Skocz do zawartości

Predkosc w mbx80


luki_91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Moja honda mbx80 idzie tylko okolo 80km/h :( ale ostatnio jak wracałem ze szkoły i chyba była końcówka paliwa to poszła 98km/h ;) i zaraz zgasła ale po przełączeniu kranika na rezerwę pojechałem dalej.Wynika z tego ze za dużo paliwa lub za malo powietrza.Odkręciłem jeszcze o pól obrotu śrubkę od powietrza i nadal jest to samo tylko 80km/h.Moto normalnie chodzi dobrze przyspiesza itp Macie jakieś pomysły?Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rodzina małych Hond blokowana była konstrukcją okien w cylindrze. Mówiąc prościej silnik po prostu osiąga moc 8-10KM zamiast kapke większej.

Na holenderskich stronach można znaleźć manuala jak wykręcić więcej jadu z MBXa.

 

Poza tym sprawdź na jakich zębatkach jeździsz i jak się to ma do oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzina małych Hond blokowana była konstrukcją okien w cylindrze. Mówiąc prościej silnik po prostu osiąga moc 8-10KM zamiast kapke większej.

Na holenderskich stronach można znaleźć manuala jak wykręcić więcej jadu z MBXa.

 

Poza tym sprawdź na jakich zębatkach jeździsz i jak się to ma do oryginału.

 

Ale na rożnych cylindrach było to samo.

 

Zębatki są takie jak w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy prędkości 80 to obroty wynoszą 8 tys. Nowa dysza jaka kupiłem o ile dobrze pamietam to 135 czy jakoś tak, wiem ze pytałem sie parę osób wtedy i kupiłem taka jak powinna byc fabtycznie.A druga to nie wiem .Gaźnik 18

radze upewnić się czy masz dobrą dysze bo 135 to jest dysza od nsr 125, i na takiej będzie go przylewać,w ns1 jest 115 więc pewnie w mbx coś w okolicach tego-trochę mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kończyło Ci się paliwo czyli mieszanka była za uboga (zbyt mało paliwa), mam taką mądrą książkę gdzie jest fajny wykres i wynika że gdy mieszanka jest uboga to wzrasta moc, wadą tego jest temperatura i spaliny. O smarowaniu już nie mówię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...