Skocz do zawartości

III Spotkanie Starej Japonii


Buber
 Udostępnij

Termin spotkania  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki termin Wam bardziej pasuje?

    • 15-17.05
      5
    • 22-24.05
      3
    • 5-7.06
      8
    • 11-14.06 (długi weekend)
      8


Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale różnica taka że to ma Pan Mechanik składać (ty sam składałeś), a wiesz jak to z Panami Mechanikami bywa...

No tak, ale Asia ma argumenty ;)

Myślałem że Pan Mechanik jest wystarczająco zmotywowany tylko mu czasu brakuje...

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pik jedziemy z jednego regionu, o której startujesz?? Mam w planie ruszyć przed 10.00 może gdzieś na trasie się spotkamy??

Matata wiem że lecimy z jednego fyrtla (80km nas dzieli) ,ale my się chyba nie zbierzemy wcześniej niż o 14-tej - praca :banghead:

Więc do wszystkich - wypatrujcie nas około 21-ej :biggrin:

Choć jak będzie cały czas lało to wolałbym jechać prostymi drogami, bo i tak w deszczu nic nie zobaczymy.

Wolkan więcej optymizmu :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas chata otwarta do późna w noc... :D

Ale przyznam że pogoda nietęgo wygląda.... :icon_rolleyes: A kurna następny weekend ma być gorąc..

Ale nic, słoneczna pogoda jest dla pedałów i cieniasów :flesje: Prawdziwi twardziele jeżdżą zawsze :icon_razz: :crossy:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że prognozy to możemy sobie wsadzić w buty. Bez dobrego przeciwdeszczaka albo wypasionych membran nie ma co jechać chyba, że ktoś lubi jeździć mokry. Ja dzisiaj w ciągu godzinnej trasy zmokłem i wyschłem ze trzy razy, więc wróżę, że zanim dojedziemy na miejsce taki scenariusz się powtórzy z 8 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kondona przeciwdeszczowego nawet nie próbuj :icon_twisted: bo przyjemność zmieni się w zupełnie coś innego :icon_twisted:

U Buberów klimat zupełnie inny, tak będzie :buttrock:

Aśka, szkoda :icon_rolleyes: może pożycz od kogoś moto, jeśli na plecaczka nie chcesz.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Z przyczyn pogodowo zdrowotnych albo zdrowotno pogodowych - w każdym razie jak się zsumuje to jest kiepsko - muszę zrezygnować. Buber - jeżeli poniosłeś jakieś koszty związane z moim planowanym przyjazdem daj znać PW, oczywiście ureguluję. Pozostaję obserwatorem i udanego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko, to nie jakiś tam zlot ze striptizem.. :D kosztów nie ma żadnych. Szkoda, chciałem sobie CXa pomacać... no nic, następnym razem.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozostawiam decyzję do ostatniej chwili, czyli jutrzejszego przedpołudnia.

Prognozy ulegają stałej poprawie. problemem raczej nie będą deszcze tylko temperatury.

A ponoć to ja jestem pesymistą

Prawdziwi twardziele jeżdżą zawsze
:icon_exclaim: :icon_exclaim:

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...