Skocz do zawartości

Po 12 latach spedzonych na plastikach kupilem sobie Suzi M109R Boulevard


LeonM109R
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zajc, daj sobie spokój bo głową muru nie przebijesz :) GN 125 też jest fajne :P

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GN 125 też jest fajne :P

Już nie mogę się doczekać kiedy wyprowadzę Go przed garaż i zacznę czyścić te wszystkie chromy a potem... Odpalę i usłyszę ten grzmot silnika V1!!! Już teraz wertuję ogłoszenia w poszukiwaniu pustego wydechu. Chciałbym wstąpić do jakiegoś fajnego klubu motocyklowego ale nie wiem czy ktokolweik nadazy za moim GNkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, normalnie jak to czytam to nasuwa mi się jedna myśl - wypisz wymaluj przedszkolaki. :D

 

Normalnie jakbym widział mojego sześcioletniego syna i jego "kumpli" jak siedzą i się sprzeczają, którego resorak lepszy. Robią zacietrzewioną minę i zaraz się pobiją a na koniec popłaczą. Bez kitu, ale nie odbiegacie wcale... ;)

 

K*rwa, tragedia Panowie - TRAGEDIA!

 

Widać dla wielu moto to tylko jeszcze jedna rzecz do pokazania się jaki to ja jestem super hiper kolo, bo mam zajebisty sprzęt. Mój ma więcej chromu, a mój ma więcej śmocy, a mój jest zwinny i jadowity jak żmija, a twój to ociosany siekierą klocek...

 

!!!!!!!!!!!!!???

 

K*rwa, czy to ważne kto na czym jeździ - czy to plastik fantastik, czy armatura wielkości małego parowozu - WHO CARES?

 

Liczy sie przyjmność z jazdy, z nawijania kolejnych km-ów na koła - that's all.

 

SR50 -> S53 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1300SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać kiedy wyprowadzę Go przed garaż i zacznę czyścić te wszystkie chromy a potem... Odpalę i usłyszę ten grzmot silnika V2!!!

 

Najpierw się odpala silnik, po tym się jeździ a na końcu się czyści, jeśli jest taka potrzeba. :biggrin:

 

 

that's all.

 

 

That`s it. :biggrin: :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, normalnie jak to czytam to nasuwa mi się jedna myśl - wypisz wymaluj przedszkolaki. :D

 

Normalnie jakbym widział mojego sześcioletniego syna i jego "kumpli" jak siedzą i się sprzeczają, którego resorak lepszy. Robią zacietrzewioną minę i zaraz się pobiją a na koniec popłaczą. Bez kitu, ale nie odbiegacie wcale... ;)

 

K*rwa, tragedia Panowie - TRAGEDIA!

 

Widać dla wielu moto to tylko jeszcze jedna rzecz do pokazania się jaki to ja jestem super hiper kolo, bo mam zajebisty sprzęt. Mój ma więcej chromu, a mój ma więcej śmocy, a mój jest zwinny i jadowity jak żmija, a twój to ociosany siekierą klocek...

 

!!!!!!!!!!!!!???

 

K*rwa, czy to ważne kto na czym jeździ - czy to plastik fantastik, czy armatura wielkości małego parowozu - WHO CARES?

 

Liczy sie przyjmność z jazdy, z nawijania kolejnych km-ów na koła - that's all.

 

Goramo jednoznacznie podsumował co poniektóre przekomarzania o wyższości plastików nad nie -plastikami i się podpisuję pod nim obiema rękoma. :banghead:

Głupią motorynką też można fajnie pośmigać a tu jak zwykle część znalazła pole do wymądrzania się :icon_evil:

Trochę obiektywizmu panowie i dystansu

 

pozdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon,naprawdę byś wolał Road Kinga?Pomijając absolutnie słuszną wypowiedź na temat idei motocyklizmu napisanej przez Goramo,to zapytam:jechałeś tym?Ja miałem okazję przez cały dzień,i chociaż nie mam porównania na M109R,to po kontrolnej przejażdżce na VTX w celu zweryfikowania słuszności moich planów zakupu tegoż motocykla,różnice w obsłudze i prowadzenia tych motocykli są spore.Tak jak się spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...