Skocz do zawartości

Suzuki DR350 czy 650?


b182
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nx w teren to średni pomysł, pierwszy paciak i plastiki połamane.

A w którym to momencie stylistyka hondy xl/xr (myślę o rocznikach 1985->) tak rażąco odbiega od stylistyki np dr350?

 

Aniol to sa gusta mi sie xl nie podoba sytylistycznie.

 

Dr rse i nx jest obudowany ale zawsze jest mozliwosc zamontowania gmoli, dlatego pisalem o lajtowym terenie.

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu wzioł bym dr 350. Jest moim zdaniem lepsza od xt. Napewno lepsze zawieszenie, jesli głowica bedzie w dobrym stanie to napewno nic niebedzie się z nia działo. No i xt 350 jest owiele brzydsza od dr jak dlamnie. Bierz suzi i niebedziesz załował :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz troche jezdzil to normalnie ogarnie 600.

 

Xt 350 to jak bym widzial stara dt 80-125 tylko ze z silnikiem 350 4T, hamulce to samo, zawieszenie tez to samo?. Wiec daje to troche do myslenia.

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadaka ze 125 2T na 600 4T?

Rany rany.

Ale nie polecał bym takiej przesiadki, jeśli chodzi o jazdę w terenie.

jeśli ogarnia tą swoją DT to troche pojeździ i wyczuje 600 w 4T, ja miałem podobna przesiadke.

Pamietam jak dziś jaką to XT miała kopyto, teraz to sie juz człowiek przyzwyczaił do tej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po wakacjach też bede myslał coś o zmianie moto. Myśle ze albo dr 350 albo xt 600 tą nowszą z elektryczną rozruchałką. Wolał bym DRe bo lzejsza, a mocy wystarczy ale są dość drogie, a xt 600 tego nowszego za 4-4,5 tys wyrwe spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

nie ma lancuszka w XT , tu masz 1 balanser na trybie w skrzyni. Co do terenowosci , to XT jest lzejsza , ale zawieszenie to kanapowiec , Dr nieco twardsza i wyzsza ale ciezsza , chyba ze SE po 96 to wazy tyle co XT. Za 5 kola mozesz kupic starsza XL 600R , XR 600 ( waga Dr 350 i nieco wezsza) lub TTS 600 - w terenie znacznie lepiej daja rade od DR 600/650 a i na szosie mozna pogonic.

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to będzie moto z mniej więcej 90r a takie to już pewnie troche zajechane. Nie chodzi mi o teren typu błoto po kolana, prawie pionowe podjazdy czy skoki na torze, tylko latanie po lesie, poligonie, czasami bieszczady no i będzie tez asfalt i czasami pasażerka. Znalazłem taką DR 600 z 96 r, jest na allegro, to dobry rocznik DRki? jaka jest różnica między dr 600 a 650 z lat kolo 95 r?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejestem pewnien, ale DRy 600 wychodziły chyba do 89, niema chyba DR 600 z 90' i wyzej.

Moge się mylić ale tak gdzieś czytałem. Ja na Twoim miejscu wzioł bym DR 350. Cos znajdziesz, jest lzejsza, w terenie lepiej sie sprawdzi, mocy naprawde wystraczy, no chyba ze chcesz też asfald, wtedy 350tka jest już troche zasłaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z pasażerką to xr600 odpada jest jednoosobowa chyba że będziesz dospawywał stopki pasażera :D

 

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...