Skocz do zawartości

Idzie wiosna, będą warzywa!


ścinacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mega mocny tekst apelem o rozwagę. Co sądzicie o takim haśle?

 

To kontrowersyjne hasło rozpoczyna policyjną akcję, która została dziś oficjalnie ogłoszona w mediach. Od początku sezonu na polskich drogach zginęło już 25 motocyklistów! Celem jest zatem przypominanie o zagrożeniu ze strony właśnie takich nieodpowiedzialnych motocyklistów.

 

Więcej: http://motokult.pl/idzie-wiosna-beda-warzywa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samym lutym tego roku było 253 trupy na drodze i to raczej nie motocykliści zważywszy na pogodę. Akcja może i porusza ale kierowców puszek którzy utwierdzają sie w stereotypie, a potem dzieje się to co widać w wątku "Nienawiść do plastiku".

Nie wiem kto wymyśla im te akcje ale chyba jakiś spec od podrad w "Pani Domu".

Nie mogą wyłapać pijanych to się za motocyklistów biorą bo to bardziej medialne, a sukcesu potrzeba. Jak siada świeżo upieczony "pan i władca świata" na R6 bo lepiej rwie sie na to dupy a potem przypierdala w drzewo to jemu żadna akcja nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasło równie poj**ane jak pomysłodawca tej akcji.

 

W dobie Szymona Majewskiego, Kuby Wojewódzkiego i rodziny Fritzl promowanie debilizmu, wszelkiej maści czubków i karmienie szarej masy tanią sensacją jest na porządku dziennym.

 

Przeczytałem dziś artykuł w Głosie Wlkp. i powiem tak - żygam tym już, powinniśmy się zorganizować i wystosować protest do Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka za naruszenie godności, poszanowania życia i publiczną zniewagę.

 

Idzie wiosna - mordercy w samochodach zaczynają żniwa. :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos statystyk: to, że policja w naszym kraju uznaje blisko połowę wypadków z udziałem motocykli za spowodowane przez nie wcale nie oznacza, że to jest prawda. w cywilizowanych krajach znacznie rzadziej stosuje się takie wyjaśnienia-wytrychy jak "niedostosowanie prędkości" itp, które zdaniem naszych gliniarzy tłumaczą 97% wypadków :P

 

No co Ty? Skoro w Unii Europejskiej statystyki pokazują, że motocykliści są sprawcami około 1/3 wypadków ze swoim udziałem, a w Polsce 1/2, to na pewno znaczy, że polscy kierowcy samochodów są dużo lepsi niż na Zachodzie! :-) W takich Niemczech czy UK po prostu bardziej nieuważnie jeżdżą. ;->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem dzis w pracy smsa z tym hasłem to mnie lekko trzepło.

Ale pojężdziłem pomyslałem dobrze....

To hasło daje nam sporo wolno bić buców co wymuszają bo.... przez niego moge zostac warzywem panie władzo

zwróciłem mu uwage a wtedy on sie zrobił starsznie agresywny :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

A BY THE WAY KĄŻDA AKCJE POLICJI NALEZY MIEĆ W...... :icon_mrgreen:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img4.imageshack.us/img4/7986/beztytuunqbwys.jpg

 

Heh. Akcja miśków ok, ale niektóre wyrażenia mogli by sobie podarować. Rozumiem że chcą wpływać na wyobraźnie ale nie kosztem opinii o wszystkich motocyklistach (i tak już złej)

 

 

Dodam jeszcze że to taka moja satyryczna twórczość ;)

Edytowane przez mave_rick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się "panienki" po obrażały za jeden niefortunny zwrot :D

Ciekawe jak mieli zaadresować tę akcję, jak nie do motocyklistów? Może "Do tych co jeżdżą od niedawna na sportach sprowadzonych z zachodu i przekraczają nadmiernie prędkość". No to to dopiero jest medialne hasło. Zwrot o warzywku jest może i niefortunny ale taka akcja musi trochę szokować i to nie tylko nas ale i ogólnie opinię publiczną bo wtedy i tylko wtedy sprzeda się w mediach bo jeżeli się nie sprzeda to się skończy na ulotkach w poczekalni komendy miejskiej i dupa zbita.

Taka akcja może też uświadomić rodziców, że kupowanie R1 na 18stkę to może nie najlepszy pomysł.

Wyłazi z nas polska mentalność. odkąd pamiętam na tym 4um z dużą częstotliwością przewijały się zagraniczne klipy o bezpieczeństwie jazdy + 3 strony krokodylich łez, że u nas to nic takiego nie robią a teraz kiedy coś zrobili to zamiast powiedzieć że to jest ok a znów co innego można by zmienić to gwiazdy i królewny strzeliły focha, autorów nazwały debilami i są dumne ze swojej nieugiętej postawy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nie nie raio. nie splycaj tematu. jestem ostatnim ktory popiera debili na moto. i ostatnim ktory oskarzy psa o korupcję (uwaga pisze to celowo). zwracam tylko uwage na glupawą analogię ktora akcji szkodzi a nie pomaga. to jedno haslo zepsulo caly efekt.

 

burze troche wodę ? osiagnalem cel... jaki jestem kreatywny nie ? ... duzo amfy trzeba bylo zeby to wymyslec ? (kto zna srodowisko agencji reklamowych potwierdzi) ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz co to za dowcip jaki wlasnie zaprezentowales ? niski plaski i ponizej pasa... nie zycze Ci kontaktu z osoba popularnie nazwaną tu w ten sposob... zapewniam Cię że to malo dowcipna sytuacja... z pewnych sytuacji sie po porstu nie zartuje... przynajmniej w gronie ktore zachowuje jakis poziom kultury osobistej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze coś się dzieje, szkoda, ze zbyt jednostronnie.

Częściowy wydźwięk akcji: "oni zapier... 270 km/h" nie jest dobry. Ale z drugiej strony: zaczęli coś kombinować. To juz jeden plus. Drugi, że może do części tych "idiotów, debili" czy jak ich juz w tym wątku określaliście ;) dotrze taka świadomość, ze to co robią może się źle skończyć.

Fakt, brakuje tam haseł w stylu "patrz w lusterka", czy "twoje pierwsze wymuszenie pierwszeństwa może być dla mnie ostatnim".

Ale prawda jest, ze z grupy niech Wam będzie "użytkowników motocykli" niewielu jeździ przepisowo. I w większości łamanie przepisów to własnie olewanie ograniczeń prędkości.

Jak NAS widzą, tak nas piszą. Wiecie, oni nie wiedzą, że są "prawdziwi motocykliści" - przepraszam, nie mogłam się z tym komentarzem powstrzymać.

 

A co do tego, co ludzie/znajomi gadają. Powiedzcie poważnie: Przejmowaliście się tym kiedykolwiek?

Jak mamusia powie "nie jeździj na tym motorze, to niebezpieczne" - przestaniecie?

... To w czym problem?

 

... A BY THE WAY KĄŻDA AKCJE POLICJI NALEZY MIEĆ W...... :icon_mrgreen:

 

O, ten tekst robi wrażenie... :banghead:

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...