Skocz do zawartości

>>> Nowy nabytek - Honda Cb 400N (83') by slawek90 <<<


slawek90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Jestem świeżym posiadaczem w/w Hondy. Nie będę się rozpisywał, niżej podaję linka do zdjęć i krótkiego opisu. Jeśli chcecie coś wiedzieć, proszę śmiało pytać. Krytyka i spostrzeżenia mile widziane. Pozdrawiam.

 

LINK -> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Honda/CB,400/52028

 

Komentarze na PJ również mile widziane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie same plusy ... chłodzenie powietrzem , luzy zaworowe regulowane śrubkowo itp. co do wad to uwaga na COMSTARy (hondowskie nitowane felgi , nity potrafią puszczać) mnie denerwowało spalanie koło 6l :icon_rolleyes: czasem w silniku słychac łancuszek wałków balansowych , napina się go ręcznie .

Moja dzielnie znosiła względnie daleką jak na tą pojemność turystyke i dobrze będę ją wspominał :buttrock: warto zainwestować w stalówki na przód i chyba tyle tego :crossy:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! Mimo, iż moje doświadczenie też póki co marne ale wszyscy mi wokół trąbili że te hondzie są świetne jako pierwsze moto, nie do zdarcia, wierne itp. Jedynym minusem bedzie to że kiedyś zadecydujesz się z nią rozstać, buuu, ale póki co o tym nie myślmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po prostu poprzedni wlasciciel o nia troche dbal.

Pilnuj wymian oleju, gdy cos sie zuzyje to wymieniaj.

Gora silnika wykancza sie kolo 100 tys km, oczywiscie lancuch rozrzadu i napinacz, lancuch walkow balansowych duzo wczesniej.

Zawieszenia i hamulce wymagaja troche obslugi, hamulce juz zrobiles a co z przodem - olej wymieniony ?

Odkrec amory od wahacza i sprawdz luzy na lozyskach, ja bym rowniez rozebral wahacz i przesmarowal lozyska jesli sa OK.

To ostatnia wersja 350 Superdream.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Przepraszam że tak długo nie odpisywałem ale nie miałem czasu. Przednie lagi są ok, oleju nie wymieniałem (chyba że miałeś na myśli płyn hamulcowy to oczywiście wymieniłem). Dziś właśnie kupiłem nowy olej do silnika i filtr oleju, wcześniej nowe świece. Dałem za nią 400 euro + 800 zł rejestracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...