Skocz do zawartości

III Spotkanie Starej Japonii


Buber
 Udostępnij

Termin spotkania  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki termin Wam bardziej pasuje?

    • 15-17.05
      5
    • 22-24.05
      3
    • 5-7.06
      8
    • 11-14.06 (długi weekend)
      8


Rekomendowane odpowiedzi

My również wróciliśmy szczęśliwie i co najważniejsze sucho (0 deszczu) :biggrin:

Dziękujemy wszystkim uczestnikom SSJ za spędzony wspólnie czas w przemiłej atmosferze :notworthy:

Szczególne podziękowania dla gospodarzy :icon_exclaim: - Piaffe i Buber :clap: i :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje się szczęśliwy posiadacz nagrody za najdłuższą trasę :crossy: :biggrin:

Normalnie pierwszy raz coś wygrałem.

 

Co tu kryć było jak zwykle super:

traska widokowa, zamki (Zamek Czocha – wspaniała budowla),

a taka wspaniała atmosfera tylko u Bubera :icon_mrgreen:

 

Nasi wspaniali gospodarze, chyba się domyślacie, że my już tęsknimy i czekamy na następne spotkanie :biggrin:

Piaffe, dzięki za pyszne kanapeczki na drogę :notworthy:

 

Wszystkim dziękuję za wspólnie spędzony czas, miło było poznać nowe osoby oraz spotkać sympatyczną „starą wiarę” :cool:

Do zobaczenia na kolejnym Spotkaniu Starej Japonii :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dotarłem bez problemu.

Piszę dopiero teraz, bo szykowałem foty.

Wielkie dzięki dla organizatorów za włożony trud w organizację tej wspaniałej imprezy :notworthy: dla wszystkich uczestników spotkania za miłą atmosferę i Krzyśkowi za sweter, który w sobotę bardzo mnie ucieszył :icon_biggrin:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meldujemy się z Moniką cali i zdrowi. Droga lekko mokra, ale przyjemna. Dziękujemy wszystkim za świetnie spędzony weekend. Pokłony dla Bubera i Piaffe - było fantastycznie.

 

Pozdrowienia i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu...kto wie może na Mazowszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co ja mam napisać? Siedzę sobie i czytam a chłopaki w pracy pytają dlaczego się tak chichram i czerwienię na mordzie... :icon_eek:

Cieszy mnie bardzo że wam się podobało. Cieszy mnie również uczestnictwo nowych ludzi, bo głupio by było zrobić następne zamknięte "towarzystwo wzajemnej adoracji".

Cieszy mnie też, że można znaleźć ekipę ludzi dla których program spotkania pt. "Turystyczna jazda po okolicy i zwiedzanie jakiegoś zabytku" jest atrakcyjny.

Cieszy mnie że grono nam się poszerza - od singla XBR500 do Goldwinga i Cavalcady.

 

No w ogóle - jak pisałem powyżej - siedzę se przed monitorem i mi się banan robi... :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Aśka! Szkoda że cię nie było, odbijesz sobie następnym razem, ale dalej możesz coś dla nas zrobić - wybierzemy jakieś ładne zdjęcie, skrobnie się parę linijek.. Co ty na to? Trzeba wszak nieść dobra nowinę pod strzechy.. :icon_mrgreen:

 

A co do przyszłych spotkań - przyszłość pokaże, tzn na pewno coś musimy zrobić, a gdzie i kiedy? No to się wyjaśni w następnym odcinku...

 

Dzięki żeście się pojawili, dzięki za atmosferę i do następnego razu! :notworthy: :notworthy: :crossy:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero się dorwałem do kompa :banghead:

 

 

Ja równiez wróciłem cały i zdrowy, ale lekko zmoczony do domciu, babcia hondzia dała radę choć miała małego focha i zaczęła slizgać się na sprzęgle (ale już nie daleko domu),

 

Dziękuję za miłą atmosferę,

Piaffe i Buber-owi za przygarnięcie nas,

Wszystkim za wspólne śmiganie po ładnnych zakrętach, i za wspólne zwiedzanie zamków :notworthy:

i do zobaczenia na kolejnej edycjii Spotkania Starej Japonii, :crossy: (może na nowym większym moto :icon_biggrin: pożyjemy zobaczymy)

 

 

ps. zdjęcia się ładują w piccassa, będą jak się zrobią

 

Buber ten program do zdjęć jest gitesmajones, :smile:

 

no i macie moje fotki :smile: http://picasaweb.google.pl/matata176/2009_...O2kqPjJ94bgxgE#

Edytowane przez matata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Ależ Wam zazdroszczę... To kiedy IV edycja? :bigrazz:

 

 

 

Aśka! Szkoda że cię nie było, odbijesz sobie następnym razem, ale dalej możesz coś dla nas zrobić - wybierzemy jakieś ładne zdjęcie, skrobnie się parę linijek.. Co ty na to? Trzeba wszak nieść dobra nowinę pod strzechy.. :icon_mrgreen:

 

 

Wybrać, napisać, a ja zobaczę co da się zrobić ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzeglądałem wszystkie galerie i muszę przyznać że starojapońce robią wrażenie :crossy: :buttrock:

 

a tak z innej beczki,

 

od wczoraj na 4 tygodnie jestem zakuty w gips, :banghead: naderwane wiazadła w barku-obojczyku, wyglebiłem sie przy predkosci zblizonej do zera, po prostu zaciesnilem zakret-patrzalem w lewo skrecalem w prawo i uderzylem kolem w kraweznik i sie przewrócilem na prawy bark. wszystko w drodze do pracy :)

tragedia, wszystko musze robic lewa reka. :icon_rolleyes:

 

mam nadzieję że na IV edycję SSJ będę juz sprawny :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...