Skocz do zawartości

Jazda bez uprawnień


art92
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To sobie wejdź w "szukajke" i poszukaj tematów o maksymalnym speedzie forumowiczow i sam dojdziesz do tego,ze niewiele tych rekordów było na lotnisku:D:D:D Fajnie naiwny jesteś swoją drogą:)

Pozdro :biggrin:

 

Przecież Ci JEŁOPIE nie napisze że na krajówce bo mnie podpie*dolisz :banghead:

 

I coś sie mnie tak uczepił? Jesteś gejem? :icon_twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj nie jestem jakimś gówniarzem, który siada na swoją 600-tke, którą kupili mu rodzice i zapier**ala ile wlezie. Zdaje sobie sprawę z tego ,że mogę komuś spierdo**ć życie. Dlatego jeżdże tak ,żeby tego nie zrobić. A ubezpieczenie mam.

 

Przepraszam uprzejmie - jesteś pewien, że Twoje ubezpieczenie pokryje wyrządzone przez Ciebie szkody w momencie, gdy nie miałeś prawa jazdy? W momencie, gdy nie miałeś prawa poruszać się tym pojazdem? Sprawdź. Być może pokryje, ale Ty zwrócisz ubezpieczycielowi.

 

Chciałem tylko zapytać - czy czymś NIEPRAWDOPODOBNYM jest to, że sa ludzie, którzy nie jeździli bez uprawnień i nie dorabiaja ideologii do popełnianych wykroczeń?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko zapytać - czy czymś NIEPRAWDOPODOBNYM jest to, że sa ludzie, którzy nie jeździli bez uprawnień i nie dorabiaja ideologii do popełnianych wykroczeń?

To nawet zrozumiałe, tylko rzeczywistość rzadko jest czarno-biała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet zrozumiałe, tylko rzeczywistość rzadko jest czarno-biała.

 

 

Nom. Rzeczywistość przeważnie jest rzadka i w kolorze brązowym. :biggrin: :buttrock:

 

Qrcze. Panowie...aż mnie zazdrość zżera ze tak ładnie obrzucacie się mięchem a ja nie mogę bo nie mam już natchnienia na trollowanie... :biggrin:

 

Rzucanie mięchem świata nie zmieni. kto chce jeździć bez prawka to i tak będzie jeździł.

A dla tych uwielbiających jazdę bez PJ czy na % - potrąć kogoś z mojej rodziny albo znajomy to Cię dobije cegłą na miejscu . :buttrock: :banghead:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucanie mięchem świata nie zmieni. kto chce jeździć bez prawka to i tak będzie jeździł.

 

Ja świata nie mam ambicji zmieniać, ale nie będę takiego kogoś głaskał po główce i życzył mu szerokiej drogi. Szczególnie temu po % będę życzył napotkania pierwszego drzewa. I już.

 

A dla tych uwielbiających jazdę bez PJ czy na % - potrąć kogoś z mojej rodziny albo znajomy to Cię dobije cegłą na miejscu . :buttrock: :banghead:

 

Ja go nie dobiję. Ja mu obrzydzę resztę życia. Skutecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ci JEŁOPIE nie napisze że na krajówce bo mnie podpie*dolisz :banghead:

 

I coś sie mnie tak uczepił? Jesteś gejem? :icon_twisted:

Marne argumenty do dyskusji :D poza tym twoje posty nie mają ładu i składu,w jednym piszesz to a w drugim tamto... :banghead:

 

 

Pozdro

Spadam z tego tematu bo formuła została wyczerpana,a teraz pozostało Cisnieniowanie się i niesmak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą to wole kogoś kto jedzie spokojnie bez prawka,niż tego co się chwali na forum w temacie "opisz swoj najwiekszy speed" czy coś takiego..Albo zapierniczających na gumie łamiąc ogranicznia,

 

piwo mu i to nie z biedronki bo mądrze gada :D

 

A dla tych uwielbiających jazdę bez PJ

 

oj qurim :D ci co jeźdzą bez prawka raczej tego nie uwilebiają chyba że jeźdzą jawka 50km/h i vbrak prawka daje im adrenaline której nie jest w stanie dać motocykl :D

 

w jeździe bez prawka niema nic przyjemnego :D

 

i do czegoś ciekawego doszliście oprócz powtarzać to co było 23497242893274 ?? myśle że nie :D

 

ludzie wrzuccie na luz weźcie sanki idzcie pozjeźdzać z górki śnieg sie topi a nie siedzicie przed komputerami i sie wyzywacie :D

 

ale z tego co wiem do pisania bezsensownych i nic nie wnoszących postów jest równouprawnienie więc ja też napisałem :icon_twisted:

 

jak trollować to na całego........obawiam sie że jakbym jadąc 55km/h ogarem w terenie zabudowanym wziąl telefon zadzwonił na 997 i powiedzisał że właśnie łamie ograniczenie prędkości i uważam że należy mi sie mandat to zamiast mandatu bym dostał skierowanie na badania psychiatryczne albo z miejsca żólte papiery :buttrock:

 

pod*****e sie to sie ładnie nazywa obywatelski obowiązek i akurat polacy są pod tym względem wzorowi w mojej okolicy też tylko odpale coś i już pojawia sie policja także to chyba normalne w tym kraju :D ludzi zazdrość zżera albo czysta nieuzasadniona nienawiść za niewiadomo co niestety taką mentalnośc ma większośc naszych rodaków.....

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod*****e sie to sie ładnie nazywa obywatelski obowiązek

 

Spojrz moze na to z innej strony. Spolecznosc po prostu zaczyna dojrzewaci zmieniac powoli swiatopoglad.

 

i akurat polacy są pod tym względem wzorowi w mojej okolicy też tylko odpale coś i już pojawia sie policja także to chyba normalne w tym kraju :D ludzi zazdrość zżera albo czysta nieuzasadniona nienawiść za niewiadomo co niestety taką mentalnośc ma większośc naszych rodaków.....

 

Nie bede wnikal w przyczyny, moze jezdzisz " troche " ostrzej a moze na " nieseryjnym tlumiku :biggrin:

 

moze wiec komus to przeszkadza ? Bedziesz troche starszy, dojdziesz do tego, ze ryk silnika to nie muzyka Mozarta :biggrin:

 

Wiez mi, ze sa jeszcze inne kraje gdzie ma sie na to troche inne zapatrywania :biggrin: i niekoniecznie z zazdrosci.

 

P.S. mnie jakos na wioscie jeszcze nikt nie pod***il, policji tez na mnie nie naslal wiec jak to jest ? Robie cos moze nie tak ? Moze za malo " bogactwa " przed chalupa ? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...