Skocz do zawartości

DATY ZLOTÓW


ricardo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.roadking.pl/

 

na tej stronce jest link do kalendarza imprez motocyklowych prowadzonego przez ŚM - już się kilka pozycji na 2009 rok pojawiło

 

sam pomysł przyklejenia tematu na forum wydaje mi się całkiem dobry. To co można znaleźć na necie rzadko kiedy jest kompletne (chyba, że moje google jakoś złośliwie mi złe strony pokazują :icon_razz: ) i fajnie by było mieć jedno miejsce z kompleksową informacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:icon_eek: "offfować" nie rozumiem.

Kolega wyżej sądzi podobnie jak ja. W internecie jest MNÓSTWO linków w nich reklamy, a prawdziwej wiedzy zlotowej -potwierdzonej mało...

No nie wiem, może się mylę ale fajnie by było dla wszystkich pierdyknąć myszką w jedno miejsce i bingo!

Mam czego szukam!

Druga strona - każdy ma prawo wznosić toast!!!

Pozdrawiam.

:lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc offować miałem na myśli swój post. To było tylko pytanie co konkretnie ma zawierać ten dział bo jeżeli kalendarium imprez to chyba nie ma sensu - choć może sie myle.

Edytowane przez tomulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc offować miałem na myśli swój post. To było tylko pytanie co konkretnie ma zawierać ten dział bo jeżeli kalendarium imprez to chyba nie ma sensu - choć może sie myle.

Ale na takich stronkach masz raczej tylko większe zloty. Tu jest ileśtam tysięcy ludzi z całej Polski i mogą się podzielić informacjami o mniejszych lub większych zlotach w swojej okolicy, dzięki czemu jeśli najdzie Cię ochota wybrać się na zlocik np. w góry, nie będziesz musiał przeczesywać googla szukając forum motocyklistów z Tatr, żeby sprawdzić czy mają jakąś imprezkę. Ja dzięki temu w zeszłym roku trafiłam na rozpoczęcie sezonu do Zachodniopomorskiego :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten dzial jest wlasnie chyba po to, zeby wpisywac (kto chce) imprezy motocyklowe. Ja co prawda jakims wielkim fanatykiem zlotow nie jestem, na forum tez nie jestem od niewiadomo kiedy, ale nie mialem problemu ze znalzieniem tutaj info o zlotach (przeroznych), umawianiach sie na jazde, czy jakims wypadzie na wakacje.

 

Ale jesli jest ktos chetny kto bedzie prowadzil kalendarium a administracja tez nie ma nic przeciwko - WHY NOT? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie cos wydaje ze temat byl w 08, i kazdy dodawal daty zlotöw. Pozdro

Ale zeszły rok to był właśnie 2008 :P

 

O Sułomino o ile mnie pamięć nie myli również zahaczyłaś. :biggrin:

Bo Sułomino i Gdańsk są po drodze z Warszawy do Giżycka :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spróbuję dać dobry przykład - to są imprezy, które do tej pory wynalazłem i mam chęć się tam wybrać:

18-19.04 - Pielgrzymka Motocyklistów na Jasną Górę, Ogólnopolskie Rozpoczęcie Sezonu

24-26.04 - II Lubelskie Otwarcie Sezonu www.riderspub.pl

maj (daty jeszcze nie znam) - MOTOZGON, http://moto-zgon.webpark.pl/

30-31.05 - Potworny Zlot Motocyklowy, www.potwornyzlot.pl

17-19.07 - XI Rajd Mostów, www.nightrider.com.pl

28-30.08 - Koło Bluesa Festiwal, www.kolomotocykla.pl

 

To na razie wszystko co nie znaczy, że tylko tyle znalazłem - po prostu te mnie najbardziej zainteresowały. Zachęcam do tworzenia dalszej części listy i oby nam czasu i paliwa wystarczyło, żeby wszystkie ciekawe imprezy odwiedzić :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...