Skocz do zawartości

HWDP - czyli Hamburgery dla policji


igrazka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj z okazji przekroczenia prędkości (katamaranem, ale zawsze) dostałam ładny mandacik. Trochę mi podskoczyło ciśnienie, bo była to klasyczna pułapka na fajnym odcinku, gdzie każdy się lubi rozpędzić. Ale nic to! Jestem z siebie dumna. Pełna skruchy i współczucia dla trudnych warunków pracy naszej policji, zrobiłam dobry uczynek a mianowicie kupiłam w McDonaldzie i zawiozłam dzielnym bohaterom z drogówki hamburgery - sztuk 2.

Z początku myśleli, że idę z pistoletem, bo pozamykali szyby i nie chcieli otworzyć okna (wcześniej im trochę nawymyślałam, czego się teraz wstydzę). W końcu jednak st. sierżant Tarnowski ze stołecznej drogówki pokornie przyjął dar. :) SMACZNEGO!

 

I'm loving it!

 

Mam poczucie spełnienia dobrego uczynku. Mam nadzieję, że gdy spożyją te hamburgery, to przyjaźniejszym okiem popatrzą na świat :-)

 

Pozdrawiam wszystkich policjantów - HWDP, czyli Hamburgery W Darze Policji!

 

wasza oddana :notworthy:

igrażka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj się, że znasz ludzi z Maca i wiesz, z czego się to jedzenie robi> I zemściłaś się na tych nieświadomych policjantach ;)

 

A tak serio, to sympatycznie :flesje:

 

Oczywiście, że wiem, z czego robią maki ;-) Dlatego nie musiałam dodawać niczego "od siebie". :icon_razz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł dobry :clap: ciekawe jakie mieli miny (i miny do jedzenia też :bigrazz: )

oszczędziłaś przy okazji pewnie kilku następnych kierowców ;)

 

pzdr

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I swieza i ekologiczna :icon_mrgreen: :buttrock: :clap:

Miny policjanbtow - pewnie bezcenne.

Brawo igrazka :clap:

 

 

Niestety nie dali się sfotografować, ale pozwolili zrobić fotkę radiowozu. Jakby co to się czają w Powsinie na skrzyżowaniu Łukasza Drewny z ulicą Zapłocie (jadąc z Konstancina do Wilanowa). Stoją tuż za łukiem tak, żeby ich nie było widać. NB przede mną wyjechał z ul. Gąsek jakiś crossowiec, mam nadzieję, że go nie złapali. Może jakiś lokalny, lepiej zorientowany :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezly pomysl Igrazka :)

Pewnie rzadko sie im zdaza spotkac z takim podejsciem...

 

A tak troche OT - uwazajcie tez na Wolskiej na wysokosci biurowca Citibanku - lubia przyczaic sie w zatoczce autobusowej (jadac w strone centrum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...