Skocz do zawartości

jaki tumik?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Potrzebuje porady w doborze tlumika. Znalazlem 2 firmy DEVIL i BOS GP1 i stad moje pytanie, ktory z nich lepiej ryczy? A moze macie jakies inne propozycje? z gory dzieki za jakokolwiek pomoc :)

Edytowane przez dgdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na Youtube, wbij sobie nazwę tłumika jaki Cię interesuje wraz z marką motocykla i słuchaj - wybierz ten jaki najbardziej Cię interesuje. Możesz również poszukać na stronach producentów, ale ta baza dźwięków jest dużo skromniejsza.

PS Wkurza mnie notoryczne wypominanie - "poszukaj, było milion wątków itd" A może ten co pyta nie ma czasu lub umiejętności formułowania właściwego pytania w wyszukiwarce?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Wkurza mnie notoryczne wypominanie - "poszukaj, było milion wątków itd" A może ten co pyta nie ma czasu lub umiejętności formułowania właściwego pytania w wyszukiwarce?

pozdrawiam

 

Taka wiedza przekazywana jest w szkole podstawowej. nie wiem czy sie odnajdziesz jak bedzie 10 tematow o tym samym.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://motowydech.eu/

dorobisz na życzenie ryczący, basowy lub inny, Robert zn się na wydechach - ma spore doświadczenie w temacie dorabiania wydechu pod indywidualnego klienta.

 

Albo tu: http://www.motorakowski.pl/ u Julka jest kilka tłumików na półce do wyboru, cena za sam tłumik to około 400PLN + ewentualny montaż. Właśnie tu decydowałem się na montaż w jednym z poprzednich o2o. Dźwięk wydechu był decydujący (nie lubię jak ryczy tylko jak brzmi przyjemnie basowo i nisko).

Edytowane przez Raczek_6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak z cenami to wyglada,fakt motorakowski krzyknal mi za sama koncowke 400zl ale doliczyl tez 200 za polaczenie go z kolektorami i nadodatek jeszcze mu moto odstaw...chory

Wiem ze gdzies w konstancinie koledze do 929 dorobili za cene 400zl?

Edytowane przez romeoxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...