Skocz do zawartości

Pierwszy dzień wiosny


Wookash
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat(kolczu21'

date='25.02.2009 - 10:07 @ 25.02.2009 - 10:07) 1393201[/snapback]

Panowie bez jaj. Skoro ma nas być aż tylu, to każdy bierze dziećaka za ręke i idziemy.

 

Nie wiem czy wiesz, ale Moczydlo nie jest czyjas prywatna wlasnoscia gdzie dogadasz sie ze przyjdzie watacha ludzi i bedzie topic kukle.

Poza tym .... dzieci z domu dziecka sa pod opieka wychowawcow a nie nasza i my nie mamy prawa sie nimi zajmowac.

A jak juz tam dojdziemy i ktorys dzieciak wpadnie do wody ?

Albo cos innego sie zdarzy ?

A kto wyrazi zgode na topienie kukly w stawie ?

Ogarniesz to wszystko ?

Jesli tak, to ...... szacun :notworthy: :lalag:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma palenia marzanny i tyle - można spalić gume ew.

 

Jest !!!

Nie ma topienia marzanny :lapad:

Wlasnie na tym polega wist, ze zamiast ja utopic, zostanie spalona .... niczym guma w motocyklu :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu jak to dobrze, że mieszkam za Warszawą. Jak chcę utopić Marzanne, to j*b ją z mostu do Wkry i po kłopocie :icon_mrgreen:

A tu jakieś Moczydło, zgoda władz miasta na topienie.... Świat och***ał...

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu jak to dobrze, że mieszkam za Warszawą. Jak chcę utopić Marzanne, to j*b ją z mostu do Wkry i po kłopocie :icon_mrgreen:

A tu jakieś Moczydło, zgoda władz miasta na topienie.... Świat och***ał...

 

pozdr

Czy mamy się czuć zaproszeni? :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz, ale Moczydlo nie jest czyjas prywatna wlasnoscia gdzie dogadasz sie ze przyjdzie watacha ludzi i bedzie topic kukle.

Poza tym .... dzieci z domu dziecka sa pod opieka wychowawcow a nie nasza i my nie mamy prawa sie nimi zajmowac.

A jak juz tam dojdziemy i ktorys dzieciak wpadnie do wody ?

Albo cos innego sie zdarzy ?

A kto wyrazi zgode na topienie kukly w stawie ?

Ogarniesz to wszystko ?

Jesli tak, to ...... szacun :notworthy: :lalag:

Kto wyrazi zgodę na topienie kukły w stawie?

Stary jakie masz podejście do życia!

Poprośmy GROM o eskortę, trzeba wyznaczyć strefę około 50 metrów od jeziora, żeby ktoś ne wpadł do wody. Dwie jednostki straży, żeby przypadkiem woda nie zajeła się od ognia. No i trzeba pogadać ze starym

Marzanny. No wiesz, najpierw mamy ją spalić a potem utopić... Nurkowie, prokurator.

Nie, nie, ja tego nie ogarne.

 

Jezu jak to dobrze, że mieszkam za Warszawą. Jak chcę utopić Marzanne, to j*b ją z mostu do Wkry i po kłopocie :icon_mrgreen:

A tu jakieś Moczydło, zgoda władz miasta na topienie.... Świat och***ał...

 

pozdr

To nie świat och....ał, to ludzie tak mieszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko w temacie :icon_mrgreen:

Po problemie, zostajemy przy paleniu Marzanny :buttrock:

Spoko. Nie ważne, czy spalimy Marzanne, czy DD:) Niech dzieciaki troche ,,odetchną,,.

Pzd.

 

Czyli co lanserki na mieście nie będzie :bigrazz:

Damy rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszczółka ma już PW, czekam w takim razie na szczegóły i jak już będziemy coś wiedzieć, to wrzucę temat w innych mediach :wink:

Dzięki za zainteresowanie!

Witaj Wookash zapodałeś już może coś na Burgmanii , było by więcej maszyn ( wszelakich ) . Pozdrawiam . :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie, bedzie :buttrock:

Spotykamy sie na Pl. Teatralnym i zanim dojedziemy do DD to damy czaduuuuuuu :crossy: :clap:

Właśnie jestem po rozmowie z Grzegorzem i ...padła propozycja ,abyśmy przywieźli tez i swoją Marzannę...Hę? Kochani, czy ktoś dziergał kiedyś taką wiosenną damę? :biggrin:

 

Ponieważ aura ma nam wyjatkowo sprzyjać będzie też i mecz piłki nożnej: może wymieszamy uczestników? Niekoniecznie motonici kontra dzieciaki? :wink: Zresztą piłka nożna jest raczej domeną panów, tak więc "kupą" Mości Panowie , podumajcie co i jak w tej materii:biggrin:

 

ściskam, pszczolisko

 

PS. Nie wyprowadzamy dzieci na zewnątrz, skupiamy się na tym co będzie działo się na terenie DD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich do śledzenia tematu również na gronie (tylko dla zarejestrowanych, więc dla chętnych wyślę zaproszenia na maila, zgłoszenia na pw)

 

http://grono.net/forum/topic/17192951/0/0/0/0/#bottom

 

To samo info jest również na stronie Burgmanii, pozdro Sebulba ;)

Edytowane przez Wookash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ aura ma nam wyjatkowo sprzyjać będzie też i mecz piłki nożnej: może wymieszamy uczestników?

 

Witam wszystkich, jeśli można się przyłączć do tej akcji, to ja bardzo chętnie się stawię - o ile oczywiście przygarnicie nowego:).

 

To co organizujecie to świetna sprawa, szacun dla was :lalag: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jeśli można się przyłączć do tej akcji, to ja bardzo chętnie się stawię

 

Nie ma sprawy :buttrock:

Kazdy motocyklista mile widziany :clap: :crossy:

Zbiorka na Pl. Teatralnym o 10.00

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...