Skocz do zawartości

Ktoś robi sobie jaja, dzwoni w nocy...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie.

Jakiś ch*j w nocy robi sobie jaja i dzwoni na stacjonarny.

Czy da się jakoś zlokalizować numer bez zgłaszania sprawy na policję ??

Czy może wystarczy zadzwonić do TP ??

Takie głupie żarty są trochę upierdliwe. Domyślam się że to jakiś po**bany gówniarz i wizyta u jego starych by wystarczyła.

 

Jeżeli ktoś ma dojścia do TP i jest w stanie to sprawdzić to proszę o PW

 

Dzięki z góry :bigrazz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, ze bez policji bedzie ciezko. jednego nie rozumiem, dlaczego nie chcesz tego zglosic ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, ze bez policji bedzie ciezko. jednego nie rozumiem, dlaczego nie chcesz tego zglosic ?

 

w zasadzie generalną przyczyną niechęci do mieszania gliniarzy w taki sprawy są ich kompletny brak zaangażowania lub bezradność wobec rozbudowanych procedur (co na jedno wychodzi), oraz absolutnie nieadekwatne do spodziewanego (braku) wyniku ich działań - zaangażowanie w uciążliwą papierologię, bieganie po komisariatach, itd. tyle mogę powiedzieć z doświadczenia własnego i klientów (zawodowego) oraz niestety także prywatnego

 

(...) żadna z "miłych" pań z TP nie poda Ci takiej informacji.

 

ale za to mili znajomi pracujący w odpowiednim miejscu bardzo łatwo mogą mieć do nich dostęp :D

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu krajach od dawna jest taka technologia, że wracasz do domu i chcesz sprawdzić czy ktos dzwonił na Twój nr stacjonarny, bierzesz wstukujesz jakiś tam kod i po chwili słyszysz, że dzwoniono do Ciebie z n-ru takiego a takiego. Słyszałem, że u nas też to ma zacząć działać więc może spytaj w "najjaśniejszej błękitnej lini". Jeśli jeszcze to nie działa możesz przecież wieczorem przekierować wszystkie połącznia np to Radia Maryja. Wtedy kolo który Ci dupę w nocy zawraca pogada sobie z Rydzykiem i może mu przejdzie.

Rano wstajesz wyłączasz przekierowanie i sprawa z głowy.

Pozdr.

Edytowane przez Maciek PO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podejrzewam, ze bez policji bedzie ciezko. jednego nie rozumiem, dlaczego nie chcesz tego zglosic ?

 

:crossy:

 

Z prostej przyczyny.

Oni maja takie zgłoszenia głęboko w poważaniu.

Miałem już kiedyś taki przypadek. Więcej się ołaziłem po komisariatach niż oni zrobili. W takich przypadkach wystarczy takiemu szczylowi wpie**olić skórzanym pasem po plecach i policja nie potrzebna ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze masz wielbiciela,ktory po nocach spac nie moze i musi na dobranoc uslyszec twoj głos..kto wie.. :flesje: odlacz fona na noc i po problemie.pare razy sie nie dodzwoni i mu przejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem kiedyś podobną przygodę, telefon dzwonił co jakiś czas, co prawda nie było to w porze nocnej. Okazało się, że brat bawił się telefonem komórkowym z jakimś ofertami czy coś, podał nr domowego jako nr faksu (w domu nie ma faksu) i automat próbował wysyłać faks na domowy numer, dopiero podłączyłem kompa, odebrałem faks i problem znikł.

 

TP nic tutaj nie pomoże, próbowałem, jednak jak Ty zadzwonisz z informacją, że gdzieś jest bomba, to po 5 minutach do drzwi będzie puk! puk!.

 

Najlepszym wydaje się nie tyle co identyfikacja numeru, ale prawo klienta do posiadania własnej czarnej listy, dodajemy taki numer i spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenies połaczenie na komórke, wyswietli ci numer. przenosisz tak , podnosisz słuchawkę *21* numer komory #, a zdejmumesz #21#.

Jakie bedzie zdziwienie kiedy oddzwonisz :icon_mrgreen:

Edytowane przez leonstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja wcale takich zgłoszeń nie olewa. Jest to normalne wykroczenie, którym muszą się zająć.

 

Art. 107. Kto w celu dokuczenia innej osobie złośliwie wprowadza ją w błąd lub w inny sposób złośliwie niepokoi,

 

podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany.

 

 

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak w nocy dzwonią to pewnie masz numer po jakieś agneturze, pewnie jakiś błąd w drukowanym ogłoszeniu, tydzień minie wyjdzie nowe ogłoszenie i po sprawie :-)))

 

w telekomach ciężko coś załatwić bo wszędobylska ochrona danych osobowych, na policję szkoda czasu -naszego i ich. I tak pewnie wskazali by małą szkodliwośćspołeczną.

 

Rower mi ukradli tzn. wyjebali w ryj i skopali. A jak znalazłem złamasa i do sądu poszedłem to sędzina powiedziałą że mała społeczna szkodliwość czynu i kuratora dostał. Bez sensu :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...