Skocz do zawartości

Wypracowanie o WSK


piotreksuzuki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może jakieś pomysły na formę strony? :biggrin:

Jasne że tak: ja poproszę motocykle i cycki :icon_mrgreen:

 

Na lubelskim rajdzie motocykli zabytkowych była jedna wsk, troche przerobiona łykała wszystkich na torze jak chciała :icon_twisted: a to jej foty:

http://picasaweb.google.pl/rwrbel4/Pojazdy...501032981916066

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tą WSK w Automobiliście z listopada właśnie o tym rajdzie było. Ale czy ta WSK powinna startować w rajdzie zabytków skoro jest tak przerobiona? Chyba z braku laku dopuszczali wszystko co miało 2 koła i silnik. Widziałem też że Junak Scrambler był z Węgier chyba. A start rajdu był a`la Le Mans - z dobiegu. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dopuszczenia do rajdu to chyba trzba sie konsultować z organizatorami bo ja kryterii niestety nieznam.

Jak dla mnie to i tak chłopaki nieźle sie spisali z frekwencją z tego względu ze pogoda delikatnie mówiąc niedopisała. Miejsca na podium napewno nie były priorytetem, liczyła sie dobra zabawa i przywrócenie do łask rajdu lubelskiego, który miał małą przerwę.

Nie ma co trzeba sie napić za to :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: byłem widziałem, tylko szkoda że pogoda była średnia, cholernie zimno było. Gdyby podobną imprę powtórzyli np w weekend majowy hmmm to by znowu narodu się zjechało i wprowadziliby wejściówki :banghead: tak by było pewnie.

Ps i ja mam piękna 3-kę w cudownym odcieniu dojrzałych wiśni. Muszę tyko trochę ją odrestaurować. Jeździł na niej mój dziadek z babcią do Kazimierza nad Wisłą - to była przygoda.

Jak silnika nie rozkręcił na części przynajmniej raz dziennie to chory chodził taki moto niezawodny był :icon_mrgreen: . Nigdy jej nie sprzedam bo to pamiątka rodzinna, taka chomiczówka :bigrazz:

Ps 2 Zapach spalin i charakterystyczny dźwięk raaandandan dan dan dan .... - bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze przypomniałem sobie :banghead: mój sąsiad miał wskę, co ja bym dał aby ją teraz odkupić. Tak zadbanego motocykla w życiu nie widziałem, przed zimą czyszczenie opon szczoteczką, nawet nie była dotarta od nowości. Niestety poszła gdzieś juz do ludzi :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz musisz juz kupic wieske i pobzykac po polach i łykac bakcyla :biggrin:

 

JA już mam WSKe 175 Wiatr, tylko nie oryginał bo rama jest od Minska 125. Oto i ona http://www.moto-grono.pl/piotreksuzuki/albums/75/259

 

takk i jak mozesz daj do wgladu wypracowanie ;p z checia bym przeczytal.

 

Historia byla wzięta głównie z wikipedii i troche z tej strony: http://wskmotor.fm.interia.pl/ i jezcze z tej: http://www.wsk_motor.republika.pl/index.html a o roli w kulturze to natchnął mnie post K54 i napisałem to własnymi słowami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię martwić ale to nie jest WSK z ramą Mińska ale Mińsk z silnikiem WSK. :biggrin: A to zmienia postać rzeczy. :biggrin:

 

A co do wypracowania - nie dawaj źródeł tylko pokaż tekst spod Twojego pióra. :biggrin: Nie wstydź się. :biggrin:

pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię martwić ale to nie jest WSK z ramą Mińska ale Mińsk z silnikiem WSK. :biggrin: A to zmienia postać rzeczy. :biggrin:

 

 

Ale liczy sie serce i jak jeździ a jeździ jak WSK, reszta to tylko oprawa. A wypracowanie no to zasada kopiuj wklej, i troche postu K54

Edytowane przez piotreksuzuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...