Skocz do zawartości

Awaryjność, serwis itp


Rekomendowane odpowiedzi

Myslalem ze jestes snobem ktory ma wiedze nie wykraczajaca poza przegladaniem kolorowych katalogow, :D :flesje:

No dzięki, kurcze.... :clap: :icon_mrgreen:

Tak źle ze mną nie jest hehe...

Ja natomiast myślałem, że skoro jeździsz litrowym ryżopędem, to uważasz że włoszczyzna jest dobra tylko w zupie i tworzysz jakies nowe mity hehe :D :flesje:

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów dyskusja jakie to Ducati beee..., a japwyjce O.K....

Ja ze swej strony też chciałbym dodać, że chłopaki w w/w przypadku mogli się dalej poruszać motocyklami, aby zajechać do serwisu i wymienić sprężynki pomocnicze, a jak w japonii urwie się sprężyna zaworowa to kapica totalna...

Dodam do tego kwestię pasków rozrządu, jak ktoś nie ma 2 lewych rąk i parę prostych narzędzi to paski wymienia praktycznie "w polu" , cena regulacji rozrządu nie jest też większa niż w japonii, filtr oleju we wszystkich Ducatach praktycznie taki sam, rodzaj oleju to samo.

Największym mankamentem w Polsce jest zaopatrzenie i cena części do tych motocykli, niektóre rzeczy nawet opłacało się do niedawna sprowadzać ze Stanów, w tej chwili ze względu na cenę dolara koszty się prawie wyrównały, ale dolce będą spadać i jak będą kosztować poniżej 3 zlotych- to znów części z USA do Ducatów będą tańsze...

Paweł nie wiem, o co Ci chodzi z tym pytaniem n/t awaryjności- chcesz Multistradę? Jak chcesz konkretów dawaj na priva, lub maila( [email protected]) ponieważ mi się Forum wiesza i ostatnio ciężko mi tu nawet zaglądać...Pozdr. Janek Forever Ducati( jakby ktoś miał wątpliwości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...