Skocz do zawartości

Pierwszy dzień wiosny


Wookash
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Ludzie! Jak się wam widzi wiosenne wietrzenie 2oo? Co myślicie o jakimś kolejnym spotkaniu we wspólnym gronie i wizytę u dzieciaków na Dalibora? Na mikołajach i WOŚPie poszło nam całkiem zręcznie, sprawnie i przyjemnie więc tym razem może jakieś ognisko z kiełbaskami i palenie marzanny (nie, nie laczka :icon_mrgreen: ) Oczywiście propozycje innych atrakcji dla nas, czy dla dzieciaków mile widziane ;)

Szczerze mówiąc z pomysłem uderzam najpierw tu, bo jesteście sprawdzoną drużyną ;)

Edytowane przez Wookash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień wiosny to był wczoraj :) Pełno motocykli na ulicach Warszawy!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze wam gdyz ja nie mialem takiej okazji :banghead: praca...a dzis pogoda... :banghead:

Co do domu dziecka to podpinam sie pod temat :clap: :flesje:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze wam gdyz ja nie mialem takiej okazji :banghead: praca...a dzis pogoda... :banghead:

Co do domu dziecka to podpinam sie pod temat :clap: :flesje:

 

Wcale nie było tak różowo. Jeszcze dużo pozimowego syfu leżało na ulicach.

Poza tym k.... samochodziaże, jeszcze nas nie widzą!!!

Chyba ciut za wcześnie na jazdy. Niech pada, może zmyje to cholerstwo z ulic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o jakimś kolejnym spotkaniu we wspólnym gronie i wizytę u dzieciaków na Dalibora?

 

W takim razie najpierw skontaktuj sie z Panem Grzegorzem z Domu Dziecka, bo On planuje jakas impreze dla motocyklistow w lutym :buttrock:

Na razie brak odzewu od Niego, ale moze juz cos wie :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu ta sprawdzona ekipa nic nie pisze :P

 

To ekipa pisze: jutro bedę dzwonić do P. Grzegorza (tak ,jak napisał Michaś - z nim trzeba nawiązać kontakt). Cosik dzieci miały dla nas przygotować... :clap: Jak się dowiem, to dam znać :biggrin:

 

 

sciskam, owad miodopędny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu ta sprawdzona ekipa nic nie pisze :P

Bo stara ekipa jest stara i wszystko robi powooooliiii.... ;)

 

Jeśli będę w Warszawie, to będę. A jeśli nie będę, to nie będę :icon_rolleyes:

 

Ale temat będe śledzić. Niczym śledź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ekipa pisze: jutro bedę dzwonić do P. Grzegorza (tak ,jak napisał Michaś - z nim trzeba nawiązać kontakt). Cosik dzieci miały dla nas przygotować... :clap: Jak się dowiem, to dam znać :biggrin:

sciskam, owad miodopędny

No dziś jest jutro, a w zasadzie pojutrze niemal, koleżanka podzieli się wiedzą (no może trochę skuteczniej niż obiecanymi zdjęciami po szkoleniu z ratownictwa... :-). Kolanko mi sie już prostuje, tzn. zgina, więc jest spora szansa na udział w kolejnym ataku na bezbronne dzieci.

Ja.

Edytowane przez jacek0707
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziś jest jutro, a w zasadzie pojutrze niemal, koleżanka podzieli się wiedzą (no może trochę skuteczniej niż obiecanymi zdjęciami po szkoleniu z ratownictwa... :-). Kolanko mi sie już prostuje, tzn. zgina, więc jest spora szansa na udział w kolejnym ataku na bezbronne dzieci.

Ja.

Łoj, matko jedyna...Jacek ... Wiem, ze troszkę nawalam z tymi zdjęciami, ale ze mnie jest formalna "blondyna" jeśli chodzi o picasso :wink:

 

Do rzeczy: dzwoniłam do P.Grzegorza i sprawa przedstawia się następująco:

 

Oczekuje nas 19.02. 09 od godz. 14,00 w Domu Dziecka na Dalibora, w ramach omówienia spotkania - opcjonalnie - 08.03. jako oddzielnego w podzięce o d dzieciaczków dla Motocyklistów lub połączenia obydwu imprez tj, podziękowań dzieci i naszej ogniskowej imprezy w dniu 21.03.08. :icon_biggrin:

 

Kto chętny wybrać się ze mną na obrady z P. Grzesiem prosże o kontakt na PW lub tel. oraz określenie godziny...Z pewnością będą to godziny mocno popołudniowe, jako że ludziska pracujące jesteście :icon_biggrin:

 

Sciskam, owad miodopędny

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez pszczola35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...