Skocz do zawartości

929 / 954 różnice


Rekomendowane odpowiedzi

Siemasz... Różnią się one przednią lampą. Ja zazwyczaj rozpoznaje je po kształcie przedniej lampy. Lampa Cbr 954 jest bardziej zaostrzona. Ma bardziej kanciaste kształty. :]:]:]

 

Są napewno bardziej zauważalne szczegóły, ale chyba najłatwiej rozpoznać je po przednej lampie :]

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po jakiego .......... piszecie w tym temacie :?: :?: -jak nie macie nic do powiedzenia :!: :!: :!: :!: i jak zwykle jeden post " na temat " i 3 bezsensowne komentarze jeden po drugim ;) ;) :banghead:

 

 

pees. i tak apropo jedyny Olej napisał coś powiedzmy na temat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po jakiego .......... piszecie w tym temacie :?: :?: -jak nie macie nic do powiedzenia :!: :!: :!: :!: i jak zwykle jeden post " na temat " i 3 bezsensowne komentarze jeden po drugim ;) ;) :banghead:

 

 

pees. i tak apropo jedyny Olej napisał coś powiedzmy na temat....

 

Wiec reasumujac... [...] po co sie wypowiadasz skoro i Ty nie wnosisz nic do tematu, komentujac, nakazujac nam wyciszenie?

A tego czlowieka trzeba przytemperowac, bo wpisujac sobie 'olej' w pole 'szukaj' wyskakuja takie cuda mysliciela-teoretyka, ze sie zalamac mozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TURCZYNKU :arrow: Specjalnie dla Ciebie :!:

 

Siemasz... Różnią się one tylną lampą. Ja zazwyczaj rozpoznaje je po kształcie tylnej lampy. Lampa Cbr 954 jest bardziej płaska. Ma bardziej obłe kształty. :]:]:]

 

Są napewno bardziej zauważalne szczegóły, ale chyba najłatwiej rozpoznać je po tylnej lampie :]

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz... Różnią się one przednią lampą. Ja zazwyczaj rozpoznaje je po kształcie przedniej lampy. Lampa Cbr 954 jest bardziej zaostrzona. Ma bardziej kanciaste kształty. :]:]:]

 

Nie no ślepy nie jestem, chodziło mi bardziej o sprawy techniczne :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Czy ktos moze cos w koncu napisac na temat? Bo sam jestem zainteresowany? Tak samo prosilbym o opinie uzytownikow 929...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cbr 954 -> http://www.bikez.com/motorcycles/honda_cbr_954_rr_2002.php

 

cbr 929 -> http://www.motorcycle-usa.com/Article_Page...cleID=45&Page=3

 

moze tam cos znajdziecie ciekawego

 

Ps. turek w opisie powinienes dodac ze jezdzisz jak ciota :) :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu 954 to ewolucja 929. Tak naprawde ta kobyła kobyle równa. Pojemność zwiększyli do 954 cm bo R1 lała ją po dupie. Zresztą od GSX-R'a 1000 też dostawała. Poza tym, wygląd : tył na diodach LED ( bo taka moda nastała ). Ogólnie owiewki i lampa przód - zmieniona - jak widać. Mechanika to to samo ( poza tym, ze ma wieksza pojemność sulnika ). W silniczku cały czas wtryski PGM FI wiec to samo. Dynamika wiec ta sama. Ale 954 jest "wygodniejszy". Sam nie wiem dlaczego. Jest cholernie poręczny. Wsiadasz i jedziesz. A ceny tez podobne ( dziwne ). Dobre modele od 20 tys. w góre. Ja bym brał 954 - lepiej wyglada. Ale 929 tez nie jest zły. To dobre sprzety... Oba wymiatają. Co z tego, ze ( niby ) dostaje od R1, to nie ważne, chodzi o jazde po ulicach a tu CBR zbiera punkty. Turystykiem nie bedzie nigdy - dupa boli jak cholera( przy długiej jexdzie ), ale da sie wytrzymać. Sprzety są OK!!! Czy 929 czy 954 - pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam

Przymierzam się do zakupu fiera, oczywiście podoba mi się 954 ale nie sądzę żebym do wakacji na niego nazbierał odpowiednią kupkę kasy, ale na 929 chyba będę miał.

Powiedzcie, czy różnica między tymi dwoma modelami jest tak znaczna żebym kolejny sezon cierpiał bez bike zbierając kase na 954, czy po prostu zadowolić się 929?? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM !!!

Jak bardzo podoba ci sie 954 to nie kupuj 929 bo po jakimś czasie i tak będziesz chciał 954 a na 929 juz stracisz ja bym przebolał i kupił to co mi sie bardziej podoba bo 929 to będzie tylko krutkotrwałe pocieszenie sie i bedziesz żałował.;)

Różnice w cenie między 954 a 929 nie są aż takie duże może posilisz sie jakimś małym kredycikiem :)

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...