Skocz do zawartości

Dławienie gsxr


Rekomendowane odpowiedzi

czujnik temperatury już sprawdzałem w airbox-sie sprawdzałem czujniki podciśnieniowe od strony elektrycznej i szczelności wszystko ok silniczek od przepustnic górnych chodzi prawidłowo czujnik położenia przepustnic sprawny kturego jeszcze nie wymjeniłem wydaje mi sie że wszystkie jedyne co przychodzi mi do głowy topodstawić komputer z pewnego moto może ktosi z okolic płocka lub sierpca ma na prube .2 razy zapaliło mi sie F1 ale po wyłączeniu zapłonu sie kasuje błąd musze pojeżdźć i wtedy jak sie zapali to sprawdze kod błędu bez gaszenia moto mam wszystko przygotowane.A może ktosi w okolicach sierpca lub płocka ma możliwość podpiąć ten komputer i sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki010483 popracuj nad ortografią... od dawna masz tego gsxrka? Jeżeli stawiasz na ecu to poszukaj kto w okolicy sprzedaje na części, podjedź, sprawdź, jeżeli będzie ok to kup.

Ja bym Ci jednak proponował podskoczyć do chłopaków w suzie na kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gsxra kupiłem w grudniu i robie go dla siebie ten problem wyszedł jak wyjechałem teraz na pierwsze przejażdżki takie prawdziwe w takim stanie da sie jeżdźć tylko trzeba płynie odkręcać manetkie nie lubi jak sie szarpie gwałtownie gazem do konica tak jak pisałem wczesiniej po 8000 wszystko jest ok wydaje mi sie że wystarczy go przeprogramować zauważyłem jeszcze że mniał alarm ale tam wszysto jest ok przewody są podłączone niejest żaden przecięty w mojej okolicy niema serwisu suzuki dlatego może ktoś ma ECU na podstawkie będzie prosiciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam wszystkich po dłuższei przerwje chiba serwer nam sie uszkodził ale do żeczy .Pisałem o problemach z mojm gsxrem wszystko opanowane po drodze walneła mi pompa paliwa wymjeniłem i nadal sie borykałem z tym problemem.Jak sie okazało to tak jak mówiłem mjał zbyt ubogo mieszankie w paliwo spowodowane to było tym że ma sportowy tłumik przelotowy i filtr sportowy KN i dostawał zbyt mało paliwa potrzebował powercomandera,ale nie założyłem .Po prostu leje paliwo tylko na statojlu lub firmowych stacjach orlenu na żadnych innych nie chodzi zbyt mało oktanów i przy takiej ilosici powjetrz moto to odczuwa.Tak wogole dla zainteresowanych pompa paliwa pasuje do 750 od 600 bez przerubek.Dziękuje za wszystkie sugestje napewno mi pomogły w jakimsi stopni,a tym co nie wieżyli we mnie osiwjadczam że doszłem do tego sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczytales dokladnie - tam jest przelotowka + filtr K&N czyli podwojne zubozenie mieszanki - bez power commander to nie bedzie jezdzic.

Proponuje K&N odlozyc na polke do czasow jak cie bedzie stac na PC, a obecnie wsadzic filtr fabryczny i problem powinien sie radykalnie poprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wtej chwili jak tankuje pożądne paliwo jest ok i nie nażekam idzie jak buża bez żadnych przydławieni i nic nie zmieniam tak zostawie narazie.Moto ciągnie ruwno i to jak na 1 przy 3 tyś jak szarpne gazem to idzie na koło bez problemu Adam M dziękuje za wsparcie mam go pierwszy sezon i narazie ta moc wysterczy w zime pomysile o PC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za potpowieć ale siwiece sprawdzałem wczesiniej i wszystko jest w jak nailepszym pożądku są białe bez dziwnych wypaleń iednei tylko zmieniłem przerwe o 0.1 mm bo była przylużna po zatym jest ok

zawory sprawdzałem na początku sezonu luz w normnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor świec to chyba podstawa wiedzy motocyklowej :icon_biggrin: to tak przy okazji, a jak masz białe świece to wciaz jest za uboga mieszanka, i faktycznie mogą siąsć zawory poniewaz przy ubogiej mieszance jest duzo większa temperatura spalania i gazów wydechowych. Świece powinny miec kolor kawy z mlekiem :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich po dłuższei przerwje chiba serwer nam sie uszkodził ale do żeczy .Pisałem o problemach z mojm gsxrem wszystko opanowane po drodze walneła mi pompa paliwa wymjeniłem i nadal sie borykałem z tym problemem.Jak sie okazało to tak jak mówiłem mjał zbyt ubogo mieszankie w paliwo spowodowane to było tym że ma sportowy tłumik przelotowy i filtr sportowy KN i dostawał zbyt mało paliwa potrzebował powercomandera,ale nie założyłem .Po prostu leje paliwo tylko na statojlu lub firmowych stacjach orlenu na żadnych innych nie chodzi zbyt mało oktanów i przy takiej ilosici powjetrz moto to odczuwa.Tak wogole dla zainteresowanych pompa paliwa pasuje do 750 od 600 bez przerubek.Dziękuje za wszystkie sugestje napewno mi pomogły w jakimsi stopni,a tym co nie wieżyli we mnie osiwjadczam że doszłem do tego sam.

 

jako analfabeta jestes geniusz-statjol :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako analfabeta jestes geniusz-statjol :biggrin: :biggrin: :biggrin:

cziken929 jak niemasz nic mądrego do powiedzenia to sie nie czepiaj koledzy wyżej wiedzo o czym mówjo to i błędy im nie przeszkadzajo a ty niemasz nic mądrego do powjedzenia to głupotami sie zajmujesz.A teraz odnosinie gsxra co do spalania to chiba nie jest tak żle z tą temperaturo bo kolektory też sie nie odbarwiaio są normalne na tyle to chiba można latać .Orginalnego filtra niemam i nie kupuje co najwyżej za jakiś czas kupie powercomandera i będzie ok i inna moc.Pozdrawiam koledzy ciebje też cziken929

Edytowane przez luki010483
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kolega cziken929 mialby pewnie duzo do powiedzenia, ale mu sie nie chce mowic do sciany :)

Gdyby mieszanka byla tak uboga zeby odbarwila ci kolektory, to byloby naprawde bardzo zle, teraz jest tylko zle z tymi bialymi swiecami.

Jezeli uwazasz ze wiesz lepiej to spokojnie jezdzij i sie nie przejmuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...