Skocz do zawartości

tabliczk znamionowa - ktoś nabije?


agrupa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam nową tabliczkę znamionową, chciałbym na nią przenieść dane ze starej mocno zużytej.

Czy ktoś orientuje się gdzie w Warszawie lub jej okolicy zrobię coś takiego?

Zależy mi aby wielkość cyferek i literki była zgodna z oryginałem.

 

Opcjonalnie namiar na kogoś kto robi gdzieś to w Polsce wysyłkowo?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna, przecież numeratory dostaniesz w normalnym sklepie wielobranżowym, metalowym, motoryzacyjnym. A jak nie to masz tu ->

 

http://www.allegro.pl/item541011751_numera...z_samochod.html

 

Tylko musisz wysokość cyfr odpowiednia dobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko że nie bardzo kalkuluje mi się wydać kilkadziesiąt złotych po to żeby nabić 12 znaków ;)

Złodziej nie jestem więc raczej nie byłoby to często używane narzędzie ;)

 

A co do stacji diagnostycznej to podjadę do pobliskiej ale z tego co pamiętam (widziałem nabijane numery przez nich na przyczepach i tabliczce zastępczej w samochodzie) to jest zupełnie inna wielkość.

No chyba że mają paletę rozmiarów :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko że nie bardzo kalkuluje mi się wydać kilkadziesiąt złotych po to żeby nabić 12 znaków ;)

Złodziej nie jestem więc raczej nie byłoby to często używane narzędzie ;)

 

A co do stacji diagnostycznej to podjadę do pobliskiej ale z tego co pamiętam (widziałem nabijane numery przez nich na przyczepach i tabliczce zastępczej w samochodzie) to jest zupełnie inna wielkość.

No chyba że mają paletę rozmiarów :)

Warszawa to duże miasto, z dużą ilością zakładów mechanicznych i w wielu mają numeratory. Nabicie numeru to nie jest jakaś wielka filozofia. No chyba, że się do sprawy podchodzi ortodoksyjnie i musi być krój cyfr identyczny, to przepraszam, inna sprawa. Ja filozofią się nie zajmuję, co najwyżej technicznie mogę coś doradzić. Popytaj, poszukaj, znajdź dojścia do ludzi weteraniarzy w stolicy (np. Andrzeja Godlewskiego, Mirka Reszko lub ludzi np. z tego grona: http://www.weteran.warszawa.pl/index.htm ). Myślę, że pomogą bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam nową tabliczkę znamionową, chciałbym na nią przenieść dane ze starej mocno zużytej.

Czy ktoś orientuje się gdzie w Warszawie lub jej okolicy zrobię coś takiego?

Zależy mi aby wielkość cyferek i literki była zgodna z oryginałem.

 

Opcjonalnie namiar na kogoś kto robi gdzieś to w Polsce wysyłkowo?

 

Pozdr.

Z tego co pamiętam to goście sprzedający gotowe tabliczki na Allegro oferowali wybicie numeru (w taki sposób kupowaliśmy tabliczke do Junaka - "kup teraz", mail z podanymi numerami motocykla i dostarczana była już gotowa blacha - wystarczyło ją zamontować);

Nie kojarzę czy czasem goście z Celestynowa nie robią takich rzeczy (bo chyba tam kupowaliśmy tabliczkę) - warto zapytać;

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do stacji diagnostycznej raczej bym się nie zwracał,gdy ja poszedłem do nich z taką sprawą ,to kazali mi iśc do Wydzału komunikacji i przyjść ze zleceniem od nich,pouczył mnie pan że to jest karalne :icon_eek: :icon_biggrin: :icon_biggrin: .Nikt mi niechciał nabić,więc kupiłem numerator(30zł) o odpowiednim rozmiarze i sam nabiłem,poczym go sprzedałem. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest karalne :icon_question: Jezeli zgubiles tabliczke znamionowa to idziesz do stacji oni wystawiaja zlecenie pozniej idziesz z tym do wydzialu komuniakacji uiszczasz odpowiednia oplate i otrzymujesz nowke funkiel nie smigana...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabicie tabliczki to nie problem, ale nie wiem jak w Warszawie. Miałem taką sytuację jak robiłem swoje MZ ES250/0, orzy czyszczeniu ramy przejechałem szczotka za mocno, i po tabliczce. Rozwiązanie? na motobazarze jest gość, który ma różne rodzaje tabliczek do wszelkiej maści weteranów, i podobnych moto. Z tego co sie od niego dowiedziałem, to wystarczy mu dać starą tabliczkę, a on dorabia identyczną. Jakies 4 lata temu za czysta tabliczke chciał 15 zł, "wypisanie" miało być już tańsze, ale nie zdazyłem, bo sprzedałem swoje cudo.

Szukaj wiec na najblizszym bajzlu motocyklowym, moze gość jeszcze działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swego czasu tez sam wypelnialem nowa tabliczke przy uralu - jak kupilem moto to zadnej nie bylo.

Oryginalna tabliczke do m63 kupilem (ale to bylo dobrych kilka lat temu) u Skwarko.

Znajomemy przy uralu tez nie mial tabliczki i na stacji diagnostycznej dali mu jakies aluminiowe gowno. Pozniej kupil oryginal i nabijal moimi numeratorami.

Gdyby nie ta literka to mogl bym pomoc. Mam cyfeki o wysokosci okolo 3,5mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...