Skocz do zawartości

dorobienie kopki


kamil8423
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że jest możliwość tylko czy nie lepiej było by kupić?

 

 

słyszałem ze jak kupic to nowy silnik a nie chciałbym bo ten sprawuje sie bez zarzutu a lepiej sie pobawic jak sie narzedzia i człowieka ktory wi za co sie zabrac .Tylko prosiłbym o przyblizenie sposobu jak sie do tego zabrac co pozmieniac ?co bym potrzebował?i z ktorej strony lepiej ja zamątować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że ten sprzęt nie posiada kopnika wogole, a ty chcesz dorobić kopke której tam woogle nie było.

Czyli ty nie chcesz dorobić kopki, tylko chcesz dopiero ją zaprojektować. Najłatwiej by było miec podobny silnik który jest wyposarzony w kopke i z którego mogłbyś przeszczepić to co potrzeba - bo dorobienie tego wszystkiego samemu to strata czasu, a efekt bedzie raczej mizerny.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem ze jak kupic to nowy silnik a nie chciałbym bo ten sprawuje sie bez zarzutu a lepiej sie pobawic jak sie narzedzia i człowieka ktory wi za co sie zabrac .Tylko prosiłbym o przyblizenie sposobu jak sie do tego zabrac co pozmieniac ?co bym potrzebował?i z ktorej strony lepiej ja zamątować??

O czym Ty piszesz bo nie rozumiem.

Napisz to jeszcze raz tak aby można było załapać o co chodzi po kolei.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że ten sprzęt nie posiada kopnika wogole, a ty chcesz dorobić kopke której tam woogle nie było.

Czyli ty nie chcesz dorobić kopki, tylko chcesz dopiero ją zaprojektować. Najłatwiej by było miec podobny silnik który jest wyposarzony w kopke i z którego mogłbyś przeszczepić to co potrzeba - bo dorobienie tego wszystkiego samemu to strata czasu, a efekt bedzie raczej mizerny.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty piszesz bo nie rozumiem.

Napisz to jeszcze raz tak aby można było załapać o co chodzi po kolei.

no własnie kolega sie źle wysłowił, bo mozna zrozumieć, że moto miało kopke tylko sie z nią coś stało i chce dorobić nową.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Mycior.Jest tak własnie jak to rozumiesz czyli ten silnik wogole nie posiada kopnika i chcieliśmy go dorobic sami czy tam zaprojektować.Ale widzie ze bez drugiego silnika albo jego cześci sie nie obejdzie a przy tym mowisz ze efekt mizerny no trudno .Dzieki wielkie .pozdro :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie kolega sie źle wysłowił, bo mozna zrozumieć, że moto miało kopke tylko sie z nią coś stało i chce dorobić nową.

pzdr

 

kolega napisał:"i z ktorej strony lepiej ja zamątować??"

To w końcu jak jest.

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega napisał:"i z ktorej strony lepiej ja zamątować??"

To w końcu jak jest.

 

 

no moze zle to napisałem ale wazne ze sie dogadalismy nie :notworthy:

 

to teraz mam jeszcze jedno pytanko słyszalem ze do moto z elektrycznym starterem wskazane sa akumulatory wzmacniane ?? a ja mam zwykły i czesto mi sie rozładowuje wystarczy ze postoi z trzy dni bez jazdy i ledwo kreci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musi byc wzmacniane aku , wazne aby bylo to aku do motocykla a nie np do ups-a . Jak ci siada po 3 dniach , to albo gdzies ci prąd wcina , albo aku zajechane.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czyms takim jak dorobienie mechanizmu kopniaka do tego silnika po prostu zapomnij, bo niestety nie masz mozliwosci fabryki z hartownia i odlewnia cisnieniowa a te operacje byly by tam niezbedne.

Jak koniecznie chcesz taki silnik z kopka to szukaj egzemplarza tego motocykla z lat 70 tych ( byly takie, ja osobiscie mialem przyjemnosc jezdzic XL 175 i milo to wspominam ).

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...