Skocz do zawartości

MW 750


Dominik Szymański
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie co wy opowiadacie za dyrdymały, ema potrzebuje duzo pieniedzy to fakt ale nie czas, to sie zleca fachowcom typu Prince, i dyma na to od rana do wieczora, podejrzewam ze mało kto tu na forum naprawde z reka na sercu poskładał swoje koromysło własnymy recyma:)

Po za regeneracja walu korbowego i szlifem cylindra wszystko wlasnym sumptem robilem, przeciez to latwizna. Sprzet mi sluzy juz trzy latka po remoncie i to bardzo intensywnie. NIe oszczedzam go, garazuje caly rok pod chmurka... Co prawda juz jest potrzebny ponowny remont bo swoje juz przezyl.

Ruska uwazam za jednego z prostszych weteranow co prawie wzystko idzie w nim zrobic we wlasnym garazu podstawowymi narzedziami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy opowiadacie za dyrdymały, ema potrzebuje duzo pieniedzy to fakt ale nie czas, to sie zleca fachowcom typu Prince, i dyma na to od rana do wieczora, podejrzewam ze mało kto tu na forum naprawde z reka na sercu poskładał swoje koromysło własnymy recyma:)

 

Hmm to jaki jest sens poza lansem trzymać staruszka jeśli się w nim samemu tylko świece wymienia?

Chyba zatrzymałem się jakieś 10 lat temu i żyję w wyimaginowanym świecie bo każdy motocykl który miałem/mam naprawiam tylko sam i nikomu nie pozwoliłbym go tknąć...

 

Dziś w końcu przywiozłem do nowego domku Urala którego kupiłem 5 lat temu( :rolleyes: ), teraz będę zarzucał Was pytaniami :icon_mrgreen:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...