Skocz do zawartości

Pokażmy że Honda górą!


Rekomendowane odpowiedzi

Agitacja jest dobra. Po to są wybory by każdy mógł rywalizować i zachwalać swój sprzęt. bo dlaczego nie. Tak to odbywa się w cywilizowanym świecie.

Jeden mogilizuje kumpli z klubu inny odwołuje się do solidarności posiadaczy podobnego sprzęta i jest git.

 

jeśli ktoś nie chce, to nie głosuje. Proste. Po co jakieś dziwaczne wydumki "o równych i równiejszych".

Plus dla Peppera za inicjatywę. Jestem ZA!!!

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenua :P Lepiej mieć siostre w burdelu niż brata na Hondzie :D

 

Głos na RFke :)

 

Agitacja jest dobra. Po to są wybory by każdy mógł rywalizować i zachwalać swój sprzęt

No ale to tylko zabawa, niedawno jakas małolata agitowala za swoim Kawasaki to była wrzawa, potem chlopacy ze SP glosowali na swojego i to bez zadnej agitacji, to wtedy niektorzy sie chcieli pozabijac...

Zimo wypie**alaj... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. To jest przekręt wielki. Sprzedany mecz. korupcja. Układy itd. :buttrock: Taki konkurs to kupa a nie konkurs na naj moto miesiąca. :biggrin:

 

Ale chłopaki niech się cieszą że chociaż wirtualnie w sieci Honda jest w czymś dobra.

 

:biggrin: Oddałbym głos ale jedyne porządne moto w tym konkursie to Suzuki "co wygląda jak Ferrari' więc dużego wyboru nie było. :biggrin: Też miałem taka Suzię tylko że 600R i z tejże oto okazji dałem głos na zajebiaszczą RF-kę. :buttrock: :buttrock:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biggrin.gif Oddałbym głos ale jedyne porządne moto w tym konkursie to Suzuki "co wygląda jak Ferrari' więc dużego wyboru nie było. biggrin.gif Też miałem taka Suzię tylko że 600R i z tejże oto okazji dałem głos na zajebiaszczą RF-kę. buttrock.gif buttrock.gif

qurim niestety nie wielu a nawet bardzo niewielu dostrzeglo piekno tego motocykla :)

Mozna powiedziec ze jestes w elicie :D

 

P.S

Pepper pomysl co by bylo gdyby kazdy uczestnik konkursu zalozyl podobny temat do Twojego... Troche to zaburza zdrowa rywalizacje...

Nie mozesz sie pogodzic ze przegrywasz z kobieta???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurim niestety nie wielu a nawet bardzo niewielu dostrzeglo piekno tego motocykla :)

Mozna powiedziec ze jestes w elicie :D

 

No bo latałem RF600R i mam wielki sentyment do niej.

http://www.foto.severinu.com/index.php?vie...to&photo_id=132

 

:buttrock: :buttrock:

 

 

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dla wyjaśnienia. To była kwestia błędnie zamieszczonego tematu. Nie wiem, dlaczego znalazł się w Piwie, co mogło budzić podejrzenia co do nieuczciwej konkurencji. Powinien znaleźć się tu, a więc w dziale zaawansowanym Motocykle, gdzie właściciele motocykli w konkursie FMM często zapodają tematy o dopingowanie ich w konkursie.

Także nie ma w tym nic zdrożnego, nastąpiło jedynie chwilowe paux fas, które autorowi na pewno będzie wybaczone, bo jestem 100% pewien, że nie miał on złych intencji.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...