Skocz do zawartości

yamaha yzf 426


Rekomendowane odpowiedzi

posiada tytanowe zawory, serwis jak w wiekszości japońców dość częsty, lepiej czesto kontrolować luz i stan zaworów bo inaczej moze sie to tragicznie skończyć szczególnie finansowo, regulacja luzu oczywiście za pomocą płytek, jeśli jest dbane to motorek daje rade i jest bardzo fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info kolego moze ktos jeszcze cos wie :) Znalazlem w serwisowce ale z 2001r ze luzy zaworowe na ssacych i wydechowych 0,9-1,1mm. Czy w 2003r. sa takie same?

 

http://c.wrzuta.pl/wi14385/1a1bc291000683e...vYa3gdC89V&ft=f z 2001r.

Edytowane przez str_18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

http://allegro.pl/item587360036_yamaha_yz_...2_mapy_400.html

 

Panowie moglibyscie mi poweidziec cos wiecej o tej krosowce i wytlumaczyc,dlaczego zawieszenie 'warte kilkanascie tysiecy' koles sprzedaje z motorem za 7,5 tysi.jak by wygladal serwis w przypadku tego motocykla i jakie to sa koszty-i ile by mi sluzyl

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, według opisu to cud i malinka , biorąc sprawę logicznie to wcale nie łatwo jest znaleźć "zwykłą" YZF za takie pieniądze a tu proszę ideał z zawieszeniem wartym kilkanaście tyś. za jedyne 7,5tyś. takie rzeczy to tylko w erze... o sory w Polsce, ciekawe gdzie jest haczyk :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zgodnie z opisem. Sprzedajacy jest jednym z forumowiczow. Mozecie dzwonic pod numer podany w aukcji.

Strasznie jest kupic dobry motocykl za dobre pieniadze. Lepiej wy**bac kupe pieniedzy na zakup i wlozyc drugie tyle zeby uruchomić maszyne. Czas zaczac korzystac z okazji i wiezyc w swoje szczescie, a nie zawsze szukac haczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie chłopaki ja się już dawno wyleczyłem z okazji, ale skoro wszystko sprawdzone i jest gitara to faktycznie okazja. A tak przy okazji, to chyba Ty chciałeś wymienić ten zawias na standardowy, możesz napisać dlaczego, nie żebym się czepiał ale chyba coś ci podpadł :wink:

Edytowane przez ghollum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ja jezdze Yamaha Yz125 2008, chcialem sobie zmienic pały z przodu na złote, lecz niestety zmiana srednicy (chyba w 2004 roku) uniemozliwia taki zabieg. Stare yamahy maja 46mm nowe 48.

Chcialem tez wymienic na seryjny z tego powodu, ze przy doplacie moge dostac kilka zlotych, a wartosc motocykla praktycznie sie nie zmieni.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...