Skocz do zawartości

zapięcie kasku


Rekomendowane odpowiedzi

nie ma tak źle, kominiarka poprawia higienę kasku. no i ułatwia ułożenie włosów pod garnkiem ;)

jsz

 

Właśnie jej to tłumaczyłem, ale wiadomo jak to kobiety, każda wie lepiej od Ciebie ;p Poza tym tak naprawdę się nie dowiem czy rzeczywiście jest za luźno czy tylko jej się tak wydaje. Kask jej nie lata na boki ani nic z tych rzeczy. W tym kasku jeździła bardzo mało, może po prostu jeszcze się nie ułożył. Jak na w tym sezonie nadal będzie źle to trzeba będzie pomyśleć nad zmianą kasku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

............W poznaniu z twoim badziewiarskim nitro to cie nawet na trening nie wpuszcza.............

eee no nieraz widziałem ludzi na torze którzy latali w Nitro

a jeśli chodzi o dyskusje "które zapięcie jest lepsze" to w kasku typu Tiger czy jakimś innym tego typu kwestia bezpieczeństwa zapięcia jest hmm mało ważna :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady to nie jest żaden Tiger, laska wybrała sobie taki.

 

http://www.max24.pl/foto_max/848/CKX129504.jpg

 

Wiem, że to też nie jest nic specjalnego, ale od wspomnianego Tigera jednak chyba czymś się różni :icon_razz: i od razu wiadomo czym się kierowała (malowanie), a poza tym wtedy nie stać mnie było na coś lepszego, żeby w dodatku się jej podobało i żeby mogła przymierzyć przed zakupem... a za te ponad 300zł nie ma się do czego przyczepić.

Koniec tematu, odpowiedź na główne pytanie uzyskałem za co dziękuję i przepraszam, że zadaje głupie pytania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A co to kogo obchodzi czy ktoś jeździ tysiącem czy 250-tką ..??? - w pytaniu było jak zapiąć kask z takim a takim mocowaniem a nie od którego m-ca i dlaczego tak wcześnie nauczyłeś się wkładać kask z takim mocowaniem i jak bardzo zaważyło to potem na twój rozwój emocjonalny ?

Człowiek tylko pyta się jak się kask zapina prawidłowo .......

 

Temat wyczerpany.

pzdr

 

Koniec tematu, odpowiedź na główne pytanie uzyskałem za co dziękuję i przepraszam, że zadaje głupie pytania...

 

Bynajmniej nie zadajesz glupich pytań. To ja Ciebie przepraszam, że dostałeś kilka głupich odpowiedzi. Autorzy są ukarania ostrzeżeniami.

Ludzie, jak nie macie nic do powiedzenia, to sugeruję się nie udzielać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...