Skocz do zawartości

wreszcie!!!


Piwkos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Determinacja i upór, stanowczy sprzeciw zakazowi szefa i mam upragnione prawo jazdy kategorii A, i to za pierwszym razem!. Radość ma nie zna granic, teraz jeno motor trzeba nabyć drogą kupna... Ale jaki...

 

 

Moje szczere gratulacje :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

 

Doskonale wiem co czujesz bo może nie miałam sprzeciwu szefa ale moi rodzice przy każdej okazji suszą mi głowę na temat mojego prawka i zamiłowania do moto ;)

 

Pozostaje życzyć szybkiego zdobycia upragnionego moto i szerokiej drogi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..dobrze, że u mnie większość kierownictwa sama śmiga, bądź zamierza w niedługiej przyszłości :icon_biggrin:

 

GRATULACJE! :flesje:

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa wsparcia, szefo co prawda nadal nie może mi wybaczyć, ale poniekąd go rozumiem, bo na motorze rodziców stracił i ma uraz do jednośladów. Było to wieki całe temu, ale szefo to człek uparty i tyle. Ech kupić teraz coś miłego do jazdy... Co polecacie na początek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa wsparcia, szefo co prawda nadal nie może mi wybaczyć, ale poniekąd go rozumiem, bo na motorze rodziców stracił i ma uraz do jednośladów. Było to wieki całe temu, ale szefo to człek uparty i tyle. Ech kupić teraz coś miłego do jazdy... Co polecacie na początek?

 

poszukaj w wyszukiwarce. tematów o tym jest caaaała maaaaasa.

pzdr!

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to tak w styczniu i w iście zimowych warunkach na śniegu i lodzie można prawko na motocykl zrobić ?

A można ja co prawda zdawałem egz. na prawko w 1986 roku w grudniu i śniegu było pod kolana na czarnym koniu WSK musiałem kręcić ósemki :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluje !!!

Za jakim motocyklem sie rozglądasz albo jakie bierzesz pod uwagę ???

Tweety13 jakoś nie bardzo kręcą mnie ścigacze, dużo bardziej wolę motory typu Transalp, Fazer - cos w rodzaju szeroko rozumianej turystyki. Szukam czegoś w miarę bezawaryjnego na codzienny dojazd do pracy, ale też nadającego się do dłuższej trasy. A ty masz juz sprzęta czy też dopiero zaczynasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...