Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli odradzacie Motula ? Dziwne ... Rotella ? Co to takiego ? http://allegro.pl/agip-eni-i-ride-moto-gp-10w-60-1-l-rybnik-i3260591580.html

a ten olej ? Szramer z tymi klockami poproszę ciut jaśniej, najlepiej jakiś model podaj. Z góry dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie w Polsce można kupić Rotellę. Na Allegro jest tylko jedna aukcja z tym olejem, 15W40 ale nawet nie napisali czy full syntetyk czy semi. No i cena 189zl za bańkę to niewiele mniej niż Motul. Szramer, jak podajesz jakieś propozycje to takie żeby można było na miejscu kupić, bo co z tego że pół Ameryki na czymś jeździ skoro tego nie da się dostać w Polsce. Co do Motula, nie twierdzę że jest zły ale zdecydowanie nie wart swojej ceny. Wątpię żeby Valvoline było gorsze tylko dlatego że jest dwa razy tańsze, po prostu nie jadą na marce.



A jeszcze parę słów o klockach. EBC HH (sinterowe) miałem w CBRce, w zeszłym roku kupiłem używane zaciski razem z klockami Brembo, to niebo a ziemia w porównaniu do EBC. Tych akurat nie polecam. Już lepiej kupić Nissiny złote albo Lucasy złote albo SBS złote oczywiście :).

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, produkty Motul są przewartościowane (no chyba, że drobna chemia lub płyny hamulcowe z serii RBF bo to i tak tanie). Mi już kawał czasu temu Madafaka polecił olej Mobil 1 Racing 4T 15w50 i nie mam z nim absolutnie żadnych problemów (chociaż ja go bardzo często zmieniam, więc mój przypadek jest specyficzny). W każdym razie butelka 1l kosztuje ok. 35 zł, więc za ok. 130 ma się 3l oleju z czego zazwyczaj jeszcze zostaje kilkaset ml na kolejną wymianę. No więc po ki wał bulić więcej?

 

Nie ma co rozkminiać nad płynami eksploatacyjnymi, one po prostu mają być regularnie wymienianie aby moto chodziło na świeżych płynach i już.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e to ja niewiem jakie te oleje w tesco macie :laugh: , zalej mobila 1 jak Sikor , bo ja dokladnie na takim samym latam , a co do klockow jak chcesz miec roznice miedzy niebem a ziemia to zakup vesrah srjlxx , ale i cena bedzie z kosmosu :cool:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku z tym, ze oleje zrobiły mi mexyk w głowie to kupiłem Motula, od lat jezdziłem na 5100 a teraz padło na 300V, przepłaciłem, wiem...

Co do klocków to czy SBS`y są godne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz lucasy... sbs to moim skromnym zdaniem produkt mocno przereklamowany i spotkałem się z 2 przypadkami gdzie ludzią sintery z SBSa zjadły tarcze w 2tyś km... Żeby było śmieszniej właśnie tarcze w zx10r poszły na śmietnik od sbsów (chyba 06 rocznik był tej dychy).

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...