane przez Grass

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chamstwo..? Swiadczy to bardzo dobrze o marce i o tym jak dba o swoich nabywcow..Mozecie miec pretensje tylko do pozostalych marek ze nie robia takich extrasow dla swoich wielbicieli.. :clap:

 

Albo.. kup Pan suzuki.. :icon_mrgreen:

 

Znaczy się, jakbym podjechał tam swoim sprzętem i powiedział, że chcę się doszkolić to by mi dali 20sekund na oddalenie się zanim otworzą ogień.

Więc sorki, ale to hipokryzja. To budowanie lojalności do marki bardzo chamskimi chwytami.

Ja robiłem prawko w szkole jazdy pod patronatem "Harley Davidson Division of Poland". I takie coś było tam nie do pomyślenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym jak zdradliwe są drogi przekonał się jeden z uczestników niedzielnego kursu, kiedy to wracając z przerwy obiadowej skręcał na skrzyżowaniu przy naprawdę niewielkiej prędkości odrobina piasku wystarczyła, żeby położył motocykl. Na szczęście obyło się bez uszczerbku na zdrowiu kierowcy i bez większych szkód na maszynie. Sam poszkodowany na pytanie kolegów jak to się stało stwierdził ironicznie i mimo wszystko z uśmiechem „Trochę piasku, trochę za szybko i gleba zaliczona!”

 

Marna rekomendacja, chyba skorzystam z usług innej szkoły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze..? To nie chodzi o promocje strony, bo profitow z tego nie mam, a motocykle poprostu lubie. Dzial przy piwie odwiedzam najczesciej i tu napisalem..a pozniej zauwazylem dzial dla szkolen.

 

JAK MODERATOR MOZE to prosze zeby przesunal topic do odpowiedniego dzialu.

 

A tak swoja droga to nie mozna narzekac na mnonosc tego typu materialow w necie wiec przyujemnie zamiast wiecznie politycznych wiadomosciu poczytac sobie cos innego i w temacie wlasnego hobby :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiadczy to bardzo dobrze o marce i o tym jak dba o swoich nabywcow..

 

daj pokoj, bo zaraz wyjdzie na to ze ta uka to bardziej elitarna niz HD :icon_mrgreen:

 

A tak swoja droga to nie mozna narzekac na mnonosc tego typu materialow w necie wiec przyujemnie zamiast wiecznie politycznych wiadomosciu poczytac sobie cos innego i w temacie wlasnego hobby :bigrazz:

 

Wiesz w necie jest pelno roznosci, co nie znaczy, ze ci ktorzy pisza maja n adany temat jakiekolwiek pojecie :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zorganizujemy kontr-szkolenie dla posiadaczy motocykli wszystkich marek poza Suzuki? :rolleyes:

 

To był oczywiście żart. Nie można wykluczyć kogoś tylko dlatego, że jeździ (lub nie jeździ) daną marką motocykla. To by było nie fair. Proponuję więc Suzuki za podwójną opłatą. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc sorki, ale to hipokryzja. To budowanie lojalności do marki bardzo chamskimi chwytami.

Ja robiłem prawko w szkole jazdy pod patronatem "Harley Davidson Division of Poland". I takie coś było tam nie do pomyślenia.

. Nie można wykluczyć kogoś tylko dlatego, że jeździ (lub nie jeździ) daną marką motocykla. To by było nie fair. Proponuję więc Suzuki za podwójną opłatą. :biggrin:

o co Wam chodzi :icon_eek: . Przecież to akcja firmy skierowana do ludzi, którzy kupili jej produkty - co w tym złego? Chwyty byłyby chamskie gdyby firma utrudniała jakoś życie posiadaczom innych motocykli, a ona po prostu daje bonus "swoim". Left -może kłóci się to z twoim lewicowym poczuciem sprawiedliwości społecznej- na szczęście nie żyjemy jednak w komunie :biggrin: . Jak napisał goncior chwała Suzuki, że dba o swoich klientów - może inne firmy też wezmą przykład i niebawem będziesz mógł się zapisać do "Jinlun moto szkoła" :icon_mrgreen: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niektórzy dużo mówią, ale mało jest w tym treści. Natomiast dla zainteresowanych wyjaśniam. Przyjęcie na szkolenie nie zależy od marki motoru tylko od kolejności zgłoszenia. Przyjmują tyle osób aby grupa prowadzona przez jednego instruktora liczyła ok. 10 osób. Warto skorzystać, koszt jest niewielki - 70 zł, pomijając oczywiście koszt paliwa i ewentualne uszkodzenia powstałe w czasie szkolenia, co się niekiedy może zdarzyć. W trakcie zajęć organizator zapewnia śniadanie i obiad, także nikt z głodu nie zginie. Szkolenie jednak trwa za krótko aby nauczyć się wszystkiego co jest w programie, jednak daje określoną wiedzę, przede wszystkim w zakresie techniki jazdy, w tym wyrobienia odpowiednich nawyków czy reakcji w określonych okolicznościach oraz przewidywania zachowań innych kierowców, co bardzo się przydaje. Aby nabrać odpowiedniej wprawy nikt nie zabrania potrenować sobie później. W mojej ocenie jest ono skierowane raczej dla mniej zaawansowanych. Jeśli zaś nie przyniesie rezultatów to strata 70 zł i jednego dnia chyba nie doprowadzi nikogo do wielkiej rozpaczy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak ktoś ma inny sprzęt to może się zgłosic?

ktoś uczestniczył już w tym szkoleniu z innym motocyklem?

Ja bym się pisała na to bo wiem że warto,

jak ktoś początkujący to tym bardziej, ale czytałam że kurs jest tylko dla posiadaczy Suzuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...