Skocz do zawartości

Co myślicie o Suzuki GSX600F / GSX750F ? ( GSX 600 F , GSX600 F , GSX 750 F , GSX750 F )


Rekomendowane odpowiedzi

kiedys miałem GSX750 F w starej budzie i był to jak kazdy olejak moto nei do zajebania .To było gdziesz 12 lat temu więc inne standardy ale nic złego nie jestem w stanie powiedzieć o tym sprzęcie .Podatny na modyfikacje .Z wydechem remusa 4w 1,KN etc robił fajna robote .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chciałbym drodzy koledzy usłyszec wszystkie sugestie od was, gruchotanie słychac ze srodka silnika, tak najłatwiej to nazwac, stukanie i łomot znika po wbiciu biegu gdy przydusze silnik na hamulcy, poza tym podczas jazdy Ok i wszystko chodzi jak nalezy. Dzieki.

 

http://www.youtube.com/watch?v=lu-IaLOiK-g

 

http://www.youtube.com/watch?v=ATRmdBwj0T4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siema wszystkim!

 

Chciałem trochę odświeżyć temat i się pochwalić ;] Dzisiaj zostałem posiadaczem Suzuki GSX 600 F '96 :) Nabyłem ją bardzo tanio bo za 3800zł (sprowadzona z NL) do wymiany płyny oraz przednia opona.

 

Jest to mój pierwszy "większy" motor, przed tym jeździłem tylko Hondą CBR 600 F1. Dam Wam znać za jakiś czas jak się maszyna sprawuje :)

 

Szerokości wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

W zeszłym roku w październiku kupiłem gsxf 750. Dopiero w tym roku zacząłem trochę więcej jeździć i niby wszystko jest ok,ale... no właśnie,jest małe ale. Kiedy motocykl nie jest dobrze rozgrzany gaśnie mi na wolnych obrotach. niby tak powinno być najpierw ssanie itd. Ale ile można grzać moto na ssaniu? 10 min? Wydaje mi się ze mój potrzebuje zbyt dużo czasu. A może to jest coś innego? może gazniki niewyregulowane? A moę tak ma być? cholera wie.Moto całkowicie pełnoletnie!:) Może ktoś cos podpowie.

i jeszcze jedno dość mocno czuć zapach benzyny po gaszeniu moto. Nawet mechanik na przeglądzie to zauwazył.

Edytowane przez walko69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawory i gazniki do roboty do tego swiece filtry i olej

świece wymieniałem w kwietniu.:) zawory i gaźniki hm , to ma sens. A olej? Jaki wpływ na "moje symptomy" ma olej? nie neguję Twojej rady , po prostu pytam.Będę wdzięczny za odpowiedź.

Edytowane przez walko69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawory nie regulowane plytkowo tylko srubowo czyli czesta regulacja a gazniki to standart bo wedlug serwisowki trzeba je co 6tys km ustawiac. zreszta gdy kupuje sie uzywane moto najlepiej zrobic od razu zawory, gazniki filtry swiece i miec spokoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

W zeszłym roku w październiku kupiłem gsxf 750. Dopiero w tym roku zacząłem trochę więcej jeździć i niby wszystko jest ok,ale... no właśnie,jest małe ale. Kiedy motocykl nie jest dobrze rozgrzany gaśnie mi na wolnych obrotach. niby tak powinno być najpierw ssanie itd. Ale ile można grzać moto na ssaniu? 10 min? Wydaje mi się ze mój potrzebuje zbyt dużo czasu. A może to jest coś innego? może gazniki niewyregulowane? A moę tak ma być? cholera wie.Moto całkowicie pełnoletnie!:) Może ktoś cos podpowie.

i jeszcze jedno dość mocno czuć zapach benzyny po gaszeniu moto. Nawet mechanik na przeglądzie to zauwazył.

 

Ja miałem podobnie myślałem że to tylko synchro gazników ale potem okazało się że trzeba było wymienić jakieś gumki które sparciały ze starości w gaznikach bo zalewało cylindry paliwem na postoju i paliwo do oleju sie dostawało.

Sprawdz czy nie dostaje się paliwo do Air boxu świece też nie zaszkodzi wymienić a zawory to jeśli przebieg jest już spory to polecam.U mnie ssanie tylko 15-30sek jak jest bardzo zimno i sobie pyrka bez problemu.

Pozdrawiam

Edytowane przez bbase
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam mam pytanko odnośnie suzi gsx600f a mianowicie chodzi mi o eksploatacje co trzeba wymieniać i po ilu kilometrach np.olej ,klocki cham.reg. gazniki itp.a moze ktoś podpowie co w ogóle sądzicie o tym moto mile widziane wszystkie porady z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam mam pytanko odnośnie suzi gsx600f a mianowicie chodzi mi o eksploatacje co trzeba wymieniać i po ilu kilometrach np.olej ,klocki cham.reg. gazniki itp.a moze ktoś podpowie co w ogóle sądzicie o tym moto mile widziane wszystkie porady z góry dzięki

 

podpowiem: Gooogle, suzuki GSX 600 manual service.pdf :icon_biggrin: (ktoś mi kiedyś powiedział to samo)

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...