Skocz do zawartości

Suzuki GS 850


seweryn2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Manual pisze tylko o ustawianiu stroboskopem na znaki.

Przy 1500rpm znak F powinien pokrywać się z "index mark" a przy 2350rpm powinny się pokryć "adwance mark" i "index pointer".

Tyle zrozumiałem z opisu. Niw wiem jak to wyglada w praktyce, bo u siebie mam zapłon bezstykowy.

Jeśli chcesz, to daj email i mogę Ci przesłać skan kilku stron.

Pozdrawiam.

Edytowane przez sebazaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych silnikach z przerywaczami jest prosta zasada ustawienia przerwy na 0.35-0.40 i moment otwarcia w połowie zakresu regulacji. Śruby dokręcone delikatnie , podłączyć lampę strobo i odpalić silnik.

Regulować na znak jak napisano wyżej.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaje maila [email protected] . A co do tego zapłonu to jak wykręciłem świece to są aż prawie białe bardzo jasne i jak jade w miare szybko i spuszcze z gazu to strzela ogniem . Może jak by ktoś miał książke serwisową do tego modelu byłbym bardzo wdzięczny pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie bedzie gorzej. Masz podwojnie zubozona mieszanke na wydechu i filtrze powietrza i dziwie sie ze to wogole chodzi.

Moze byc tak ze te gumy sie skurczyly ze starosci i nie beda chcialy wejsc na gazniki, wowczas bedziesz musial cos dobrac z wezy gumowych dostepnych na rynku + opaski metalowe do skrecenia ich na gaznikach. Pudlo musi byc szczelnie polaczone z gaznikami i samo musi byc szczelnie zamkniete. Wydech najlepiej wymienic na jakis przelot, ale nie pusty.

Nie sadze zebys znalazl oryginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...