Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Do krótkich spodenek na motocykl polecam sandały Nike, koniecznie bez skarpetek.

 

Jutro zadzwonię do kumpla i zapytam. Spróbuj wcisnąć długo mode a później selectem i zatwierdzasz znowu mode.

 

Co do pierwszego zdania: "nigdy nie dyskutuj z głupim, bo cię sprowadzi do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem" więc, nie wyszła Ci prowokacja :)

 

A co do drugiego zdania, no okej... pogrzebię dzisiaj.

Masz konto na Facebook ? jesteś fanem motocykli ? dołącz do nas już teraz:

 

https://www.facebook.com/StuntDrift100Mocy

 

Daj "Lubie to!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wypadało by wymienić filtr powietrza... ale gdzie on dokładnie się znajduje ? :icon_eek:

 

Pozdrawiam.

Masz konto na Facebook ? jesteś fanem motocykli ? dołącz do nas już teraz:

 

https://www.facebook.com/StuntDrift100Mocy

 

Daj "Lubie to!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam, sam jezdze na dyszce z 05roku,przelot 12.5k i moge szczerze powiedziec,ze jesli ktos szuka hardcore'u to jest to motor dla niego , oddaje od samego dolu na b.przyzwoitym poziomie ,natomiast od 8k rpm to jest przeciag straszny. Jedyne co mi sie nie podoba to jakosc plastikow(szczegolnie wypelnienia miedzy bakiem a siodlem sa strasznie delikutasne ;) ) ostatnio zgubilem jeden przy 270kmh - fakt ,faktem ,ze poprzedni wlasciciel zaniedbal je troche i nie dbal o mocowania (sa 3)a bylo poltora ;) dlatego trzeba ich dogladac,zeby nie skonczyc tak jak ja ;] Nastepna rzecz to narowistosc w ostrzejszych zlozeniach , potrzeba naprawde byczych cojones,zeby moc wszedzie domykac gume na naszych wspanialych drogach. Zmienilem ostatnio gumy na power'y 2ct(rozmiar seryjny jak w przewidzial producent) i jestem bardzo z nich zadowolony , motor nie do poznania. Pytanie do tych co mieli doswiadczenie z zawiasem , ostatnio mialem ustawiany na moje 85kg pod nowe gumki i powietrze 2.5 przod i 2.9 tyl , powiem szczerze,ze straszny HC dalej jest i zastanawiam sie czy nie popuscic calkowicie ustawien zawiasu. Probowal ktos odpuscic wszystko na maxa ? jesli tak to jaka reakcja moto byla w zakretach ? odrazu mowie,ze lubie twardo i dlatego ja wzialem, ale chcialbym poprawic kulture w zakretach. Z gory dzieki i pozdrawiam wszystkich maniakow !

Ps. (sorry za offtopa) Jestem z Wawy i szukam osob do wspolnego latania , odrazu mowie,ze nie interesuja mnie ludzie ,ktorzy lataja 250kmh miedzy furami w korku, a pozniej chwala sie miedzy soba jak ten byl blisko rozjebania sie o samochod,bo ten mu dzwi otworzyl etc. Pozdrawiam gg 2642911

 

Tam jest, że 190/50/17, ale to wiedziałem... ale cz mogę dać 190/50/17 ?

 

Pozdro.

 

W Serii w 05r masz przod 120/70zr17, tyl 190/50zr17, ja w swojej zostawilem w serii i jest malina ;) jesli zmienisz profil (co mozesz zrobic) to bedziesz mial zaleznie od modelu gumy bardziej miekko. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Witam wszystkich przede wszystkim.

Panowie i Panie, zanim założyłem konto na forum szukałem usilnie informacji mi potrzebnych. Ale lipa, bo chyba nie ma typowo tematu poświęconego temu modelowi. Są kawy z 05, są kawy z lat 07 w góre itd.

A więc, poszukuje informacji (tematu) opinii użytkowników poświęconych kawie z 06 roku, jeśli ktoś wie co i jak to proszę o info.

Jeśli zaś takiego tematu nie ma, proszę o info odnośnie tego modelu w tym temacie.

Interesuje mnie awaryjność i inne tego typu rzeczy.

 

Pozdro

pressure

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich przede wszystkim.

Panowie i Panie, zanim założyłem konto na forum szukałem usilnie informacji mi potrzebnych. Ale lipa, bo chyba nie ma typowo tematu poświęconego temu modelowi. Są kawy z 05, są kawy z lat 07 w góre itd.

A więc, poszukuje informacji (tematu) opinii użytkowników poświęconych kawie z 06 roku, jeśli ktoś wie co i jak to proszę o info.

Jeśli zaś takiego tematu nie ma, proszę o info odnośnie tego modelu w tym temacie.

Interesuje mnie awaryjność i inne tego typu rzeczy.

 

Pozdro

pressure

 

Na razie zrobiła 10 tysięcy i się nie rozleciała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich przede wszystkim.

Są kawy z 05, są kawy z lat 07 w góre itd.

A więc, poszukuje informacji (tematu) opinii użytkowników poświęconych kawie z 06 roku, jeśli ktoś wie co i jak to proszę o info.

 

 

Pozdro

pressure

 

Witam,wtrącę swoje 3gr o zx10r ,bo akurat 2 sezon będę latał zx10r 2007.

Z góry mówię jestem najbardziej nastawiony na Honde ,cenię ją za bezawaryjność oraz staranne wykonanie.Ale postanowiłem sprawdzić jak się lata na zx10r,urzekły mnie te oczka.

Zx10r 07r ten sam model co 06r zakupiłem z przebiegiem 14k 3 latek teraz ma ok 19k ,moto używany zgodnie z przeznaczeniem ale z głową,czyli bez mocnych przegrzań powyżej 100st.Bez zmiany biegów na gumie bez użycia sprzęgła.

Moto testowałem kilkanaście razy na gumie przy 120-200km/h nic się nie stało ,palenie gumy na weselu przy 80-100 st max później jadę schłodzić moto,biegi w czasie jazdy zmieniam w gorę w 80-90% bez użycia sprzęgła.Olej w piecu 300v max 6-7k na oleju.Z plusów moto ,jest duża moc (1000rr /r1/k5/k6 z tych roczników ciut słabsza) K7- i R1 09 już nie.

Moto ma małe spalanie ,pali dużo mniej niż zx10r 04-05.954 czy r1 czy nawet 929.Ma dużo dodatków ,ohlins,antyhopping,gryzione tarcze itp.Jest dość stonowana w przeciwieństwie do zx10r 04r.

Wady jakie zauważyłem ,nie do końca starannie dopracowane detale ,np obudowa tylnego zbiorniczka na płyn wygląda jak w Hyosung lub King way.Farba odpryskuje z pieca oraz z goleni lag na dole,cbr /gsxr/r1 jest staranniej wykonana.

Hamulce ma bardzo słabe,podobnie jak gsxr 1000 k5 k6.R1,rr ma dużo lepsze.Dość męczący dźwięk silnika (jeśli mamy seryjne kominy) podczas jazdy.

3 znajomych miało zx10r 04r ,1 narzekał tylko raz ,coś mu parę razy się zdarzyło na torze że mu 4-5 bieg wyskoczył sam,ale moto ostro dostawało w dupę ,gumy i tor,poza tym ok.A 2 kolo moto zajechał na własne życzenie palił gumę na zlocie w basenie a miał ponad 100st na piecu i korba poszła.3 nic,latał nią aż do śmierci (swojej)

6;00 minuta 3 kawy. Edytowane przez MartinBikesManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...