Skocz do zawartości

III Spotkanie Starej Japonii


Buber
 Udostępnij

Termin spotkania  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki termin Wam bardziej pasuje?

    • 15-17.05
      5
    • 22-24.05
      3
    • 5-7.06
      8
    • 11-14.06 (długi weekend)
      8


Rekomendowane odpowiedzi

190 zwiedzanie zamku, plus jakieś 30 za parking, chyba że poszukamy ciutkę dalej i sie postawimy "na dziko".

 

A tutaj macie traskę jaką będziemy jechać. Swoją drogą fajny website do publikowania podróży.

http://mapvivo.com/journey/8350

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

190 zwiedzanie zamku, plus jakieś 30 za parking, chyba że poszukamy ciutkę dalej i sie postawimy "na dziko".

 

A tutaj macie traskę jaką będziemy jechać. Swoją drogą fajny website do publikowania podróży.

http://mapvivo.com/journey/8350

Są tam jeszcze dwie Twoje traski, będzie można w przyszłości je wykorzystać :crossy: .

 

 

 

Pytanie do grupy warszawskiej, może byśmy trochę zmienili tą nudną trasę dojazdową, ewentualnie powrotną :icon_question:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tam jeszcze dwie Twoje traski, będzie można w przyszłości je wykorzystać :crossy: .

Pytanie do grupy warszawskiej, może byśmy trochę zmienili tą nudną trasę dojazdową, ewentualnie powrotną :icon_question:

 

Nie ma problemu. Wolkan, rzuć propozycję. W końcu do trzech razy sztuka. Jadąc do Bubera mijamy w bliskiej odległości zamek Czocha, jak się nie mylę. Wystarczy wcześniej się umówić w Jankach i na wszystko starczy czasu.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu. Wolkan, rzuć propozycję. W końcu do trzech razy sztuka. Jadąc do Bubera mijamy w bliskiej odległości zamek Czocha, jak się nie mylę. Wystarczy wcześniej się umówić w Jankach i na wszystko starczy czasu.

 

pozdro

Zamek Czocha mamy w planach sobotnich.

 

 

Może nam się uda zwiedzić zamek w Książu, jest najbliżej naszej trasy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamek Czocha mamy w planach sobotnich.

Może nam się uda zwiedzić zamek w Książu, jest najbliżej naszej trasy?

Oj :banghead: masz rację. Pomyliłem miejscowości. Czyli umawiamy się wcześniej? No i na obiad na trasie mniej czasu trzeba byłoby przeznaczyć.

 

pozdro

 

ps. Generalnie jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj :banghead: masz rację. Pomyliłem miejscowości. Czyli umawiamy się wcześniej? No i na obiad na trasie mniej czasu trzeba byłoby przeznaczyć.

 

pozdro

 

ps. Generalnie jestem za.

Zwiedzanie trochę potrwa a gnać po trasie nie będziemy, więc wyjechać trzeba wcześniej, ale poczekajmy na opinie pozostałych uczestników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstęp w Książu to 14 zeta, a jak chcecie pomoc lokaleza, to na PM do Toolmana - on tam mieszka, więc... :)

 

No i po naradzie poniżej podział podłogi. Powiem szczerze że jak was położymy jak niżej to trza spać i się nie ruszać, bo nie będzie miejsca na chodzenie.... :icon_rolleyes: także jak ktoś kocha naturę i ma namiot... taka tylko sugestia. Jakby co to poniżej sąsiadka ma pokoje za 25 zeta od głowy za noc, tak na 4 osoby.

Jakkolwiek, w kupie raźniej, cieplej, świeższe powietrze... :icon_razz:

 

1. Aśka +1 salon wyrko

3. Peterek - pok1

5. Rejvoy +1 - pok1 wyrko

6. Matata - pok2

8. Toolman +1 - namiot

9. Browarny - pok2

10.Wolkan - pok1

13. Pik +3 - salon

14. Sadek - pok2

15. Jeżyk - kuchnia

17. Ucio + 4sta15 - pok3

18. Wałek - kuchnia

19.Wopoz - namiot

 

No i WAŻNE! Jak widzicie już dzielimy miejscem, także jakby ktoś miał nie dojechać, albo jak jest więcej chętnych, to uaktualniać listę PROSZĘ.

 

No i jeszcze jedno WAŻNIEJSZE (tak powiedziała Piaffe jak pisałem...) - szukamy chętnego do obsługi grilla, bo Piaffe chce aktywnie uczestniczyć (tym razem) w życiu ogniskowym.

I jeszcze jedno - tak nam wychodzi (w sumie jak w zeszłym roku) że ściepa na aprowizację powinna wynieść 30 zeta za osobę za całość plus pyffko kto tam ile wypije (tradycyjnie będzie Tyskie, z hurtowni).

I ponieważ nikt nie podskakiwał, to rozumiem że wszyscy idą do zamków. :icon_biggrin: Aha! W Czesji tylko cash, więc pozmieniajcie korony. Przy tej kwocie to nie ma znaczenia gdzie się zmieni...

 

No i to tyle na dziś, życzymy dobrej nocy.... ;)

 

I to chyba tyle...

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja już uaktualniam listę. Mojego +1 niestety nie będzie. Na mnie też proszę wyrka nie marnować, bo nadal nie wiem czy zdążę odzyskać motocykl... Jeśli się uda, to kawałek podłogi stanowczo wystarczy, a i namiot zabrać mogę.

 

W związku z tym chwilowo(mam nadzieję...)usuwam się z listy i trzymam kciuki, żeby Maleństwo zdążylo wrócić i się choć trochę dotrzeć przed wyjazdem

1. Peterek - pok1

3. Rejvoy +1 - pok1 wyrko

4. Matata - pok2

6. Toolman +1 - namiot

7. Browarny - pok2

8.Wolkan - pok1

11. Pik +3 - salon

12. Sadek - pok2

13. Jeżyk - kuchnia

15. Ucio + 4sta15 - pok3

16. Wałek - kuchnia

17.Wopoz - namiot

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

wystarczy wyjechać na kilka dni a tu już ruch w interesie jak się patrzy.

Niniejszym ogłaszam, że przybędzie nas dwie sztuki. O ile nie będzie masakrycznej pogody to zwalniamy pokój dla chętnych na kawałek podłogi. Zamki oczywiście będziemy zdobywać, a jak!!!

 

Do zobaczyska

 

1. Peterek - pok1

3. Rejvoy +1 - pok1 wyrko

4. Matata - pok2

6. Toolman +1 - namiot

7. Browarny - pok2

8.Wolkan - pok1

11. Pik +3 - salon

12. Sadek +1 - namiot

13. Jeżyk - kuchnia

15. Ucio + 4sta15 - pok3

16. Wałek - kuchnia

17.Wopoz - namiot

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...