Skocz do zawartości

Hamulce


Fasola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

cholera a mi sie dzis w samochodzie zatarly chyba hamulce, podczas podjazdu pod gorke zauwazylem drastyczny spadek mocy, az musialem redukowac bieg, po wyjechaniu na gorke puscilem auto na luzie no i juz wiedzialem ze to nie silnik slabnie , tylko cos hamuje, zatrzymalem i wychodze z samochodu, calkiem konkretne dymy szly z przedniego kola, popompowalem troche pedalem hamulca i odpuscilo, czyzby cos bylo do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
cholera a mi sie dzis w samochodzie zatarly chyba hamulce, podczas podjazdu pod gorke zauwazylem drastyczny spadek mocy, az musialem redukowac bieg, po wyjechaniu na gorke puscilem auto na luzie no i juz wiedzialem ze to nie silnik slabnie , tylko cos hamuje, zatrzymalem i wychodze z samochodu, calkiem konkretne dymy szly z przedniego kola, popompowalem troche pedalem hamulca i odpuscilo, czyzby cos bylo do wymiany?

 

pamietacie to?

 

juz po naprawie, zgadnijcie co bylo? kto zgadnie stawiam piwo na najblizszym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zużyty kolocek wszedł między między tarcze ja jarzmo ??? Bywało i tak (jeden z moich klientów starł okładziny, potem metalową część klocka i kawałek tłoczka - jak wyciekł płyn to się do mnie zgłosił. Trochę go to potem kosztowało.

 

Powiedz ci, bo nie chce mi się zgadywać.

 

Pozdro, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

U mnie tak kiedyś w aucie po prostu się klocki zagrzały na zużytej już tarczy hamulcowej. Nie dość, że kupa dymu, to jeszcze hamulec miękki jak guma. Nie dało się jechać, trza było odczekać, aż ostygnie. Tragedia.

Wymiana klocków, nowe tarcze i przód jak nowy.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem raz tez takie coś, że przewód elastyczny przechodził przez metalowe ucho amortyzatora, to zardzewiało i zacisnęło go, płyn się nie cofał itp itp. W fiatach padają tyle dźwignie od ręcznego - badziewie rdzewieje i blokuje koło. Oststnio mi nawet takiego zwieźli na lawecie, heheheh.

 

Pozdro, Paweł

 

PS. A u Ciebie się pewnie nawaliło syfu i zablokowało się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...