Skocz do zawartości

Problem:dym..Moto:GPZ 600R ZX600A 1987R


andre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem..chciałem sprzedać moto ale w sumie sie rozmysliłem i zaraz wyjasnie o co chodzi. Jest zima

-2 *C moto cale oszronione ale odpaliło..Usłyszałem ze jakis typ chce kupic moto wiec sobie mysle no dobra zalezy ile da itd Przyjechał go zobacazyć...niby jest mechanikiem i jezdzi na crossach...nie wiem jakim mechanikiem czy moto czy samochodowym..Ale moto odpaliło poleciał dym...Normalnie nigdy nie leciał gdy go odstawiałem do garażu w pod koniec sezonu a nawet dalej to nie dymił..Koleś powiedzial ze to pierscienie i ze bierze olej..przyłożył łape do tłumika i przygazował ( ma koles szczescie bo moto juz powoli zaczelo strzelac w tłumik ) malo brakowalo a by mu łape sfajczyło...i tak schodzil z ceny ze sie rozmysleiłem..potem chciał go wziąć.wiec nie wiem czy walił scieme zeby zejsc z ceny czy moto naprawde ma do wymiany pierscienie...I jeszcze na dodatek powiedzial ze tylna opona do wymiany ale juz sie nie odzywalem bo mialem na niej przejechane 3tys km wiec jeszcze "prawie jak nowa" jezdzi na crossach nie zobaczyl kostek i mowi ze zjechana:)Przejechał nim sie po ulicy i jak przyjechał to mu sie łapy telepały.. i powiedzial ile za tą 750...hehe a to jest 600.. Ale tak pytanie jest takie czy moto jak jest zimne powinno dymic jeszcze w mrozie??W lato nie dymiło...wogole i pali jak ideał pyrka tez fajnie ale jeszcze nie mialem sportowego-turystyka wiec teraz nie wiem co robic..Kolo powiedzial ze za 20 tys km pojdą mi pierscienie.

Oszukiwał mnie zeby zbic cene czy faktycznie jest cos nie tak jak dymi...Jak to pomoze to powiem ze na zime wymieniałem olej..i filtr:) i ogolnie dbam o niego..Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden ze sposobow na zbicie z ceny. znajomy mechanik jak kupowal samochody to doczepial sie do byle pierdoly (a bo jakis uszczerbek w karoserii, a silnik mulowaty jest itp) i zawsze cena szla mocno w dol.

pozdro

 

Ale to jest efekt tego, że sprzedający się nie zna, albo nie wie co ma. Jakby kumatemu pociskał dyrdymały, to by skończył szybko negocjacje.

Dlatego też uważam, że dobrze się stało, że kolega sprzedający założył ten temat.

Edytowane przez Mor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki...Jeszcze puszczał kita że jak moto jest ciepłem to sie nie sprawdza że dym leci bo olej sie nagrzeje i nie leci..:)

Ja mowiłem że to para bo to jest biały dym i jeszcze moto było oszronione. Dobrze że go nie sprzedałem bo jest ideałem:)

Ale powiedzialem mu ze jak chce kupic to niech w lato przyjedzie to zobaczy nie dym a ogien z rury:)...Dzieki.. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...