Skocz do zawartości

Pytanie o Drag Stara 650 na niemieckiej stronie


tomeks60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem Draga na niemieckim ebayu i chciałem sie zapytać czemu jest taki tani ?? Pytałem sie koleżanki i tam niby jest napisane że jest wpożądku bezwypadkowy i nawet garażowany. Z góry dzięki za pomoc :icon_biggrin: . http://cgi.ebay.de/Yamaha-Drag-Star-650-Cl...A1%7C240%3A1318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą ceną to nie do końca wiadomo co i jak.Minimalna nie jest osiągnięta więc nie wiadomo za ile ma pójść.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wczesniej napisane - to jest aukcja i cena koncowa bedzie sie roznila od tej co aktualnie widnieje. Gosc sobie ustawil minimalna kwote za jaka go pusci i jak tyle zalicytujesz to go masz. Do ceny koncowej dolicz transport i podatek w pl bo cla z EU na motocykle bodajze nie ma wiec jeszcze troche kasy trzeba wylozyc.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przy aktualnym kursie Euro zakup za granicą będzie się jeszcze opłacał.

W 2006 r. DS650A kosztował coś ca 7000Euro (golas) + szyba, lightbar i sissi bar ca 900Euro. Facet go chyba nie puści za mniej niż ca 4,7-5 tys., dojdzie transport/wyjazd i podatek. Tak mi się widzi.

A za tyle dostaniesz dobrego DSa w kraju.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeks60,

Zauważ również, że do końca aukcji pozostało jeszcze 4 dni i kilka godzin, a w tej chwili jest 10 osób tym moto zainteresowanych. Obserwuj tą aukcję i zobaczysz za ile zostanie sprzedany i czy w ogóle została osiągnięta cena minimalna. Wtedy doliczysz sobie do tego koszty, które wymienili moi przedmówcy i podliczając będziesz wiedział, czy to była okazja.

Pozdrawiam.

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj napewno pujdzie drogo ten Drag. Dzięki wielkie za pomoc :notworthy: teraz już wiem że sie nie opłaca chyba że euro stanieje. Miał bym jeszcze tylko ostatnie pytanie; ile by kosztował taki ransport moto z niemiec załóżmy do Polski a ile z UK ?? ktoś sie może orientuje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. na przykład ci, którzy oferują taki transport - patrz wątek "transport z uk" albo jakoś tak w dziale co, jak kupić ;)

za odrę bliżej, łatwiej się wybrać a tym samym policzyć koszty

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile by kosztował taki ransport moto z niemiec załóżmy do Polski a ile z UK ?? ktoś sie może orientuje ??

 

Witam. Jesli chodzi o transport z Niemiec to zawsze wykupywalem pröbne tablice niemieckie (z zöltym paskiem) i jazda. Maksymalny koszt tych tablic w pakiecie z ubezpieczeniem i zielonä kartä to jakies 100€.

Tablice wazne na 5 dni.

Kiedys wyrwalem DS-a 650 na ebay`u za 2311€ - 99r. , ale to bylo 2 lata temu. Teraz kurs € nie sprzyja sprowadzaniu sprzetu do Polski.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...