Skocz do zawartości

Sprzedam Yamaha FJ 1200 Idealna


seb_81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jac, proszę Cię,,, Ty sie chyba nudzisz :icon_biggrin:

Seb, powinieneś się cieszyć że Twoje ogłoszenie jest cały czas na pierwszej stronie :flesje:

W xj też tak mam, stacyjka jest porysowana przez drugi kluczyk a jej zapadka już się nie chowa zasłaniając wejście kluczyka, po prostu taki urok, pomijam już luz kluczyka, jak sie używa to sie rysuje. Sprzęt nieużywany zanika :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem dlaczego sie tak czepiacie motocykl ma prawie 18 lat ( nie jest nowy ) i jest w takim stanie ...... popatrzcie na 3 - 4 letnie.

Ale jeśli chcesz to zrobie dokładne zdjęcia i zobaczysz że ze stacyjką jest ok-po prostu źle padło swiatło ( taki efekt ) . SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU.

Edytowane przez seb_81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram właściciela motocykla!!! Motocykl wygląda super jak na swoje lata. Nie jeden 5-6letni jest bardziej wysłużony i sfatygowany. Myślę,że uwagi typu: "cofnięty licznik, "pogryziona stacyjka" są nie fachowe i nie na miejscu. Pewnie wyrażają je ludzie którzy tak naprawdę nawet nie mają zamiaru zainteresować się tym sprzętem. Nudzą się tacy "znawcy" zimą i dziwne pomysły przychodzą do głowy. "Znawca" który podważył wiarygodność licznika nie oglądając motocykla przyczynił się do spadku zainteresowania. Won z takimi komentarzami!!! Macie pytania, to najpierw grzecznie pytać. Życzę sprzedającemu cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram właściciela motocykla!!! Motocykl wygląda super jak na swoje lata. Nie jeden 5-6letni jest bardziej wysłużony i sfatygowany. Myślę,że uwagi typu: "cofnięty licznik, "pogryziona stacyjka" są nie fachowe i nie na miejscu. Pewnie wyrażają je ludzie którzy tak naprawdę nawet nie mają zamiaru zainteresować się tym sprzętem. Nudzą się tacy "znawcy" zimą i dziwne pomysły przychodzą do głowy. "Znawca" który podważył wiarygodność licznika nie oglądając motocykla przyczynił się do spadku zainteresowania. Won z takimi komentarzami!!! Macie pytania, to najpierw grzecznie pytać. Życzę sprzedającemu cierpliwości.

Jak na początki to dość agresywnie kolega startuje.

Tutaj się prowadzi kulturalne rozmowy.

Jakbyś prześledził forum to znajdziesz mnóstwo zapytań o ocenę moto.

Jeśli przeczytasz posty od początku do końca ze zrozumieniem to zauważysz, że nikt nie napisał ZŁEGO SŁOWA NA MOTO.

P.S.

Jeszcze nie raz będziesz pisał posty z prośbą o odpowiedź takich tutejszych "znawców". :flesje:

...i wyluzuj...

Edytowane przez monter75

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na początki to dość agresywnie kolega startuje.

Tutaj się prowadzi kulturalne rozmowy.

Jakbyś prześledził forum to znajdziesz mnóstwo zapytań o ocenę moto.

Jeśli przeczytasz posty od początku do końca ze zrozumieniem to zauważysz, że nikt nie napisał ZŁEGO SŁOWA NA MOTO.

P.S.

Jeszcze nie raz będziesz pisał posty z prośbą o odpowiedź takich tutejszych "znawców". :flesje:

...i wyluzuj...

Widzę ,że "znawca" szybko zareagował. Nie znam nikogo kto by tak pospiesznie wydal ocene, nie widzac moto. Uwazasz ze nie oceniles motocykla podwazajac jego autentyczny przebieg? Ja sadze inaczej. Szkoda zasmiecac ogloszenia o ładnej FJ 1200. Przed kazda nastepna ocena jakiegokolwiek pojazdu zrob tak...wyluzuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że "znawca" szybko zareagował. Nie znam nikogo kto by tak pospiesznie wydal ocene, nie widzac moto. Uwazasz ze nie oceniles motocykla podwazajac jego autentyczny przebieg? Ja sadze inaczej. Szkoda zasmiecac ogloszenia o ładnej FJ 1200. Przed kazda nastepna ocena jakiegokolwiek pojazdu zrob tak...wyluzuj...

Wyluzowałem.I jeszcze raz napiszę, że nie oceniałem moto. !!!!

I nadal uważam, że jest cofnięty licznik.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że jeśli chodzi o róznice w osiągach to nie mam pojecia bo nie jeździłem inna Fj -ta, ale ta moc w zupełnosci wystarcza na nasze drogi,jesli chodzi o spalanie - najnizsze 5,6 w jedną osobę bez bagazu prosta droga stała prędkość.Normalna jazda w dwie osoby trasa ,6.2-6,5,Po miescie nie miezyłem bo motocyklem jezdze tylko na dalsze trasy,oczywiscie spalanie uzaleznione od umiejetności i zaciecia uzytkownika.Ja jezdze spokojnie to i spalanie mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W xj też tak mam, stacyjka jest porysowana przez drugi kluczyk a jej zapadka już się nie chowa zasłaniając wejście kluczyka, po prostu taki urok...

 

To ze jest porysowany, to mnie w ogole nie rusza. Pewnie tak jak pisal Seb jest to kwestia padajacego swiatla, ale przy tym zdjeciu wyglada to na tyle dziwnie (ta stacyjka), ze w kontekscie akcji potencjalnie "srobokretowych" sie zapytalem. Natomiast wracaja do motocykla - ujme tak, wyglada ladnie, a czy jest dobry - to i tak trzeba obejzec w realu.

pzdr

Jac

Edytowane przez Jac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój 2 letni motocykl z przebiegiem 5000mil (ostrych katów) jest w wizualnie gorszym stanie niż ta efjota a wy się jeszcze czepiacie. Kogo obchodzi przebieg liczy się stan.

 

 

 

 

Dziękuje :clap:

Edytowane przez seb_81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, pali licho te cyferki, choć wyglądają jak cofnięte, a przy zakupie zawsze uważam, że każda wątpliwość przemawia na niekorzyść sprzedającego, bo upierdliwy taki jestem, ale co się stało ze stacyjką, że jakiś zombie ją pogryzł??? Dosyć dziwnie wygląda to na zdjęciu, mozesz to wyjaśnić?

pzdr

Jac

 

 

Specjalnie dla kolegi zrobiłem zdjecie stacyjki, zdjecie zrobione telefonem dlatego taka jakość,ale moge zrobic aparatem jeśli chcesz

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97ea9293116eb7be.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że jeśli chodzi o róznice w osiągach to nie mam pojecia bo nie jeździłem inna Fj -ta, ale ta moc w zupełnosci wystarcza na nasze drogi,jesli chodzi o spalanie - najnizsze 5,6 w jedną osobę bez bagazu prosta droga stała prędkość.Normalna jazda w dwie osoby trasa ,6.2-6,5,Po miescie nie miezyłem bo motocyklem jezdze tylko na dalsze trasy,oczywiscie spalanie uzaleznione od umiejetności i zaciecia uzytkownika.Ja jezdze spokojnie to i spalanie mniejsze.

 

Szczerze mowiac to moim glownym powodem westchnien jest yamaha xjr, ale ze nie wiem jak to bedzie z budrzetem to interesuje sie tez fj-tami silnik praktycznie ten sam, a co do wygladu mozna jakos przebolec, chociaz ma zalety w postaci ochrony przed wiatrem :)

 

nie ukrywam ze od siebie samego bardzo spokojnej jazdy to nie oczekuje, dochodzily mnie sluchy ze i 12 L potrafi fj-ta wciagnac jak sie jej nie szczedzi, dlatego pytam .

 

Nie mam zamiaru katowac sprzeta ale jazda dynamiczna jak najbardziej i spalanie t takim zakresie najbardziej mnie ciekawi

 

W trasie przy jakich predkosciach miala spalanie 6.2 - 6,5 ??

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to moim glownym powodem westchnien jest yamaha xjr, ale ze nie wiem jak to bedzie z budrzetem to interesuje sie tez fj-tami silnik praktycznie ten sam, a co do wygladu mozna jakos przebolec, chociaz ma zalety w postaci ochrony przed wiatrem :)

 

nie ukrywam ze od siebie samego bardzo spokojnej jazdy to nie oczekuje, dochodzily mnie sluchy ze i 12 L potrafi fj-ta wciagnac jak sie jej nie szczedzi, dlatego pytam .

 

Nie mam zamiaru katowac sprzeta ale jazda dynamiczna jak najbardziej i spalanie t takim zakresie najbardziej mnie ciekawi

 

W trasie przy jakich predkosciach miala spalanie 6.2 - 6,5 ??

 

pozdrawiam

 

W trasy zawsze jezdziłem z gupą osób poruszajacych sie na choperach tak ze nie mogłem za bardzo liczyć na rozwinięcie dużej prędkości przeważnie to było 100-120 km/h z plecaczkiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...