Skocz do zawartości

Motorcycles from UK


Rekomendowane odpowiedzi

witam, na pewno jest tutaj kilku forumowiczów z UK i chciałbym się dowiedzieć jak na dzisiaj wygląda sprawa sprowadzenie motocykla z Wysp, głównie interesował by mnie KTM EXC 450 czy z transportem i wszystkim jest możliwe wyrwać moto do 14-15 tys PLN (oczywiście jak najmłodsze w dodatkami PP)? Jak wyglądają stamtąd motory? Ludzie dbają o nie czy tylko pełen piec i cała na przód?

 

pozdrawiam

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą kasę to już masz zajebiste cacucho. Co do dbania o moto to ciężko powiedzieć. Pewne jest to że stać ich w UK na utrzymanie ale nie wątpliwie ceny w serwisach są kuriozalnie duże. Tak więc nikt nie sprzedaje tam moto zaraz po serwisie tylko wiadome jest że ma już nabitych pare godzin- chyba że masz farta i coś takiego znajdziesz. Ogólnie wygląda to tak że musisz jeździć i oglądać bo oni tak samo robią w h*a może mniej niż Polacy ale robią. Przykładowo oglądałem kata 525 z 2005 moto miało być zaraz po serwisie. Okazało się że serwisu to ono nie widziało i to dawno. Tak więc musisz szukać. Jedyne co jest pocieszające to nawet jak trafisz na egzemplarz który jest do remontu to na pewno na nim nie stracisz ewentualnie wyjdzie ci cena taka jak w Pl ale będziesz wiedział czym jeździsz. Ja szukałem sprzęta na sprzedaż i nie pchałem się w remonty dla tego bardzo wybrzydzałem i oczywiście moto musiało być w takiej cenie żebym na nim zarobił. Póki co nie kupiłem jeszcze moto w Pl. Wszystkie z UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...jeśli chodzi o dbanie to rożnie bywa. Jeden jeździ sprzętem co dzień do pracy i parkuje go pod chmurką w deszczowej Anglii a inny jeździ tylko w dni słoneczne wkoło komina. W UK nie ma zbyt wielu miejsc gdzie enduraki mogą śmigać po polach bo jest to nielegalne w UK. :banghead: A jak cos nie teges ze sprzętem to przeważnie oddają od razu do serwisu lub naprawiają sami jeśli mają pojecie co robić ale nie kombinują ze starymi częściami regenerowanymi milion razy. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz coś fajnego.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

450-tki EXC z UK sprzedawałem po cenie miedzy 10 a 12 tys. stan bardzo dobry, rok 2004-2005, jesli jestes zainteresowany mam teraz do sprzedania KTM-a 525 EXC 2006r., Kpl dokumentow do rejestracji.Motocykl w 100% sprawny wsiadac i jechac.Nowe piasty kol i kierownica(od modelu 2009),duzo dodatkow z katalogu POWERPARTS(klamki na zawiasie,dekiel sprzegla,oslona pod silnik...),tuningowe czarne polki. Mozliwy transport na terenie kraju 1km-1zl. Mam tez inne motocykle. pozdro

 

CENA:16300zł

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/19422da259ed13f3.html

Edytowane przez major000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do enduro to różnie bywa, no i zależy od kursu funta.

Kiedyś u mnie w mieście w sklepie była 2004r. za 9000, do rejestracji, ale z 3 dni stała.

Jak coś to ma byc dostawa pod koniec lutego i może coś będzie nowego.

Sprawdź tu: roosterbike.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja powiem tak, moto szukalem w UK ( bo tam tez pracowalem przez ostatnie 3 lata ) trafilem na model Yamahy TTR 600 ( wiem ze nie ktm ) ale moto z 2004 roku z przebiegiem 4900 km - wszystko jak trza - komplet kluczykow, dokumentów, pełen serwis - (wiadomo po sprowadzeniu - moto mialo wymienione filtry i płyny ale nic mu nie dolega ( moto kupowalem sam - "w ciemno" ) a po sprowadzeniu do kraju .. zaprzyjazniony mechanik powiedzial ze kupilem stan salonowy ktory terenu w ogole nie widzial itp itd.

 

Mozna kupic tam sprzety w dobrej kondycji i szanowane.. jak i czysty szrot ;) Po prostu trzeba szukac.

 

www.autotrader.co.uk i heja.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...