Skocz do zawartości

nie przekazuje mocy na koło ?


grebur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, odebrałem moto od mechanika - chłop stwierdził ze moduł jest do wymiany, powiedzialem zeby zalozyl go (moduł jest seryjnie zablokowany do 90km/h) i powiedzialem ze puzniej go wymienie, wiec zrobił to ... teraz motor jakos dziwnie jezdzi, do 6tys ciagnie potem od 6 do 8tys slychac podwyzszające sie obroty silnika, obrotomierz wskazuje to samo jednak motor nieprzyspiesza od tych 6 do 8tys, powyzej motor odcina zapłon, jednak do tych 8k powinien ciągnąć ... poprostu obroty rosną jakby wszyskto bylo ok, ale wogole nieczuć przyspieszenia ... to jest od tego modułu zwalonego czy jakaś inna usterka ?

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wina modułu, i zapewne dzieje się troche inaczej niż piszesz bo jeśli załóżmy by ślizgało się sprzęgło to obroty by wzrastały a prędkość nie , mało prawdopodobne aby było tak jak mówisz, że obroty wzrastają, obrotomierz nie rośnie a moto nie przyśpiesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamierzam poprawiac po mechaniku, zamierzałem kupic odblokowany - nowy moduł, chce sie tylko dowiedziec czy przyczyną tej sytuacji jest moduł ...

mechanik takze robił sprzegło teraz świetnie chodzi, nieciągnie ani nic takiego, ale mozliwe ze to moze byc cos z tego tematu ..

powiem dokladnie jak jest ...

jade 60km/h na wolnych obrotach na biegu X ... dodam gazu to zacznie przyspieszac do 6k potem przestanie a obroty wciąż wzrastają

Edytowane przez grebur

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia. Na lince przy dźwigni jest regulacja, ewentualnie na drugim końcu linki przy silniku może być. Jak będziesz jeździł z takim sprzęgłem to spalisz tarcze i będą koszty.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...