Jump to content

Sprzedam Yamaha FJ 1200 Idealna


seb_81
 Share

Recommended Posts

W jakim celu był ten komentarz, skąd ty mozesz wiedziec ze jest licznik cofniety ogladajac moto na zdjeciu ?chyba ze jasnowidzem jestes.Zapraszam do mnie ogladniesz sobie moto,sprawdzisz grubość lakieru bo moze jeszcze stwierdzisz ze po dzwonie jest,posłuchasz silnika,który naprawde ładnie chodzi i nie wykazuje większego przebiegu niz na liczniku.Ale podziwiam takich ludzi jak ty.Szacuneczek

Link to comment
Share on other sites

W jakim celu był ten komentarz, skąd ty mozesz wiedziec ze jest licznik cofniety ogladajac moto na zdjeciu ?chyba ze jasnowidzem jestes.Zapraszam do mnie ogladniesz sobie moto,sprawdzisz grubość lakieru bo moze jeszcze stwierdzisz ze po dzwonie jest,posłuchasz silnika,który naprawde ładnie chodzi i nie wykazuje większego przebiegu niz na liczniku.Ale podziwiam takich ludzi jak ty.Szacuneczek

Ale ja tylko napisałem co widzę!

licznik cofnięty.

Nic nie pisałem o innych rzeczach bo nie jestem jasnowidzem.

A napisałem bo za chwilę będzie post z prośbą o ocene tego moto.

Edited by monter75

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Link to comment
Share on other sites

Guest marcpol

monter75 lepiej byłoby użyć słowa prawdopodobnie. Mam samochód z przekręconym licznikiem i nie występuje tam taki efekt, jak w tej FJ, być może to, o czym mówimy jest po prostu przypadkiem lub wadą fabryczną. Ale z drugiej strony sama wartość ...

Link to comment
Share on other sites

Myśle że podana kwota za motocykl nie jest wygórowana, jest w bardzo dobrym stanie.Jesli chodzi o przebieg to jeśli ktoś szuka to mozna zdobyć motocykle i samochody z małym przebiegiem sami o tym wiecie, nie wszyscy robią przebiegi rzedu 10 tkm rocznie.Niektórzy kupuja motocykle bo je kochaja, nie słuzy im jako codzienny środek transportu ale na weekendowe przejażdzki.Nie jestem pierwszym ,włascicielem motocykla, przyjechał on ze Szwajcarii i od razu go zakupiłem, więc jesli poprzedni własciciel nic nie cofał - licznik jest ok.Ja swoim samochodem robie 6 tkm. rocznie ale na pewno przy sprzedarzy niejeden zarzuci mi ze licznik jest cofniety.

Edited by seb_81
Link to comment
Share on other sites

Nie napisałem kolego, że Ty go cofnąłeś.

Duzo ich "naprawiałem" i wiem jak wygląda niechlujnie "naprawiony" a można zrobić to bez śladu...

Ale OK. Prawdopodobnie cofnięty licznik.

I jak już wyżej wspomniałem ładnie wygląda.Czyli jakkolwiek warty zainteresowania.

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Link to comment
Share on other sites

Nie napisałem kolego, że Ty go cofnąłeś.

Duzo ich "naprawiałem" i wiem jak wygląda niechlujnie "naprawiony" a można zrobić to bez śladu...

Ale OK. Prawdopodobnie cofnięty licznik.

I jak już wyżej wspomniałem ładnie wygląda.Czyli jakkolwiek warty zainteresowania.

A moze zdradzisz ten sekret po czym poznajesz ze zdjecia cofniety licznik?

Link to comment
Share on other sites

No, to już wiemy kto te liczniki kręci :icon_razz:

Napisałem "naprawiam" np. po takich co śrubokrętem na siłę przewalają cyferki lub inne patenty. :P :P :P

I faktycznie po tym poznać cofany licznik, że cyferki nie trzymają jednej linii.

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Link to comment
Share on other sites

Napisałem "naprawiam" np. po takich co śrubokrętem na siłę przewalają cyferki lub inne patenty. :P :P :P

I faktycznie po tym poznać cofany licznik, że cyferki nie trzymają jednej linii.

 

No to w moim samochodzie krasnoludki bębenki szarpią w nocy :icon_razz:

No chyba,że już w salonie był kręcony..kto wie :wink:

Krzywo ustawione bębenki nie zawsze oznaczaja ,że ktoś majstrował przy liczniku.

Link to comment
Share on other sites

No to w moim samochodzie krasnoludki bębenki szarpią w nocy :icon_razz:

No chyba,że już w salonie był kręcony..kto wie :wink:

Krzywo ustawione bębenki nie zawsze oznaczaja ,że ktoś majstrował przy liczniku.

Wyjątek utwierdza regułę...

A jakiej produkcji ten samochód?????Jaki wiek i marka???

 

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Link to comment
Share on other sites

Panowie ja wystawiłem motocykl na spzedarz, a nie chce uczestniczyc w debacie na temat bebnenków w liczniku - wq mnie bebenki sa równo a na liczniku jest 51798 tylko dwie ostatnie nierówne chyba wiadomo dlaczego .Zrobie 2 km i ponownie zrobie zdjecie i wszystkie bedą równe.Jak ktos bedzie zainteresowany zapraszam.

Edited by seb_81
Link to comment
Share on other sites

Panowie ja wystawiłem motocykl na spzedarz, a nie chce uczestniczyc w debacie na temat bebnenków w liczniku -...

 

No dobra, pali licho te cyferki, choć wyglądają jak cofnięte, a przy zakupie zawsze uważam, że każda wątpliwość przemawia na niekorzyść sprzedającego, bo upierdliwy taki jestem, ale co się stało ze stacyjką, że jakiś zombie ją pogryzł??? Dosyć dziwnie wygląda to na zdjęciu, mozesz to wyjaśnić?

pzdr

Jac

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...