Skocz do zawartości

Kombinacje z przełożeniami zębatek - CBR 954 RR


Vector
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale kto powiedział, że mnie nie stać na utrzymanie? Zapytałem bo chciałem, żeby ktoś sytuację wyjaśnił a zostałem posądzony o bezsebnsowne nabijanie postów, brak funduszy na utrzymanie moto i może zaraz ktoś mi powe, że pracuję w Biedronce na kasie? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto powiedział, że mnie nie stać na utrzymanie? Zapytałem bo chciałem, żeby ktoś sytuację wyjaśnił a zostałem posądzony o bezsebnsowne nabijanie postów, brak funduszy na utrzymanie moto i może zaraz ktoś mi powe, że pracuję w Biedronce na kasie? :banghead:

 

Sam tak powiedziałeś:"A jeszcze większego spalania niż 11 litrów to już raczej nie zaakceptuję więc o co chodzi?"

Brak akceptacji jest równoznaczny z brakiem kasy lub obawa o naruszenie oszczędności.

A tekst zaznaczony jest prowokowaniem następnej sprzeczki.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, szanuję Cię za wiedzę i doświadczenie. Nie będę tutaj prawił morałów, że takie tankowania zwłaszcza podczas wyjazdów bywają wyjątkowo uciążliwe bynajmniej nie ze względów finansowych. Także nie mam zielonego pojęcia ile wzrośnie spalanie po zmianie tych przełożeń, więc wolę nie kombinować bo wydaje mi się to zbędne. A potrzeba przyspieszenia najwyraźniej musi zostać niezaspokojona. Po prostu chciałem wiedzieć, ale jak widać nie zawsze i z reguły na tym forum można sie spotkac z niezbyt wielką życzliwością ludzką. A szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen:

Nie będę tutaj prawił morałów, że takie tankowania zwłaszcza podczas wyjazdów bywają wyjątkowo uciążliwe bynajmniej nie ze względów finansowych.

Nie no pewnie najbardziej boisz sie o wzrost emisji dwutlenku wegla prawda? Rozumiem Cie calkowicie, bo to ogromny problem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, szanuję Cię za wiedzę i doświadczenie. Nie będę tutaj prawił morałów, że takie tankowania zwłaszcza podczas wyjazdów bywają wyjątkowo uciążliwe bynajmniej nie ze względów finansowych. Także nie mam zielonego pojęcia ile wzrośnie spalanie po zmianie tych przełożeń, więc wolę nie kombinować bo wydaje mi się to zbędne. A potrzeba przyspieszenia najwyraźniej musi zostać niezaspokojona. Po prostu chciałem wiedzieć, ale jak widać nie zawsze i z reguły na tym forum można sie spotkac z niezbyt wielką życzliwością ludzką. A szkoda.

 

Na torze często się zmienia przełożenia i nic nie stoi na przeszkodzie aby mieć komplet ostrego przełożenia w garażu a jeżeli chcesz go używać na długie trasy to kupuj odwrotny zestaw czyli mała jeden więcej a duża trzy mniej. Spalanie spadnie radykalnie ale prędkości przelotowe na trasie do 160kmh.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisywanym modelu na pewno tak ale w motorynce raczej nie ruszysz z miejsca.

A teraz poważnie : czy Twój motocykl na ostatnim biegu dokręca do czerwonego pola lub do odcięcia?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisywanym modelu na pewno tak ale w motorynce raczej nie ruszysz z miejsca.

A teraz poważnie : czy Twój motocykl na ostatnim biegu dokręca do czerwonego pola lub do odcięcia?

A ktory motocykl dokreca na seryjnych przelozeniach powyzej obrotow mocy maksymalnej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A teraz na temat:

Z przodu jeden mniej a z tyłu trzy więcej.

Motocykl będzie miał lepsze przyspieszenie i prędkość max. na ostatnim biegu wzrośnie o 10 do 20km/h.

 

Napisałeś to poważnie czy raczysz sobie żartować?

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...