Skocz do zawartości

Idzie wiosna, będą warzywa!


ścinacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

o nie nie raio. nie splycaj tematu. jestem ostatnim ktory popiera debili na moto. i ostatnim ktory oskarzy psa o korupcję (uwaga pisze to celowo). zwracam tylko uwage na glupawą analogię ktora akcji szkodzi a nie pomaga. to jedno haslo zepsulo caly efekt.

 

burze troche wodę ? osiagnalem cel... jaki jestem kreatywny nie ? ... duzo amfy trzeba bylo zeby to wymyslec ? (kto zna srodowisko agencji reklamowych potwierdzi) ....

 

Nic dobrego nie zrobiłeś. Mieszasz i tak, tylko tam gdzie wszyscy już o akcji wiedzą a uwagą o rybach próbujesz (świadomie lub nie) kierować całość tematu na inne tory, bo dobrze wiesz że zaraz się znajdzie kilku gniewnych co to podchwycą temat korupcji byle tylko niebieskim dokopać. Fajnie by było gdyby udało się dojść wspólnymi siłami do kilku konstruktywnych wniosków na temat tej akcji bo mam wrażenie (a przynajmniej chcę w to wierzyć :D) że twórcy tej akcji będą przyglądali się jak odbieramy takie działania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YUBY ma rację sprowadzając tą akcję do niezłego dowcipu (aczkolwiek może na niektórych podziała)

Jeżeli kogoś to razi to znaczy że sam jest owym Debilem który będzie warzywkiem.

 

Oczywiście do nikogo nie pije

PEACE :icon_twisted:

 

Mnie to razi a jednak do bycia debilem się nie poczuwam. A dokładniej razi mnie w tej akcji przykre w skutkach spłycenie problemu. Sama idea "użyj wyobraźni" jest jak najbardziej słuszna, ale forma jej przedstawienia - zawężenie wyłącznie do motocyklistów i zrobienie z nas "warzyw" - to właśnie brak wyobraźni.

 

jeżeli już KGP wydaje niemałe pieniądze na tak szeroko zakrojoną akcję medialną to wypadałoby potraktować problem bardziej dogłębnie. Mi np. przychodzi do głowy projekt plakatu gdzie po dwóch stronach drogi na poboczach stoją na przeciwko dwa krzyże, na jednym zawieszony kask a na drugim kierownica z auta. A nad tym napis "Paweł i Gaweł do jednego wpadli rowu. Użyj wyobraźni. Zwolnij"

Edytowane przez Liartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nic dobrego nie zrobiłeś. Mieszasz i tak, tylko tam gdzie wszyscy już o akcji wiedzą a uwagą o rybach próbujesz (świadomie lub nie) kierować całość tematu na inne tory, bo dobrze wiesz że zaraz się znajdzie kilku gniewnych co to podchwycą temat korupcji byle tylko niebieskim dokopać. Fajnie by było gdyby udało się dojść wspólnymi siłami do kilku konstruktywnych wniosków na temat tej akcji bo mam wrażenie (a przynajmniej chcę w to wierzyć :D ) że twórcy tej akcji będą przyglądali się jak odbieramy takie działania.

 

I tu sie troche zgadzam i troche nie zgadzam. Tworcy akcji sami sobie wystawili swiadectwo swojego poziomu i sami sobie sa winni 'dokopaniu' niebieskim ktore moze wyniknac z tego okreslenia.

 

A co konstruktywnch wnioskow :clap: tak nieprawdziwa jest moja teza jak i teza domyslna wynikajaca z tytulowego hasla...

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego roztrząsacie się nad jakimś gównianym problemem, i tak wszyscy pójdziecie do piachu.

Prawda ale zależy z jakiego powodu. Ja tam wolałbym chyba ze starości, albo na raka płuc bo to rodzinna tradycja, a nie w wypadku drogowym. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to razi a jednak do bycia debilem się nie poczuwam. A dokładniej razi mnie w tej akcji przykre w skutkach spłycenie problemu. Sama idea "użyj wyobraźni" jest jak najbardziej słuszna, ale forma jej przedstawienia - zawężenie wyłącznie do motocyklistów i zrobienie z nas "warzyw" - to właśnie brak wyobraźni.

 

jeżeli już KGP wydaje niemałe pieniądze na tak szeroko zakrojoną akcję medialną to wypadałoby potraktować problem bardziej dogłębnie. Mi np. przychodzi do głowy projekt plakatu gdzie po dwóch stronach drogi na poboczach stoją na przeciwko dwa krzyże, na jednym zawieszony kask a na drugim kierownica z auta. A nad tym napis "Paweł i Gaweł do jednego wpadli rowu. Użyj wyobraźni. Zwolnij"

 

I widzisz, uraziło Cię to ale też zwróciło Twoją uwagę. Jakoś krzyży trochę stoi przy drodze i każdy traktuje to jako kawał drewna albo w ogóle tego nie zauważa. Teraz każdy to widzi i nie każdy musi się z tym zgadzać. Ale może chociaż ktoś na tym zyska.

Ok, uraziło Cię. To teraz sobie powiedz że Ty nie jesteś debilem, a to co inni myślą o Tobie masz w dupie i będziesz miał po problemie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzisz, uraziło Cię to ale też zwróciło Twoją uwagę. Jakoś krzyży trochę stoi przy drodze i każdy traktuje to jako kawał drewna albo w ogóle tego nie zauważa. Teraz każdy to widzi i nie każdy musi się z tym zgadzać. Ale może chociaż ktoś na tym zyska.

Ok, uraziło Cię. To teraz sobie powiedz że Ty nie jesteś debilem, a to co inni myślą o Tobie masz w dupie i będziesz miał po problemie.

Najbardziej przeszkadza mi to, że ktoś wydaje pieniądze z m.in. moich podatków na akcje pt. "użyj wyobraźni" a sam z tej wyobraźni mało korzysta. Tak naprawdę wystarczyłoby kilka kosmetycznych zmian i te plakaty byłyby dużo lepsze i akcja miałby znacznie lepszy wydźwięk, bo faktycznie problem niemyślenia na drodze istnieje i jest poważny.

A tego co myślą o motocyklistach kierowcy samochodów niestety nie mogę mieć do końca w dupie, bo wynikające z tego ich reakcje mogą być dla mnie niebezpieczne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debilom szalejącym na ścigaczach nie tam gdzie trzeba nic nie pomoże- żadne bilbordy nic nie zmienią. Pokazywanie porozrywanych ciał po wypadkach też pewnie nic by nie dało. Prawko A od 25 lat + stopniowanie pojemności wraz ze stażem + drakońskie kary dla jeżdżących bez prawka - moim zdaniem tylko to mogłoby nieco przykrócić zapier...jących dresów (ale to już było w innym temacie).

Żart o warzywie jest dobry bo celny, ale wpisuje się w stereotyp motocyklisty dawcy - dlatego używanie go w tej kampanii to nieporozumienie. Społeczeństwo i tak nas nie lubi- po co to dodatkowo wzmagać? Rozumiem, że celem kampanii nie jest sprawienie by społeczeństwo pokochało motocyklistów i wzajemnie, ale trzeba pomyśleć o konsekwencjach swojego działania. Ktoś powiedział, że bez "warzywnych haseł" kampania nie przebije się w mediach- jeśli chodziło tylko o zaistnienie- to cel osiągnięty- i nic poza tym.

 

A czemu krytykuję, a sam nic nie wymyślam? Bo mam prawo być malkontentem. Może nie jestem tak kreatywny, a może po prostu większość swojego czasu poświęcam swojej własnej pracy. W końcu kampania nie jest opracowana przez hobbystów. Ktoś kto to robił, kto decydował co się ukaże a co nie, wziął za to kasę i powinien poświęcić czas na przemyślenie konsekwencji swoich decyzji. Nie mam nic przeciwko kawałowi o motocykliście-warzywie opowiadanemu przez "ludzi na ulicy", tak jak nie mam nic przeciwko kawałom opowiadanym na ulicy o gejach, żydach, ruskich itd. Ale dziwne było by gdyby takie dowcipy zawisły na bilbordach finansowanych przez podatnika. Obrażony nie jestem, tylko mówię, że to dziwne. Ale w końcu jesteśmy w Polsce. Z drugiej strony lepsze to niż spoty reklamowe PISu, bo tam to już kompletnie nie ma się z czego śmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, sorry, ale jak bruździsz w gniazdo motocyklowe robiąc sobie jaja z pogrzebu i uważasz, że to inteligentny eksperyment oraz "porównując tezy prawdziwe lub nie", zakładając osobny idiotyczny wątek, totalnie zaśmiecający - to wybacz, ale poziom myślenia na moje masz poniżej tej marchewki.

Napisałam Tobie w tamtym wątku, co myślę o tej interpretacji.

 

Czy Wy takie stare pierdy już jesteście, że narzekanie i święte oburzenie pozostało?

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama idea dobra, wykonanie tragiczne a efekt pewnie będzie żaden. Dziwi mnie naiwność większości z Was :cool:

Do kolejnych stereotypów i pogłębiania przepaści pomiędzy puszkarzami a nami dojdą określenia warzywa, buraki itd...

Jeszcze akcja się nie zaczęła a już odczuwam skutki bezmyślnego prowadzenia jej w bliskim otoczeniu. Zobaczymy po zakończeniu sezonu jak poprawiły się statystyki z tej mega przemyślanej i genialnie wykonanej akcji.

 

Zdejmijcie klapki z oczu. Czy naprawdę myślicie, że warzywo na blibordzie zdejmie NOGĘ Z GAZU tym co przeginają w mieście? Hehehe...

 

Dla idei akcji: TAK

Dla wykonania: stanowcze NIE

 

P.S.

Poza tym powtarzacie temat http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...pic=114491&st=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img4.imageshack.us/img4/7986/beztytuunqbwys.jpg

czy w tym wypadku jeśłi kierowca samochodu zmieni pas ruchu i zajedzie droge motocykliście to zawsze uważacie ze jest wina kierowcy samochodu??

Jeżeli jade w mieście na drodze wielopasmowej gdzie wolno jechac 60km/h - ja jade katamaranem troszke ponad a wyprzedza mnie motor z predkoscią zbliżoną do 200 km/h to ja prosze o zwolnienie mnie z jakiejkolwiek odpowiedzialnosci - bo wykonując manewr patrze w lusterko nic tam nie ma a nie moge domniemywać za każdym razem ze pojawi sie tam za ułamek sekundy wariat co jedzie dopuszczalna predkość x 3 albo wiecej

także nie przesadzajmy z tym stwierdzeniem ze to kierowcy samochodów zabijają motocyklistów bo wymuszają pierszeństwo

jeździjmy z rozsądkiem i tyle...

a wypadki były i bedą i dotyczą samochodów i motocykli z tym ze te motocykowe czesto są tragiczniejsze w skutkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img4.imageshack.us/img4/7986/beztytuunqbwys.jpg

 

Jeżeli jade w mieście na drodze wielopasmowej gdzie wolno jechac 60km/h - ja jade katamaranem troszke ponad a wyprzedza mnie motor z predkoscią zbliżoną do 200 km/h to ja prosze o zwolnienie mnie z jakiejkolwiek odpowiedzialnosci -

 

 

 

Jaskul oczy trzeba mieć dookoła głowy

 

a tak na poważnie to 200 w mieście to juz przesada sam lubie odkręcić ale nie w mieście

Edytowane przez 7FIODOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...