Skocz do zawartości

Pościg w Płocku


serwient
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z nagrania video wynika że pościg był prowadzony niezgodnie z przepisami o ruchu drogowym.

Nieoznakowany samochód policji ewidentnie łamie przepisy wyprzedzając na podwójnej ciągłej.

A uważne przyglądanie się motocyklistom w Płocku z powodu wcześniejszego wypadku wygląda na stosowanie odpowiedzialności zbiorowej. Czyżby stosowano tą metodę wszędzie bo ostatnio posłowie PIS po pijaku narozrabiali i jakoś nie słyszałem aby teraz dmuchali baloniki w pracy ?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten motocyklista to jakis taki wolnospierdalający :rolleyes: Żadnego wyprzedzania na przejściu itepe ;/ Moze taka podpucha? Wsadili kumpla na moto i nakręcili film propagandowy :icon_mrgreen:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten motocyklista to jakis taki wolnospierdalający :rolleyes: Żadnego wyprzedzania na przejściu itepe ;/ Moze taka podpucha? Wsadili kumpla na moto i nakręcili film propagandowy :icon_mrgreen:

 

:biggrin: Taka podróba amatorska jakby "uwaga pirat" :icon_biggrin: Zbyt szybko też nie jechał... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. To jakiś amator był chyba bo ostatnio w gazecie czytałem że My motocykliści latamy już ponad 3 paczki w mieście, a te 186km/h to chyba motorowerem by było. Koleś tak wolno jechał że nawet nie zakwalifikował się do lokalnej TV. :biggrin: :buttrock: Zresztą temacik już był chyba bo pamiętam krytykę stylu jazdy policjantów - wyprzedzanie na podwójne i w dodatku na zakręcie. Kto powoduje więcej zagrożenia? :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. To jakiś amator był chyba bo ostatnio w gazecie czytałem że My motocykliści latamy już ponad 3 paczki w mieście, a te 186km/h to chyba motorowerem by było. Koleś tak wolno jechał że nawet nie zakwalifikował się do lokalnej TV. :biggrin: :buttrock: Zresztą temacik już był chyba bo pamiętam krytykę stylu jazdy policjantów - wyprzedzanie na podwójne i w dodatku na zakręcie. Kto powoduje więcej zagrożenia? :banghead:

 

300 to po bułki na mieście przynajmniej 500 :P a film rzeczywiście był bo to już staroć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie dziwne ,ze material stary...

Troche za zielono i slonecznie jak na ta pore roku...

 

Wolnospierdalajacy ??? :wink:

Wjedzcie na dobrzykowska z ta sama predkoscia, a sie przekonacie :notworthy:

Ja sam sie zdziwilem ze sie koles nie wylozyl na tych garbach i dziurach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest napisane że gość spierd***?

Jechał sobie trochę szybciej ot wszystko. Panowie policjanci faktycznie za długo bawili się w filmowców czając się na gościa.

Skoro prędkość jest takim zagrożeniem to trzeba zatrzymywać ludzi od razu a nie czekać co jeszcze wywiną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest napisane że gość spierd***?

Jechał sobie trochę szybciej ot wszystko. Panowie policjanci faktycznie za długo bawili się w filmowców czając się na gościa.

Skoro prędkość jest takim zagrożeniem to trzeba zatrzymywać ludzi od razu a nie czekać co jeszcze wywiną.

 

właśnie jakby uciekał przed psami to by chyba się tak łatwo i miło nie zatrzymał przy poboczu a i pies bardziej szczekającym by był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nagrania video wynika że pościg był prowadzony niezgodnie z przepisami o ruchu drogowym.

Nieoznakowany samochód policji ewidentnie łamie przepisy wyprzedzając na podwójnej ciągłej.

A uważne przyglądanie się motocyklistom w Płocku z powodu wcześniejszego wypadku wygląda na stosowanie odpowiedzialności zbiorowej. Czyżby stosowano tą metodę wszędzie bo ostatnio posłowie PIS po pijaku narozrabiali i jakoś nie słyszałem aby teraz dmuchali baloniki w pracy ?

 

Załamałem się... Panie Piotrze polecam lekturę ustaw regulujących prace policji i ich uprawnienia, zanim pan oraz inni znawcy tematu zaczniecie wieszać "psy" na tych ludzi którzy podczas pościgu pojazdem uprzywilejowanym wyprzedzili na podwójnej ciągłej. Może ambulans z pacjentem na pokładzie też ma się na czerwonym zatrzymywać w drodze do szpitala? Ręce opadają...

Dodam że pojazd uprzywilejowany wcale nie musi być pomalowany na niebiesko, a wystarczy że używa sygnałów dźwiękowych i świetlnych, tak dla jasności. A to że w tym momencie filmu akurat głosu nie słychać (odgłosu pracy silnika też nie słyszałem) to nie znaczy że ich nie używają.

Pozdrawiam

Edytowane przez przeme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...