Skocz do zawartości

moje Oczko w głowie :) OGAR 200


konrad7348988
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chwale się! :D MOJE pierwsze moto! Rometa dorwałem zakopanego u babci w stodole :P dosłownie to lezał pod sterta węgla i drewna ale uparłem sie i postanowiłem zacząć na nim swoją przygode z MOTÓRzeniem oto foty:

 

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d19eda0f1c3ca2c3

 

i dla ciekawskich zdjecia moto przed moja kadencją tyle ze zgrobsza wyczyszczonego :)

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=96dadb75a108de32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja odkupiłem jawke tyle że bez papiera nic za 50zł (jest w opisie poniżej foto:)) i tak samo była zawalona jak nie wiem stała poprostu sobie na strychu tzn. na takim strychu na garażu ;] bo poszedłem oglądać komara patrze a tam jawka więc mówie ile pan chce a dogadamy się i sie dogadaliśmy a jawka żyleta wszystko oryginalne i idzie strzała na 13z na podnóżkach kierowcy stawiam ją na koło ;] i jeszcze ma też takiego samego ogara tyle że po wypadku aby przód do wymiany a tak wszystko git i znajomy mi mówił że ten ogar ma mniej najechane jak jawka i tak sobie mysle żeby go jeszcze upolować :)

 

Ale pogratulować trzeba coś takiego robić odzyskiwać takie moto a później je remontować i śmigać a co do kierunków to kwestia gustu bo ja bym powiedział że jak dla mnie to one ciut za duże do tego Ogara ale tam każdy lubi to co ma :]

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogar do dzisiaj jak na klase 50 ccm jest mocny oddławiony ma 3.5 KM a większośc wspólczesnych kibli ma koło 5KM dobrze zrobiony ogar może startować na przyśpieszenie do aprilli sr 50 choćby ze względu na manualną skrzynie biegów

 

vmax ogara po odblokowaniu to jakieś 60 km/h też nie jest źle......

 

to jest sprzęt z duszą :D gratulacje zapału :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki :buttrock: Jak na pierwsze moto to fajny sprzet. I prosty w obsludze, i dobry do nauki zarowno mechaniki jak i nauki jazdy. Z reszta wiekszosc "starych" zaczynala wlasnie od produktow Rometa. Fajnie, ze i teraz chce sie od takiego zaczynac, a nie od razu od CBR600 i po 5 minutach jazdy z pytaniem jak wstawic na kolo :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za pozytywne podejście do zapalonych "ROMETOWCÓW"

ogar nie był i nie bedzie katowany! fakt troszke pracy kosztowało wkońcu pierwsza maszyna pierwsze samodzielne remonty... silnik igła:) 70 poleci (tuningu za wyjątkiem elektryki on nie widizał... ale aq i moduł zapłonu jest :P). a co do amorów ogara z tyłu to MZ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no. Niezły Ogór. Też zaczynałem od Rometa ale polskiego silnika, 3-biegowy 50-TS-1 i jak niedawno się okazało - jest to jeden z dwóch takich Rometów oficjalnie istniejących w polskim internecie. A raczej był jednym z nich bo poszedł do kuzyna a kuzyn pewnie pogonił go na złom. Te modele były tylko na export, w sieci są fotki tylko dwóch takich - jeden mój i jeden czyjś. :banghead: No i jest trzecie zdjęcie - skan fotki z książeczki obsługi, to w sumie 3 sztuki razem. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety.. zerwane gwinty w cylindrze.. a dopiero co załozyłem oryginał i dotarłem wiec stwierdziłem ze za cholere nie wymienie! probowałem przegwintować ale znowu to samo :/ no i jest "kaganiec" trzymający to wsztsko w rydzach (jakby co to to po to zeby okiełznać tą moc xD )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...