Skocz do zawartości

Jawa 350 TS czyli 2w1


Bizi18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy przerobienie wydechy w jawie z 1w1 na 2w1 daj jakiś efekt

tak da stracisz moc!

 

Dokładnie moc spadnie i moment obrotowy też.

Układ wydechowy w motocyklach 2 suwowych jest bardzo ważny. Prawidłowo dobrany układ może podniesć moc nawet o 20% (nie do uzyskania bez hamowni)

Układ 2 w jeden zakuci przebieg pracy silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem kolesia ktury miał takie coś i nawet całkiem fajnie to chodziło

Może i chodzio bo jeździło pewnie nie bardzo... Słyszał ktoś kiedyś Syrenkę dwucylindrówkę (to takie autko jakby ktoś nie wiedział) ? No właśnie tam był wydech 2w1 :lol:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie takjak powiedzilei moi koledzy! od siebie dodam ze podejrzewam ze wiem ktory ty uklad widziales... no i co tu duzo mowic zrobiony ze zlomu... puszka i kolanka zespawane ze soba co powodowalo ze spaliny z jednego kolektora mialy dluzsza droge do tlumika.. i duzo nie ciekawych rzeczy.... na tej stronie bylo wiele przerobek bardziej godnych polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wzory na oblicze dobrego układuwydechowego jak i środlki i zaplecze logistyczne widziałem już taki motyw u kolesia z kwidzyna i chodziło to o niebo lepiej i wyglądło na pomysłach z tej stronki którzy wszyscy sugerują nie biore przykładu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wzory na oblicze dobrego układuwydechowego jak i środlki i zaplecze logistyczne widziałem już taki motyw u kolesia z kwidzyna i chodziło to o niebo lepiej i wyglądło na pomysłach z tej stronki którzy wszyscy sugerują nie biore

no to kozak jestes :)

a tak powaznie to co obliczasz taki wydech tak??? potem bierzesz spawarke i jedziesz??? z jakiejs kwasowki robisz czy co??? Rozumiem ze robisz je po to by zwiekszyc moc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem jak to można obliczyć... pojedynczy wydech jest bardzo trudno obliczyć i trzeba się wspomagać doświadczeniami, ale jak można sparować dwa dwusuwowe wydechy o różnych długościach kolektora w dodatku w oparciu o czystą teorię... jeden łeb mam i go daję że jedynym efektem będzie ch...owy dźwięk i drastyczny spadek mocy.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO MOŻE będzie to troche trudniejsze do obliczenia niż myślałem ale zawsze moge założyć standart a ten pomysł wzioł sie z tąd że robie jawe na streta i jedna rura z napisem stret fiter by sie ładnie prezętowała ale jak będe miał za duży ubytek mocy to wruce do fabrycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...