Skocz do zawartości

ZXR400/600


Ciekawy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszelkie przerobki Suzuki serii GSXF/R sa bajka bo fma zadbala zeby wiekszosc podzespolow pasowala do siebie, dzieki temu ja w swoim GS mam przod od GSXR, kola od RF hamulce od Bandita i kilka innych mniejszych wstawek z roznych modeli :)

Tu mowimy o nadwoziu i silniku 2ch innych firm i nawet biorac pod uwage ze silnik jest za darmo to zbudowanie z tego jednego motocykla pociagnie za soba duze koszty bez gwarancji sukcesu.

Sprzedaj silnik, albo dokup do niego reszte - takie jest moje zdanie.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z takimi wydumkami nie miałem doczynienia, ale miałem nawet okazję przejechać się ZXR 750 z silnikiem "dziewiątki" - dość popularna przeróbka. Znajomy miał też kiedyś fajny sprzęt: YZF 750r z silnikiem FZR1000 i z 6stopniową skrzynią- sprzęt ten podobno ścigał się w niemieckich superbike'ach.

 

Adamie, kolega chce wrzucić silnik z zx6r, choć można zrozumieć że chodzi mu o CBRF2

Edytowane przez baba_zanetti

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to mają siłe zaparcia :icon_eek: Ale nawet nieźle to wyszło, tylko ten wydech do ery archaicznej zbytnio nie pasuje :wink:

Zły przykład ponieważ domorosły konstruktor przyspawał od wewnątrz ramy podciągi silnika tylko do zewnętrznej powłoki belki ramy narażając ją na dodatkowe obciążenia których nie przewidział konstruktor ramy. Taki mariaż jest możliwy po zastosowaniu dorobionej ramy pomocniczej wykorzystując oryginalne mocowania w ramie oraz silniku.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...