Skocz do zawartości

Problem i parę pytań


ADAMKLIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mianowicie: w serwisówce napisane czarno na białym jest, że oleju wchodzi 670ml na lagę, dziś w sklepie byłem gościu mówi że dokładnie ma wejść 492ml(w katalogu jakimś wyczytał), komu wierzyć?! Jak się okaże, że te 670ml za dużo to co wtedy?! Albo że 492ml to za mało?! Hmm... Teraz uszczelniacz, jaki tam ma być? Gościu sprzedał mi 41mm , ma być podobno 43mm... Jaki w koncu ma być? W serwisówce się nie doczytałem jakoś... Kurde, na piątek zaplanowałem wymianę, sam już nie wiem...

 

No i te ładowanie nieszczęsne... Jakie powinno być napięcie? U mnie tak:

 

wolne obroty:

bez świateł - 14V

ok 4tys obr. - 13,8V

 

ze światłami:

wolne obroty

bez świateł- 13,5-13,6V

ok 4 tys obrotów - 13,3-13-4V

 

Już nie wiem czy nie doładowauje, czy kwachu padł po prostu bo ciężko pali nawet po 2 dniowym postoju albo nawet po nocy po trasie za dnia.. Jakie są prawidłowe te wartości? Proszę o pomoc, wiem rozpisałem się trochę, ale chciałem jak najlepiej problem opisać Z góry dzięki wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podejrzany jest akumulator bo wartości ładowania mieszczą się w wyżej zapodanym zakresie, będę szukał nowego aku, a regulator w spokoju zostawię, dzięki Piotr

 

Aha, rozmiar tego co mi wcisnął to 41x54x11. Czyli raczej nie pasują... Ta ostatnia wartość może się mieścić w zakresie 10,5-12mm? Nie ma róznicy zbytniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...