Skocz do zawartości

Co myślicie o Suzuki GSX600F / GSX750F ? ( GSX 600 F , GSX600 F , GSX 750 F , GSX750 F )


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za info, moglbys jeszcze napisac na co nalezy zwracac uwage w tym modelu?

Zwracaj uwage na wszystko tak jak w kazdym moto.Kumpel w takim GSX600F mial problem z rozrzadem (dzwigienki) ale on nie dbal o moto wiec moglo nie wytrzymac.Drugi kumpel nie mial zadnych problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer: jakies cuda nie widy tu wypisujesz???

240km/h? - chyba z duzej gorki :lol:

 

Mam rocznik '93 wiec to praktycznie to samo. V-max okolo 210km/h - ale to juz cholerne pilowanie maszyny. Przelotowo na trasie bez problemu dochodzi do 170-180km/h. Przy duzych predkosciach potrafi sobie solidnie lyknac oleju - choc to chyba zalezy od sztuki, bo u mnie przez sezon tylko raz dolalem oleju - niecale 200ml.

 

U mnie spalanie bardzo rozsadne. Przy normalnej jezdzie miejskiej (bez palowania - normalnie, czyli dosc dynamicznie) nie przekracza 7litrow. Na trasie pali rewelacyjnie - przy przelotowej w granicach 130-150km/h spalila rowne 5litrow. (mimo dosc solidnego zaladowania pakunkami).

 

Moc - w graniach 80km - ale przy tej masie motocykla (220kg) nie czuc tego - jak dla mnie moto dosc "spokojnie" reagujace na odkrecanie -tzn. ma kopa, ale nie jest to odrzutowiec.

 

Po pol roku jezdzenia usterek nie stwierdzilem.

Zgadzam sie, ze trzeba dosc dlugo szukac dobrego sprzetu. Sam ogladalem kilka takich trupow, ze szkoda gadac. Sprawdzaj tez zawieszenie, bo trafiaja sie tak dobite, ze stukaja i dobijaja na najmniejszym wertepie.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Cześć

Kolega ma Suzuki GSX 600 rocznik '93 i strasznie narzeka na wibracje od silnika. ;) Jeżeli ktoś z Was miał do czynienia z tym modelem i podobnym problemem to proszę o posta.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówi występują one na całym motocyklu i pochodzą od silnika. Co ciekawe moto jest w b. dobrym stanie, a wibracje są na tyle silne, że po przejechaniu 200km czuje mrowienie w palcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj go czy ma tłumiki drgań na końcach kierownicy, to takie małe ciężarki przykręcane na skraju manetki, ważą około 500g. Jeżeli ich nie ma, albo zastąpił je jakimiś lżejszymi to będzie mu drgać ta kierownica strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tłumiki drgań na końcach kierownicy ma zmienione na jakieś inne już mu mówiłem aby je zmienił. Teraz wpadliśmy na pomysł, że te drgania mogą pochodzić od tłumika, ponieważ ma zmieniony wydech na 2 w 1. Nie wiem jak to jest z mocowaniem oddławionych tłumików, ale czy całość powinna być połączona na sztywno? Czy przed tłumikiem nie powinno być połączenie które dodatkowo tłumi drgania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Nadszedł czas abym wreszcie kupił sobie jakiś wiekszy/szybszy motorek. :twisted:

 

Poważnie zainteresowałem sie własnie "jajkiem" jako że za stosunkowo nie wielkie pieniądze motorek bedzie w miarę świeży, ekonomiczny no i w ogóle fajny;)

 

Interesuje mnie troche danych tech dot. wlasnie w/w rocznika, mile widzane także zdania dot. ogólnych wrażeń z jazdy tym moto.

 

Czy wszystkie roczniki 98-99 mają 77 kucy ?? przeglądajac mobile.de właśnie 77 PS wydają sie byc najmocniejsza wersją ... a bardzo by mi zależalo aby nabyć wersje 86 konna, czyli nie słabszą od starej GSX F`y.

 

edit: chętnie poczytam jakąś recenzję z ŚM lub innej prasy :banghead: jesli mozna prosic o skana.

 

wielkie dzieki za pomoc !

pozdrawiam. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy wszystkie roczniki 98-99 mają 77 kucy ?? przeglądajac mobile.de właśnie 77 PS wydają sie byc najmocniejsza wersją ... a bardzo by mi zależalo aby nabyć wersje 86 konna, czyli nie słabszą od starej GSX F`y.

 

tak. w Niemczech wszystkie sprzedawane GSX-fy miały 77 KM... jakieś tam mają swoje przepisy... ale chyba z oddławieniem w po sprowadzeniu nie będzie problemu...

 

kiedyś było o tych niemieckich gsx-fach na forum motocykli gazeta.pl...

 

P.S znalazłem :P przejżyj :banghead:

 

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=5...6825&a=22542727

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jak dla kogo... jak dla mnie F jeździ i to całkiem dobrze

R - jeździ szybciej szybciej....

 

Taka hierarchia :banghead:

 

Sam celuję w F'a także.... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...