Skocz do zawartości

Puma - kombinezony ze skory


Rekomendowane odpowiedzi

Może i pojęcie mają ale ja bym to porównał to startu Volkswagena w klasie ekskluzywnych limuzyn. Nie wyszło :icon_mrgreen: Ja na nic nie zamieniłbym typowo motocyklowej marki dla tak jak ktos wspomniał wcześniej typowo dresiarską firmę :bigrazz: A poza tym cena jest w ogóle nierealna :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będą w kolorze różowym ze złotymi wstawkami ??

 

W katalogu sa w dwoch kolorach, w prztyszlosci to wie ?

 

:rolleyes:

Witam. Sä fotki w katalogu Polo, - najdrozszy jednoczesciowy 1.799,95 € - ciemnozielony (jak dla wojska :rolleyes: ). Majä aluminiowe ochraniacze Dainese.

A ten dwuczesciowy tylko czarny. Katalog Polo str.220-223.

 

W katalogu sa ale w necie jeszcze nie ma, a chcialem wstawic, bo wyglada ( przynajmniej na zdjeciu )calkiem fajnie.

 

A ja kupiłem na lumpeksie dzisiaj kurtkę skórzaną za 35 zł i oszczędziłem 600zł :buttrock:

 

Bez protektorow to jedynie skory sobie nie poobcierasz.

 

Skora na kombiaku napewno bedzie OK i z wysokiej polki, szycie napewno tez. Pozostaje odczekac kiedy bedzie mozna wziac to w reke i sprawdzic dokladniej.

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty ktore puma robi dla mnie kaloszami zalatuja i do alpiny czy sidi jeszcze im daleko. oczywiscie cena jak na kota przystalo :) z najwyższej polki ;)

 

A te buty do ktorych ktos linka podał to juz kalosze na maksa.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty ktore puma robi dla mnie kaloszami zalatuja i do alpiny czy sidi jeszcze im daleko. oczywiscie cena jak na kota przystalo :) z najwyższej polki ;)

 

A te buty do ktorych ktos linka podał to juz kalosze na maksa.

 

Buty to oni jedynie dobre robią ale do sportów samochodowych. Zresztą tak jak i ciuchy. Ale może ktoś się wypowie kto użytkuje takie pumy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty ktore puma robi dla mnie kaloszami zalatuja i do alpiny czy sidi jeszcze im daleko. oczywiscie cena jak na kota przystalo :) z najwyższej polki ;)

 

A te buty do ktorych ktos linka podał to juz kalosze na maksa.

A mi sie one z wygladu podobaja :) Chetnie bym postawil takie Pumy z GTX w szafie obok Supertechow ;P Tak mnie wlasnie naszlo ze chyba sobie je sprawie-bo podobaja mnie sie te kalosze :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty to oni jedynie dobre robią ale do sportów samochodowych. Zresztą tak jak i ciuchy. Ale może ktoś się wypowie kto użytkuje takie pumy?

Ja sobie ostatnio sprawiłam buciki Puma Brutale, ale z uwagi na to, co dzieje się za oknem-póki co mogę tylko powiedzieć, że są prześliczne i dobrze się w nich chodzi po domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty ktore puma robi dla mnie kaloszami zalatuja i do alpiny czy sidi jeszcze im daleko. oczywiscie cena jak na kota przystalo :) z najwyższej polki ;)

 

W zeszlym roku moglem kupic kazdy model za mniej niz pol ceny, nie zdecydowalem sie. Poza tym jednym " Topowym " subjektywnie za malo bezpieczne.

 

Ostatnio znalazlem test botow ( Grudzien 08 )

 

1. Alpinestars SMX 4 25 p.

2. Gaerne G-RS 25 p.

3. Puma 1000 24 p.

4. TCX Competicione RS 23 p.

 

jezeli chodzi o

 

wyczucie to SMX 4 4 p., G-RS 3 p., puma 4 p., TCX 3 p.

chodzenie ALS 5 p., G-RS 4 p., 3 p., Puma 3p., TCX 4 p.,

bezpieczenstwo ALS 3 p., G-RS 5p., Puma 5 p., TCX 4 p.,

Wygoda w zakladaniu SMX 4 5 p., G-RS 4 p., Puma 2 p., TCX 4 p.,

wykonanie SMX 4 5 p., G-RS 4 p., Puma 5p., TCX 4 p.,

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie one z wygladu podobaja :) Chetnie bym postawil takie Pumy z GTX w szafie obok Supertechow ;P Tak mnie wlasnie naszlo ze chyba sobie je sprawie-bo podobaja mnie sie te kalosze :icon_mrgreen:

 

 

Kwestia biustu ;)

 

 

Jak dla mnie musi być chociaż polbut wewnętrzny.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Cześć, jestem nowy na tym forum. Chciałbym poruszyć pierwszy wątek przed sezonem, kwestia kombinezonu. Ogólnie do tej pory jeździłem w samej kurtce Alpinestara. Ze zmianą moto na nowy, sportowy chce zainwestować w cały kombinezon dwu-częściowy. Jeżdżę w butach PUMA 1000 V2 i naprawdę zdają one swoje zadanie. Co myślicie o kombinezonie PUMY ? Marka nie zajmuję się odzieżą motocyklową, lecz design mi odpowiada.

Puma-Sport-Leather-Suit-2PC.jpg

 

Puma-Sport-Leather-Suit-2P1.jpg

 

 

Tłumaczenie google ze strony fc-moto.de

 

PUMA dwuczęściowy kombinezon skórzany Sport z wysokiej jakości skóry wołowej.

 

wysokiej jakości skóra cielęca

Dainese ochraniacze na barku, łokcia i kolana

DAINESE aluminium twarda powłoka na barkach i łokciach

Wyściółka obojczyk

Panele stretch skórzane na kolana i łokcie

Suwak kolanowy PUMA

podwójny system pocztowy na łydki do indywidualnej przestrzeni

Strefy Stretch w wewnętrznej nogi i ramienia wewnętrznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 1000 euro, to masz wiele, wiele innych produktów, które są znane i jakościowo świetnie wykonane...

Np Dainese, Alpinestars, Berik, Arlen nese itp

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 1000 euro, to masz wiele, wiele innych produktów, które są znane i jakościowo świetnie wykonane...

Np Dainese, Alpinestars, Berik, Arlen nese itp

 

Tazzman, a widziales wogole ten kombinezon ?

 

Mialem go w rekach i jakosc jest naprawde zajebista, z podanych przez Ciebie to chyba tylko Dainese moze dochodzic pulapu.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...