Skocz do zawartości

zblokowany kopnik


kornol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym moto można wyjąć cały mechanizm kopki bez rozpoławiania silnika (w przeciwieństwie do np. lc4) jak odpali jakimś cudem na zapych od pierwszych obrotów koła, i będzie poprawnie pracował etc, to bym to brał. Ciężko powiedzieć co sie tam stało, może spróbujcie walnąć moto na lewy bok, poluźnić dekiel i poruszać tą kopką może coś sie odblokuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co? Zatarty lub zblokowany silnik, motocykl bardzo stary, bardzo zmęczony eksploatacją, po prostu zajeżdżony, bez dokumentów i z maszyną mx nie ma zupełnie nic wspólnego. Do tego cena przewyższająca moim zdaniem czterokrotnie wartość pojazdu. Silnik najprawdopodobniej nie nadaje się do naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zblokowany kopnik nie musi koniecznie oznaczać zatartego silnika, choc jest to faktycznie prawdopodobne. Wszystko wyjdzie przy probie odpalenia tego na zapych, lub np. probie przepchania moto na biegu bez swiecy wiec moze nie spekulujmy. Jesli moto ma jakies dokumenty do rejestracji i odpali bez bólu to po lekkiej negocjacji mysle ze cena nie powinna byc zła.

Edytowane przez Lucass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń i sie zapytaj czy bedziesz mógł świece wyrecić i spróbowac ruszyc wałem wbijajac bieg.

Opis aukcji krzyczy dosć jednoznacznie: sprzedaje wam dojebanego złoma , widziały gały co brały .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam silnik hondy właśnie od XR/XL i kopka się w nim blokuje co jakiś czas, nie rozbierałem od strony sprzęgła i kopki ale poruszenie magnetem odblokowuje,więc jezeli masz blisko to mo.żesz skoczyć i wtedy na biegu poruszanie moto powinno kopke odblokować. Inaczej są 2 opcje- zatarty albo skrzynia mogła się pospyać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...